کایلی Jenner و Stormi وبستر سهم پوشش ‘رواج چکسلواکی’ با آیفون عکس

کایلی Jenner و Stormi وبستر در حال رواج چکسلواکی‘s جدیدترین پوشش ستاره.

مادر-دختر واقع خروجی پوشش خود ژوئیه/اوت موضوع است. خود را شلیک صورت گرفت در حالی که Jenner و Stormi خانه بودند تحت قرنطینه. برای پوشش پایین به یک نگاه مشابه در دوربین. Jenner مدل دهید موهای خود را مستقیم به خود برجسته نشان داده شده است در سراسر. او سپس برای یک نرم گلم آرایش نگاه به ظاهر اضافه کردن یک نور قرمز لب طولانی از مژه مصنوعی, آبی, تماس چشم و ابرو است که به نظر می رسد به پر شود. Stormi به نظر می رسد به یک چهره و او را تیره مو فرفری مدل دهید به یک مستی.

Jenner مشترک پوشش در Instagram جدول زمانی روز سه شنبه, ژوئن 16. در عنوان Jenner به اشتراک گذاشته عکس گرفته شده از طریق آی فون خود را با کمک از Morrelli برادران در حالی که او و دخترش در خانه بودند. عکس دریافت بیش از 4 میلیون لایک از Jenner طرفداران و بیش از 16000 نظرات.

“این تصویر مورد علاقه من بدون کلاه sheesh” یکی از طرفداران نوشت.

“CUTENESS OVERLOAD” یکی دیگر از chimed در.

“Awww عشق!!!!!! این است که قطعا مورد جمع آوری! Soooo شیرین!” یک سوم پیرو بانگ زد.

“شما بچه ها نگاه زیبا و دلفریب,” یک چهارم فن افزود: به دنبال قلب از emoji.

رواج چکسلواکی نیز به اشتراک گذاشته شده برخی از عکس ها از Jenner پوشش داستان در آن Instagram صفحه. خروجی گفت: پوشش بخشی از آن “داستان خواب” نسخه. در علاوه بر این به اشتراک گذاری پوشش Jenner ارسال شده پشت صحنه Instagram ضربه محکم و ناگهانی از ساقه که در آن او و Stormi در حال نوازش با هم در رختخواب و او به نرمی او را بوسید ،

“من عاشق این بچه های کوچک بسیار من می خواهم به پشت سر هم.. گاهی اوقات من فقط او را نگاه کنید و گریه دانستن او هرگز این هرگز دوباره. چه کسی می دانست که چیزی بسیار کمی طول می کشد تا بسیاری از قلب خود را?” Jenner زیر نویس. “خدا هیچ اشتباهی با شما طوفان کودک پشت صحنه عکسبرداری است.”

Stormi و Jenner شایان ستایش شلیک می آید روز پس از کایلی لوازم آرایشی موسس دیده می شد با کودک پدر Travis Scott. به عنوان Inquisitr قبلا به اشتراک گذاشته شد در لا در شنبه 6 ژوئن. تفرج ناشی از گمانه زنی های که آنها را با هم پس از چند ماه از هم جدا. بازگشت در ماه اکتبر 2019 جفت ارز تصمیم به پایان دادن به دو سال رابطه. اما آنها هر دو تصمیم به باقی دوستان به منظور ارائه Stormi بهترین پدر و مادر ممکن است. پس از خود تقسیم آنها دیده شده است و هم در موارد متعدد از جمله Stormi را 2nd birthday بازگشت در ماه فوریه است.

این است Stormi اول رواج پوشش و Jenner دوم. این Keeping Up with the Kardashians ستاره graced جلد وگ استرالیا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>