لیکرز شایعات: به روز رسانی در دوایت هاوارد و Avery Bradley وضعیت برای 2019-20 نجومی راه اندازی مجدد در هر ‘رادیو فردا’

اگر چه لوس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James به نظر می رسد همه آماده برای از سرگیری 2019-20 فصل است که انتظار می رود برای راه اندازی مجدد در ماه جولای که به نظر نمی رسد که در این مورد با چند تن از هم تیمی های خود از جمله مرکز دوایت هاوارد و گارد Avery Bradley. هر دو به تازگی ابراز تردید به سر بازی با توجه به ادامه بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند اما به عنوان یک گزارش جدید نشان می دهد تنها یکی از آنها به نظر می رسد به احتمال زیاد با توجه به بالا در ماه آینده با وجود زودتر نظرات.

صبح روز چهارشنبه Tania Ganguli و Broderick ترنر از لس آنجلس تایمز با ارائه یک به روز رسانی جدید در وضعیت اشاره کرد که جیمز “نه منحرف” از تمایل خود برای به پایان 2019-20 انتخاباتی که متوقف شد در ماه مارس به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر. با استناد به منابع بی نام آشنا با این موضوع Ganguli و ترنر نوشت که ” هوارد “طرح بازی” در حالی که همه چیز را کاملا روشن و در عین حال با برادلی.

پس از مرگ مرد مینیاپولیس جورج فلوید در مه 25, تظاهرات متعدد صورت گرفته در نقاط مختلف ایالات متحده آمریکا با تظاهر کنندگان خواستار پایان دادن به نابرابری نژادی و عدالت برای فلوید و دیگر آفریقایی قربانیان خشونت پلیس. این تظاهرات زده اند یک عصب با تعدادی از بازیکنان NBA از جمله بردلی که به تازگی گفت که نشستن بقیه فصل “[نکات برجسته] این واقعیت است که بدون سیاه, ورزشکاران, NBA نخواهد بود آنچه در آن امروز است.”

بیش از آخر هفته Howard با صدور بیانیه ای تاکید کرد که هر شکل از سرگرمی از جمله بسکتبال حرفه ای, “نیست مورد نیاز در این لحظه” و تنها در خدمت به عنوان یک حواس پرتی وقتی که می آید به مسائل مطرح شده پس فلوید مرگ است. در آن زمان Ganguli و ترنر اشاره کرد, جانبازان مرکز “متوقف کوتاه گفت او نمی خواهد بازی کند.”

در مورد آنچه در آن می تواند برای لیکرز اگر هوارد و/یا Bradley تصمیم به نشستن کردن, SB Nation‘s صفحه نقره ای و رول نوشت که این دو بوده است به لس آنجلس موفقیت قبل از 2019-20 فصل تعلیق. هوارد بازی های برگزار شده است در همه اما یکی از لیکرز’ 63 بازی تا کنون به عنوان JaVale McGee های پشتیبان در وسط در حالی که برادلی است همچنین محکم به عنوان تیم های معمول استارت در تیراندازی گارد.

“اگر هر یک از آنها تصمیم به بازی وجود دارد خواهد بود در حدود 20 دقیقه است که نیاز به توزیع و 15 امتیاز است که باید ساخته شود تا” خروجی اضافه شده است.

در یک یادداشت رسمی منتشر شده توسط NBA در اوایل این هفته, بازیکنان باید تا 24 ژوئن به اطلاع تیم های خود را که آیا آنها برنامه ریزی برای نشستن از سرگیری این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>