توکیو: کیوتو Seika دانشگاه واقع در بخش شمالی شهر است و بسیار محبوب در میان گردشگران خارجی که بازدید از ژاپن است.

مطالعه دانش آموزان دوره های مختلف هنر از جمله طراحی و نقاشی و مجسمه سازی. بسیاری از فارغ التحصیلان کمک به جامعه به عنوان سازندگان.

Oussouby Sacko اولین آفریقایی-منبع جمهور در یک دانشگاه موعظه ایدئولوژی “اصول احترام برای بشریت” و “روح آزادی و استقلال” را به نسل جوان.

“این دانشگاه سیاست مبتنی بر سه نکته است: یکی این است که جهانی آموزش و پرورش یکی است و کار در آموزش و پرورش و یکی دیگر عبارت است بنابراین شما باید به صدای خود را, بنابراین حتی اگر شما ارتباط خود را با جامعه شما را به صدای خود را. بنابراین من سیاست آموزش و پرورش این است که در جهانی باز و متنوع دانشگاه تا اینجا تقریبا 20 درصد از دانش آموزان ما خارجی هستند” Sacko گفت.

“علاوه بر این که تعداد زیادی در ژاپن در واقع, اما در همان زمان من سعی می کنم برای درمان هر یک با تفاوت. بنابراین من سعی کنید به آن را به نوعی مانند یک محل که در آن مردم شبیه به یکدیگر در بسیاری از نقاط. اما چرا ما همکاری برای برقراری ارتباط و زندگی با همه تفاوت ؟ پس اجازه می دهد منظور من احترام ما را که یک نیروی. به طوری که سیاست آموزش و پرورش,” او اضافه شده است.

Sacko می گوید که آن نیز مهم است به یک نگاه در دوره
“نگاهی به دوره های ما در فلسفه ما پس از آن تاریخ فلسفه است. آن است که فلسفه خود را. “چگونه به فکر می کنم ؟” بنابراین همانطور که گفتم قبل از این که آنها فارغ التحصیل, من می خواهم آنها را به صدای خود را “چگونه می توانم شما می خواهید به تغییر جامعه”, ‘چگونه شما می خواهید به تغییر” این جهانی که بسیار مهم است برای من چون از افراد جوان است.

منظور من فردا برای آنها است. و آنچه بسیار مهم است “چگونه هر کس می تواند محل خود را در آینده جامعه است که به طور جهانی و متنوع و همچنین قبول تفاوت” او گفت:.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de