لیدی گاگا پدر دریافت واکنش پس از درخواست برای کمک های مالی برای کمک به پرداخت هزینه رستوران خود را کارکنان

لیدی گاگا پدر جو Germanotta است رسیدن به عموم مردم برای کمک در حمایت از رستوران خود را با کارکنان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که مجبور است بسیاری از رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به شاتر خود را درب. Germanotta, اجرا می شود که در نیویورک رستوران Joanne Trattoria ایجاد یک GoFundMe صفحه درخواست برای 50000 $برای حمایت از اعضای تیم خود را به گزارش عصر ایران.

“من انجام بهترین من می توانم, اما ما تا به حال به نزدیک جوآن برای ماه. کارکنان ما نیاز به برخی از کمک های مالی. هر گونه کمک برای کارکنان خود قدردانی خواهد شد.” Germanotta توییتی.

این مقاله بیان می کند او تا به حال به غیر روحانی کردن 30 کارکنان پس از کسب و کار مجبور به تعطیل با توجه به شیوع بیماری های ویروسی. در GoFundMe صفحه آن را می گوید که Joanne Trattoria کارکنان تشکیل شده است که عمدتا از کارگران ساعتی “که اکثریت زندگی می کنند به چک چک.”

این صفحه جمع آوری اعانه در ادامه درخواست برای هر کسی که در رستوران جامعه برای کمک به آنها را در پرداخت های خود را کارگر اسکناس در حالی که درهای خود را بسته باقی می ماند. صفحه شش گزارش داد که Germanotta دنبال شد به ارائه پشتیبانی به کارکنان خود را برای حداقل دو هفته.

اینترنت بود و نه خوشحال با Germanotta تصمیم به درخواست برای پول داده می شود خانواده اش است که به احتمال زیاد خوبی کردن, خود ارضایی, ستاره دختر. او بلافاصله ملاقات با واکنش در توییتر.

دوبلین زندگی می کنند خبرنگار لورا لین در پاسخ به Germanotta در حال حاضر حذف توییت کرد و گفت که آن را در طعم و مزه فقیر برای او به درخواست از پول از افرادی که “به احتمال زیاد بدتر از شما.”

بدنام مشهور بلاگر پرز هیلتون نیز علنی انتقاد Germanotta جمع آوری کمک های مالی درخواست کرد و گفت که لیدی گاگا به ارزش میلیون ها و پدر او است “نیز ثروتمند.”

“این بچه ها با من بوده است به مدت هشت سال… آنها مثل فرزندان من در این نقطه است. من قصد نگه داشتن آنها را در برخی از نوع دستمزد به آنها را نگه دارید رفتن” به صاحب رستوران گفت: یکی دیگر از خروجی در اوایل این ماه با توجه به انتخاب.

این مقاله از صفحه شش اشاره کرد که لیدی گاگا ساخته شده حدود 39.5 میلیون نفر تنها در سال گذشته که بسیاری از طرفداران اشاره کرد که بیش از اندازه کافی برای پوشش دادن پدرش کسب و کار رستوران اگر او به آن نیاز دارد که بد است.

Germanotta را GoFundMe صفحه شده و غیر فعال پس از گرفتن ناودان توسط مردم در رسانه های اجتماعی. به نظر می رسد او تنها مطرح $541 خود را از $50,000 هدف است. بانوی دل شکسته است نه اظهار نظر در مورد اختلاف است.

این ستاره متولد شده است بازیگر مبارزه در راه خود را با توجه به شیوع. Inquisitr به تازگی گزارش شده است که او تا به حال تصمیم به تاخیر در انتشار بعدی او آلبوم خود با عنوان علم رنگ شناسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>