کایلی Jenner گزارش نمی خواهد جواب ‘سنگ’ مامان تماس بیش از از دست دادن میلیاردر وضعیت

کایلی Jenner گزارش صحبت نمی خواهد با مادرش در طول چند روز گذشته پس از فوربس منتشر شده یک بمب, داستان, رقص برهنه کردن آرایش مغول از او میلیاردر وضعیت و نشان می دهد که او می تواند جعلی مالیات براده آن را به نظر می رسد به عنوان اگر او ثروتمند تر از او است.

Kris Jenner به عنوان دخترش ” مدیر و ظاهرا طول می کشد حدود 10 درصد از درآمد خود را به عنوان پرداخت. در حال حاضر بزرگتر Jenner گزارش نگران است که او ممکن است از کار اخراج شده پس از خیره کننده گزارش شده به عنوان خورشید ،

“کریس – که گزارش می شود ده درصد از کایلی معاملات – در حالت وحشت,” خودی گفت. “کایلی نمی خواهد جواب تلفن برای کریس و در از دست دادن بیش از که به اعتماد است.”

“کریس است که تبدیل به سنگ شده کایلی می تواند گونی او و یا او را قطع کردن تا تنش ها در تمام زمان بالا” منبع اضافه شده است.

هر دو مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری به نظر می رسد فوق العاده در مورد این گزارش که دقیق چگونه کایلی آرایشی و بهداشتی مدیر عامل شرکت به احتمال زیاد متورم ارزش کسب و کار خود را. فوربس ادعا می کند که او متورم اندازه کسب و کار خود و محاسبه او ارزش به جایی نزدیک به 900 میلیون نفر در این نقطه است.

“کایلی کسب و کار به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربس به باور” آنها گزارش شده است.

این مجله ادعا می کند که Jenner دعوت آنها را به عمارت و دفاتر و نشان داد آنها مالیات اسناد و مدارک است که آنها باور دارند که ممکن است جعلی.

این مجله می گوید که آنها نمی تواند ثابت کند که وجود دارد هر گونه جعل و نه می تواند آنها ثابت کند که کاهش فروش در آرایش شرکت در سال های اخیر به این معنی است که فروش همواره پایین تر گزارش شده است.

هنوز هم آنها می گویند که آنها ایستاده پشت گزارش خود را حتی پس از Jenner تیم حقوقی خواستار استرداد از مجله.

اخبار ظاهرا فرستاده تکان طریق خانواده و momager گزارش “ناجور” بیش از پتانسیل قانونی مشکل و عواقب آنها می تواند رو پس از افشای عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

سالمند Jenner نشده صحبت با رسانه ها از اخبار بی خانمان اما 22 سال در زمان به توییتر به اسلم گزارش.

“من فکر می کردم این بود که یک سایت معتبر.. همه که من می بینم تعدادی از اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات lol,” او نوشت.

او بعدها به این نتیجه رسیدند که او و خانواده و کسب و کار خود را خوب بودند و وجود دارد که بزرگتر شد همه چیز به نگرانی در مورد در جهان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>