کایلی Jenner خریداری $36.5 میلیون ترکیب در تپه Holmby

کایلی Jenner اضافه شده یک تپه Holmby عمارت به رشد نمونه کارها املاک و مستغلات. Toni آن بارسون/WireImage

حتی در قرنطینه Kylie Jenner است که هنوز هم در حال گسترش خود را در حال رشد لس آنجلس نمونه کارها املاک و مستغلات. لب کیت مغول اضافه شدن هفت اتاق خواب و 14 حمام عمارت به خانه اش مجموعه, به طور آهسته از متناوب $36.5 میلیون دلار برای اموال.

میلیاردر کایلی لوازم آرایشی موسس در واقع یک بیت از یک تخفیف در لس آنجلس و مستغلات به عنوان خانه گذشته بود در بازار برای $45.95 میلیون.

همچنین نگاه کنید به: P. K. Subban و Lindsey Vonn جدید خریداری $6.75 میلیون بورلی هیلز خانه

این Keeping Up With the Kardashians شخصیت جدید ملک در خارج از مورد علاقه خود کالاباساس در هر TMZ. به جای Jenner را مجلل اقامت جدید در واقع منحصر به فرد محاصره از تپه Holmby.

این 15,350 فوت مربع تک داستان ترکیب پیکربندی شده است در اطراف یک مرکز حیاط با یک استخر آبگرم و lounging مناطق. دیوارهای شیشه ای باز به حیاط و وجود شومینه در فضای باز و اتاق نشیمن.

داخل غذا خوردن در آشپزخانه مجهز با سنگ مرمر جزیره و صبحانه نوار صندلی و باز است به یک اتاق نشیمن با شومینه.

وجود دارد یک اتاق ناهار خوری رسمی یک بازی اتاق با یک میز بیلیارد و یک نوار مرطوب خانه تئاتر یک سالن و یک اتاق رسانه با خود نوار مرطوب و شومینه.

دو تا از مهمان سوئیت دارای پاسیو خصوصی و خود را ورودی. نیز وجود دارد که دو مهمان جداگانه آپارتمان با kitchenettes و یک اتاق نشیمن به همراه یک گارد خانه با یک حمام و آشپزخانه.

وجود دارد یک “سطح قهرمانی” ورزش دادگاه خارج, در, لیست, برگزار می شود, قطب نما, کارگزار, زنجبیل, شیشه و یک طرح ریزی روی صفحه نمایش.

با توجه به Instagram, Jenner و دخترش, Stormi, در حال حاضر همه نقل مکان جدید خود را به تپه Holmby اقامت تا شاید این جایی است که آنها تصمیم به قرنطینه میان coronavirus بیماری همه گیر. Jenner دارای چند خواص در اطراف کالیفرنیا اما برای چند سال گذشته او محل اقامت اصلی بوده است به طور گسترده بازسازی (با شخصی بری اتاق) $12 میلیون تپه پنهان اقامت در خصوص کارداشیان-ستایش منطقه است. Jenner صاحب چند خانه در خاص که کالاباساس محله, اما او همچنین صاحب یک دلار 13.4 میلیون خانه در بورلی هیلز که او خریداری شده و با او در حال حاضر-ex, Travis Scott به عنوان به خوبی به عنوان یک $3.25 میلیون خالی طرح در لا کوئینتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>