Lamar Odom, مذاکرات در مورد زمان او صرف $120,000 در یک باشگاه فقط به نشان می دهد تا یک NFL بازیکن

Lamar Odom نشان داد در مصاحبه اخیر خود که او پس از خریداری 100 بطری شامپاین در یک باشگاه فقط به تحت تاثیر قرار دادن یک NFL بازیکن. او خواستار آن را یک عمل “غرور احمقانه” است که او با تاسف به این روز است.

سابق NBA بازیکن باز کرده است تا در مورد گذشته خود را مبارزه با اعتیاد و گفت: داستان در مورد زمان او صرف بیش از $120,000 در یک باشگاه. او در مورد به گراهام Bensinger خود را نشان می دهد در عمق با گراهام گراهام Bensinger در مورد این حادثه.

Odom گفت: او در باشگاه با یکی از هم تیمی های سابق خود را برای روز تولد خود را. در حالی که نوشیدن در باشگاه او در سراسر ناشناس NFL بازیکن که به چالش کشیده که دو بار قهرمان NBA به منظور بیشتر بطری شامپاین.

“من در یک باشگاه در میامی با من دیر بزرگ, دوست, دوست Rasual ساقی. آن Rasual تولد” Odom توضیح داد: “زمانی که ما به, ما می خواهم برای نوشیدن و ما نوشید Moet افزایش یافت. و سپس ما می بینیم این بازیکن فوتبال حق در مقابل از ما.”

کوئینز نیویورک بومی می خواستم به تحت تاثیر قرار دادن NFL بازیکن که او می گوید که شد نوشیدن یک بطری آس پیک شامپاین. Odom تصمیم به ایجاد یک نظم است.

“بنابراین من گفت: ببخشید که من نیاز به 100 بطری Moet رز,” او گفت: Bensinger.

این بدیهی است که بیش از حد بسیاری از بطری برای Odom و ساقی به نوشیدن خود را به طوری که او گفت: کارکنان به شروع توزیع بطری کردن به افراد دیگر در این باشگاه است. وجود دارد یک گروه از بچه ها جوان نشسته در نزدیکی NFL بازیکن سابق لس آنجلس Laker فرستاده بطری به آنها فقط به نشان می دهد تا نزدیکی pro ورزشکار.

“من کردم بچه ها نشسته سمت راست در کنار او خرید ده بطری Moet افزایش یافت که من در مورد به نوشیدن با آنها” the 40-year-old بازگو کرد.

او اعتراف کرد که نشان NFL بازیکن تنها دلیل او نگهداری دادن بطری به کاربران دیگر. Odom به یاد می آورد داشتن خود را در بخش VIP آشغال با بطری و آموزش کارکنان را به آخرین 20 از 100 به جدول خود را. یک بار NBA ششم در سال برآورد بطری های او هزینه در حدود $120,000 و می گوید: این احتمال وجود دارد بیشتر او تا کنون صرف مهمانی.

Bensinger پرسید: چه توصیه ای به او بدهد و خود را جوانتر از خود و پدر-از-سه بر اهمیت امتناع از درخواست.

“هیچ باید کلمه مورد علاقه خود را,” او گفت مصاحبه.

به گزارش Inquisitr, در کلیپ دیگری از نشست با Bensinger, Odom توصیف زمان همسر سابق خود Khloe Kardashian در بر داشت او را در یک اتاق هتل با کشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>