برچسب های بسته بندی و بیشتر: چگونه برای اطمینان از خانه شما است که در واقع ‘سبز’ و امن

آنچه نوشته شده بر روی برچسب و آنچه که از سمت چپ – یادگیری به خواندن بین خطوط خود را تمیز کردن محصولات به صورت پایدار و سالم در خانه

Green تمیز کردن /ɡriːn kliːnɪŋ/

اسم

تعریف: استفاده از روش های تمیز کردن و محصولات با محیط زیست مواد و روش طراحی شده اند که برای حفظ سلامت انسان و محیط زیست با کیفیت.

اگر ما فکر می کنم به طور منظم تمیز کردن خانه – این برآمدگی به فکر می کنم که آنها نه در حفظ سلامت انسان و محیط زیست است.

در واقع آنها فقط مخالف است.

در تلاش برای آمپر تا عطر اطمینان سترون تمیز کردن و نابودی کل باکتری ها و پاک کننده های کف تولید شده با استفاده از مواد شیمیایی مضر مانند اسید هیدروکلریک triclosan و سدیم لوریل اتر سولفات, در میان دیگران.

یک دهه پیش, پیدا کردن سبز جایگزین شد قطعا دشوار است اما در حال حاضر سازگار با محیط زیست آگاهانه تمیز کردن خانه – تمیز کردن سبز – محصولات نه چندان دور از دسترس است.

چه سبز تمیز کردن چیست و چه دامنه آن?

green cleaning

سبز تمیز کردن باعث می شود شما در مورد مداقه قرار دادن عادات خرید خود را درک برچسب زدن از محصولات خود را و مقایسه آنچه شما معمولا استفاده از Vs جدیدتر گزینه های سبزتر. تمام این مراحل لازم نیست فقط به مسئول بیشتر به سمت سیاره بلکه برای اطمینان از ایمنی خود را.

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست به مجموعه ای از دستورالعمل ها برای برچسب زدن از محصولات تمیز کردن و ما می توانیم یک برگ از کتاب خود را. سبز تمیز کردن یک شروع خوب برای هر کسی که به دنبال پایداری را به سطح بعدی.

بر خلاف باور ما در واقع یک طیف وسیعی از گزینه های در اختیار ما برای اطمینان حاصل شود که تمیز کردن ما توالت, طبقه, ظرف و لباس های شسته شده است پایدار و کارآمد است.

در اینجا برخی از مراحل برای شما به تجزیه و تحلیل تمیز کردن محصولات شما داشته باشد.

مرحله 1: ارزیابی زمان تمیز کردن محصولات:

دریافت خود را از صفحه اصلی پاک کننده مانند مواد شوینده رختشویی و پاک کننده توالت و غیره در خط. رفتن را از طریق لیست از مواد تشکیل دهنده و جستجو در گوگل که هر یک از آنها استفاده می شود برای چه هستند و اثرات مضر هر یک از آنها.

مواد تشکیل دهنده رایج در پاک کننده ها عبارتند از:

  • اسید کلریدریک – شناخته شده به علت سوختگی های جدی بر روی پوست
  • سدیم هیدروکسید – تماس با چشم می تواند باعث کوری
  • Nonylphenol – موجود در مواد پاک کننده و سرطان زا
  • Triclosan – منفی بر نیروگاه از سلول های ما – میتوکندری است و هنوز هم مورد استفاده در ظرف صابون
  • سدیم لوریل اتر سولفات – مورد استفاده در توالت پاک کننده و صابون ظرف آن می تواند منجر به خارش و حساسیت های پوستی

نگاه کردن به علائم مانند یک لیست ناقص از مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب است که یک پرچم قرمز شما باید چشم پوشی نیست.

هنگامی که شما لیست کامل از آنچه می رود به خود پاک کننده ها و تاثیر آنها بر سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان محیط زیست را, شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنچه به خرید در دسته بعدی از پاک کننده ها.

مرحله 2: به دنبال سبز تمیز کردن گزینه های:

the better home

آنچه که ما به دنبال شواهد در لیست مواد تشکیل دهنده و نه صرفا greenwashed ادعا بودن سازگار با محیط زیست و یا پایدار. شما اول برو-پیش ثبت نام است و اگر اکثریت از مواد طبیعی هستند. مرکبات و آنزیم ها و حتی غیر-میکروارگانیسم های بیماری زا هستند که نمونه های خوبی از جمله مواد تشکیل دهنده. برگرفته شده از طبیعت این مواد تاثیر طبیعت در کم و یا هیچ شیوه ای.

شما همچنین می توانید نگاه کردن به کلمات خاص بر روی برچسب آن نقطه نسبت به یک, سبز, سیاره پسند پاک کن. فسفر-رایگان اسید-رایگان غیر سمی سفید کننده و pH خنثی هستند برخی از نمونه هایی از چنین اشاره گر.

بسته بندی: دیگر عامل تعیین کننده سبز تمیز کردن:

better home floor cleaners

خرید بطری های پلاستیکی پر از اسید است بهترین شرط بندی شما نسبت به پایداری. وجود دارد تعدادی از گزینه های در دسترس وجود دارد برای کاهش این سنگین کربن. برخی از نمونه دست ساز زیستی آنزیم است که در مورد استفاده مجدد بطری نوشابه پاک کننده بسته بندی شده در بطری های شیشه ای و مورد علاقه شخصی من – یک مدل اشتراک.

این جعبه اشتراک در می آید مجموعه ای از توالت پاک کننده کف پاک کننده مواد شوينده رختشویی و ظرفشویی. اولین مجموعه می آید در بطری های پلاستیکی و شما در حال انتظار برای نگه داشتن بطری زمانی که مایع است. از مجموعه دوم به بعد پاک کننده ها (که ساخته شده از گیاهی و آنزیم ها و خفته باکتری) آمده در کیسه. خود را دوباره پر کردن بطری با مایع و کشتی خالی بسته به فروشنده در زمان قبل از مهر پاکت به شما ارائه!

کمتر زباله های تر و تمیز.

فراموش سبز پاک کننده هزینه بیشتر ؟

green cleaning

روند و مقادیر تولید نقش بزرگی در تعیین قیمت هر محصول. پاک کننده ها متفاوت هستند. مواد شیمیایی, پاک کننده نوتبوک در کارخانه ها ملزم به هزینه کمتر با تشکر از عظمت خود را عرضه و تقاضا است. در مقابل پاک کننده ساخته شده در مقیاس بسیار کوچکتر توسط میکرو شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) کمی بیشتر هزینه. داشتن گفت که در تلاش است که همیشه به قیمت گذاری رقابتی و شما نمی خواهد که به صرف یک بمب به جای اسید با زیست تخریب پذیر و پاک کننده ها.

تعویض به مسئول روش تمیز کردن است که نیاز به ساعت. ما دریاچه ها و خاک و هوا و سلامت خود رنج می برند با تشکر از شایع استفاده از مضر مواد شیمیایی سمی. سبز تمیز کردن نگه می دارد خانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان سیاره امن است.


همچنین بخوانید: بوی خوب ؟ آیا نمی شود فریب خورده،. عطر خود را در پاک کننده ها برای شما خوب است


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>