کایلی Jenner می شود متهم به تلاش برای تبدیل کردن بیانسه پس از آخرین Instagram Update

کایلی Jenner است که در مقایسه با بیانسه بعد از ارسال چند عکس در Instagram صفحه.

این Keeping Up with the Kardashians ستاره شناخته شده است برای تغییر مو خود را از زمان به زمان. بیش از چند هفته گذشته Stormi وبستر مادر شده است تاب عسل, ورزش, قفل در چند Instagram photos. او عکس های اخیر اما نشان می دهد که او ممکن است شده اند به شدت با الهام از ملکه بیع. در دو پست Jenner به اشتراک گذاشته شده در پنج شنبه, مارس 5, او, نما, در, سبز, لباس پلنگ متوقف می شود که به پا خود را. منحنی-بغل کردن و یا لباس همچنین دارای یک هود قرار داده شده است که در Jenner ، واقعیت ستاره خود گیسوان مدل دهید در مرکز بخش و آرایش مات نگاه با قهوه ای رنگ رژ لب و سایه چشم.

با توجه به جهان وطنی, Jenner آخرین نگاه متوجه شده بود توسط چند تن از Beyonce طرفداران. خروجی گزارش می دهد که برخی از طرفداران متهم Jenner از پاره کردن یکی از مفت به نظر می رسد از سال 2013 است. در آن زمان برنده جایزه گرمی عینک سبز, لباس پلنگ هنگامی که او انجام شده در V Festival. در یک عکس به دست آمده توسط نشریه بیانسه تاب در یک باب و لباس پولک دوزی. اما اندکی شباهت به Jenner نگاه کافی بود برای متهم Jenner از تلاش برای نگاه مانند “ببخشید” songstress.

در علاوه بر این به چه Jenner پوشیدن, طرفداران نیز متوجه شده است که او موهای او و آرایش شبیه به بیانسه آخرین نگاه. برخی از کاربران توییتر حتی اضافه side-by-side تصاویر Jenner را Instagram نگاه کنید و از Beyonce با تکان دادن ترسناک شبیه مدل موهای در گذشته است. بسیاری از تصمیم به صدای نظرات خود را در مورد Jenner نگاه در توییتر.

“کایلی Jenner واقعا از او پرسید که پزشکان به او بدهد که بیانسه smh” یک کاربر توییتی در مورد Jenner.

“به Beyoncé بازگشت او کلاه گیس در حال حاضر” دیگری غیر فن توییتی به طور مستقیم به Jenner.

دیگر کاربران احساس کردند که Jenner نبود تلاش برای شبیه بیانسه در همه. آنها احساس کردند که به جای بیگ Jenner ممکن است هدایت او بزرگ, خواهر, Khloe Kardashian. انتقام ستاره بدن شناخته شده است برای تاب موهای بلوند و همچنین لباس های رنگارنگ. اکثریت از نظر این احساس که Jenner به وضوح کپی کردن بیانسه و این چیزی است که بسیاری از اعضای کارداشیان-Jenner خانواده متهم شده اند انجام می دهند در گذشته است.

“این Kylie Jenner تا لباس پوشیدن و به عنوان Khloe Kardashian تا لباس پوشیدن و به عنوان Beyoncé?” یک دیدگاه پرسید.

“آیا کارداشیان خانواده رفتن را از طریق مراحل copycatting بیانسه کل صورت و بدن??? توقف خرید مردم دیگر چهره و بدن!!!” یکی دیگر از کاربر توییتر خواستار شدند.

Jenner هنوز به نشانی نظرات در مورد پست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>