لالا کنت نشان می دهد تاتو جدید به افتخار نامزد راندال امت

پس از اینکه مجبور به انصراف از عروسی خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس واقعیت ستاره لاله کنت در بر داشت یک راه مختلف برای نشان دادن ارادت به نامزدش راندال امت. این Vanderpump قوانین star نوشته شده یک تصویر به او Instagram داستان نشان کردن برخی از جوهر شامل حروف “رند” در سیاه و سفید.

در عکس جوهر به نظر می رسد مطرح شده و متورم است. اگر او نمی کند مشخص است که هنر جدید است, طرفداران اشاره کرد که به نظر نمی رسد در بازوی او در هر عکس های قبلی. حروف به نظر می رسد دست نویس و به نظر می رسد در بالای شیر سر و جوهر سفید گفت: “به آنها لالا” در بازوی او.

او همچنین دارای یک قلب با پدر نوشته شده در آن را بر پشت او دست بیعت به پدرش کنت Burningham که در بهار سال 2018 پس از سکته مغزی و گرفتن در یک تصادف.

او همچنین دارای یک تلطیف دلفین در ribcage و کلمات امتها و لیلی را در آغوش او.

لالا نیز یکی دیگر از تو اختصاص داده شده به شوهرش-to-be حروف R. E. بر دست راست خود را. دو مشغول شده اند به مدت دو سال و آماده بودند به کراوات گره در آوریل این سال, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار داده و برنامه های خود را در خود نگه دارد.

لاله صحبت کرد و به مجله ما در مورد نامزدی اش گفتن تلخیص است که او احساس فوق العاده خوش شانس با او بود.

“چهره من لطمه می زند و از لبخند! من فقط نمی توانم باور کنم که من به این مرد برای همیشه لطفا برای. من خوش شانس ترین دختر در جهان.”

Lala Kent and Randall Emmett attend the 4th annual Vanderpump Dog Foundation Gala at Taglyan Cultural Complex on November 21, 2019 in Hollywood, California.
  Tibrina روی ناچاری / گتی ایماژ

در ماه مه امت تاسف بعد که عروسی خود را با یک پیام شیرین در Instagram.

“این بود که جادویی ترین شب زندگی من وقتی که من پرسید که شما به جهنم همسر من,” او نوشت. “امروز روز ما قرار بود به ازدواج است. COVID تا به حال برنامه های دیگر برای ما. من می خواهم شما بدانید لالا خود را [sic] عشق زندگی من و من نمی توانم صبر کنید برای تبدیل شدن به شوهر خود در ماه جولای! من شما را دوست دارم به ماه و برگشت! شما همیشه بوده و همیشه خواهد بود من همه چیز است.”

این زوج در حال حاضر در پورتوریکو به فیلم به فیلم نیمه شب در Switchgrass, که ستاره مسلسل کلی و مگان فاکس.

او گفت که این دو مجبور به پاک کردن برنامه های خود و بسته کردن یک بار آنها را خبر کردم که فیلمبرداری آماده بود برای شروع و تاریخ عروسی او است که در هوا در حال حاضر به دلیل هم فیلمبرداری و همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>