لب کیت مغول Kylie Jenner که میلیاردر وضعیت ممکن است یا نه ممکن است به تازگی لغو شده انباشته کاملا نمونه کارها املاک و مستغلات همیشه از او اول شد صاحب خانه در سن 17.

این Keeping Up With the Kardashians شخصیت اول اقامت بود 5,121 فوت مربع کالاباساس اقامت در کارداشیان-Jenner خانواده های مورد علاقه لس آنجلس تحت محاصره. Jenner پرداخت $2.6 میلیون دلار برای ملک در سال 2015 و بی درنگ سوار بر نوسازی عمده ای در آوردن طراح داخلی جف اندروز او را بسیار glitzy صفحه اصلی چشم انداز به زندگی است.

همچنین نگاه کنید به: Prince William می خواهد شاهزاده هری و مگان به نظر یک حرکت به دور از L. A.

Jenner در نهایت به فروش خانه برای $3.15 میلیون و در حال حاضر پنج اتاق خواب 6.5-حمام و مستغلات در بازار فروش با افزایش 3.6 میلیون قیمت برچسب متصل شده است.

وجود دارد تاریک به طبقه چوب جنگلی در سراسر اهل توسکانی-style اقامت با چوب مخابره سقف.

دو ارتفاع نشیمن و ناهار خوری منطقه امکانات زیادی سفید سنگ شومینه و دیوار درب های فرانسوی است که منجر به حیاط خلوت در هر لیست به اشتراک گذاشته شده توسط این سازمان کارگزاران مارس لوپز و جی Ravnikar.

kylie jenner

کایلی Jenner است و پس از نقل مکان از این خانه. دیوید Crotty/پاتریک McMullan via Getty Images

آشپزخانه مجهز با فولاد ضد زنگ وایکینگ لوازم سفارشی چوب تیره cabinetry کوارتز کانتر یک جزیره بزرگ و نوار صبحانه صندلی. آن را به یک اتاق خانواده با دیگری, سفید, سنگ شومینه.

استاد سوئیت مجهز به یک منطقه صندلی پیاده روی در گنجه بزرگ و جداگانه سفارشی کفش گنجه. تک رنگ حمام شامل دو آینه vanities یک clawfoot وان و کاشی کاری دیوار.

البته اگر این کاملا به اندازه کافی فضا به درستی اراستن همیشه وجود دارد Jenner در حال حاضر بدنام گلم که هنوز هم دست نخورده و ویژگی های چراغ دار غرور دیوار آینه و سفارشی زیر شلواری. اگر مالک جدید نیاز ندارد و کاملا این فضای زیادی برای آماده شدن آنها همیشه می تواند اتاق را به یک اتاق خواب یدکی.

حیاط خلوت است decked با یک استخر گرم و اسپا, ساخته شده در, کباب, یک گودال آتش و تحت پوشش نقاشی با آبرنگ روی گچ منطقه ناهار خوری. نیز وجود دارد یک روشن حیاط با دیگر کوچکتر گودال آتش.

Jenner است فوق العاده گسترش مجموعه خود را از کالیفرنیا خانه در سال های پس از او رفتگان این ملک. در حال حاضر 22 ساله آرایشی و بهداشتی مغول صاحب حداقل دو خانه در تپه پنهان منطقه کالاباساس از جمله گسترده بازسازی $12 میلیون عمارت او قبلا به عنوان محل اقامت اصلی و همچنین به عنوان آخرین خرید $15 میلیون تپه پنهان مزرعه و مستغلات است که یک بار متعلق به مایلی سایرس. او به تازگی ساخته شده او را بزرگترین خرید املاک و مستغلات هنوز به طور آهسته از متناوب $36.5 میلیون برای یک 15,350 فوت مربع تپه Holmby عمارت.