کایلی Jenner خواستار طرفداران او را به ماندن در داخل’ پس از ایالات متحده جراح عمومی می پرسد برای کمک به او

کایلی Jenner است که با استفاده از نفوذ گسترده به صحبت در مورد جدیت coronavirus و COVID-19.

این Keeping Up with the Kardashians ستاره مشترک از طریق او Instagram داستان است که او شده است در یک نفس-قرنطینه از آنجا سهشنبه, مارس 10. هالیوود زندگی گزارش می دهد که Jenner تصمیم به اصرار او میلیون ها نفر از Instagram followers به انجام همان در پنج شنبه, مارس 19. خروجی گزارش می دهد که در حالی که بسیاری از رستوران ها و کافه ها و گردهمایی های اجتماعی دیگر باید تعطیل در تلاش برای نگه داشتن این ویروس از گسترش به مردم بیشتر. کارشناسان همچنین تشویق مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. بسیاری از مردم در نسل هزاره و نسل-Z, اما, باید, غفلت هشدارها و تصمیم گرفتند برای ادامه گروه خود گردش. این باعث شد ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز به التماس Jenner به اطلاع او پیروان در مورد اهمیت ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

Jenner چپ چندین پست در Instagram به دنبال در قدم به قدم و همچنین تمرین های اجتماعی فاصله. کایلی آرایشی و بهداشتی مدیر عامل بود و در خانه او و تایید به طرفداران او که این ویروس می تواند مضر به کسانی که نمی اقدامات احتیاطی.

“من می دانم که من در حال حاضر انجام شده است روزانه من یادآوری در مورد چقدر مهم است که در حال حاضر به تمرین های اجتماعی فاصله و خود قرنطینه. من قصد دارم در روز نهم. Coronavirus یک چیز واقعی است. من گوش به جراح عمومی صبح امروز و حتی اگر من در حال حاضر انجام شده است روزانه من یادآوری او قطعا من را تشویق به آمدن اینجا و صحبت به شما بنابراین شما می توانید ببینید و بشنوید من” Jenner گفت.

Jenner سپس تاکید کرد به طرفداران او که تمرین های اجتماعی فاصله نیست فقط مهم است برای آنها را برای عزیزان خود. او توضیح داد که coronavirus را می توان توسط آن در مجاورت نزدیک به طرفداران خود را. او چگونه طرفداران خود را که در خانه زندگی می کنند به طور خاص می تواند پدر و مادر خود بیمار از اعمال خود. مادر یکی نیز اشاره کرد که او خواندن یک مطالعه نشان می دهد که “یک درصد زیادی از مردم در این بیمارستان در حال حاضر بزرگسالان جوان است.”

Jenner به پایان رسید و پیام خود را نیز تشویق دیگر تاثیرگذاران به صحبت کردن در مورد مزایای اجتماعی فاصله. او به پیروان خود است که وجود دارد در حال حاضر نیست یک درمان برای ویروس و اقامت در بهترین راه برای جلوگیری از گسترش آن در حال حاضر. او همچنین به طرفداران او برخی از بینش را به آنچه که او انجام شده بود در حالی که در خانه است. این ستاره واقعیت اعتراف کرد که او بسیاری از همان چیزهایی که او را در حالی که حامله بود با او و Travis Scott 2 سال دختر قدیمی, Stormi وبستر. او گفت: برای او پازل شده اصلی او در طول فعالیت خود شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>