Kyle Richards & Teddi Mellencamp دفاع از خود دوستی به عنوان Co-Stars متهم آنها را از رفتن به زوج درمانی

Kyle Richards و Teddi Mellencamp در حال صحبت کردن در مورد دوستی نزدیک. از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره یک بار دیگر خودشان را در بر داشت در صندلی داغ این بار در یک گروه طالع بینی خواندن به عنوان co-stars سوال خود را منحصر به فرد پیوند.

در جدید ترین قسمت از براوو واقعیت نشان می دهد, اریکا Girardi منجم دوست شان Breathwaite خواندن Teddi نمودار و مشخص شد که او کشیده شده است به “یک انرژی او احساس می کند با راحت ترین.” که در را باز کرد به نظر از بقیه RHOBH خدمه پس از کایل گفت که “توضیح می دهد که” چرا او و Teddi بسیار نزدیک است.

پس از تازه وارد Garcelle Beauvais گفت: Kyle فقط می خواهد به دوست توسط هر کس و حاضر به اعتراف به داشتن علاقه در گروه Dorit Kemsley — که قبلا در زمان موضوع را با Teddi و Kule های تخت در طول یک سفر گروه — سپس گفت: به اواز یا موسیقی دو “آیا شما رفتن به زوج درمانی با هم؟”

دیگر شرکت ستاره chimed در به می گویند که آنها فکر همان چیزی که از کایل و Teddi هر دو را دیدم یک درمانگر با هم در سال گذشته به بحث در مورد اضطراب. یک فلاش بک clip شد و سپس نشان داده شده است از دو نفر از دوستان آموزش روش تنفس با Teddi درمانگر.

“من تا به حال زوج درمانی؟! شما بچه ها همه f*cking خود را از دست داده ذهن” کایل گفت: قبل از اضافه کردن که او شرکت ستاره هم بیش از حد در دست خود را.

بعد اریکا توضیح داد که مشترک جلسه درمان شد فقط یک مثال دیگر که کایل و Teddi یک معامله بسته هستند و او خود را به نام پویا “عجیب و غریب است.”

در توییتر کایل در پاسخ به این گروه mischaracterization دوستی خود را با Teddi. او با اشاره به این که در فصل گذشته زنان خانه دار واقعی تولید کنندگان شات یک صحنه از او و Teddi انجام یک تکنیک تنفس و در حال حاضر آن را به نام “زوج درمانی.”

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز جانباز افزود که او “سپاسگزار” برای یک دوست مانند Teddi برای کمک به او از طریق مادام العمر مسائل با اضطراب است.

زمانی که یکی از طرفداران خواسته Kyle چرا او بسیار ناراحت کننده اعتراف به این که او و Teddi بهترین دوستان براوو star پاسخ داد که او نمی باید یک مشکل با آن است, اما فقط نمی خواهید به صدمه زدن به هر کسی احساسات. کایل نیز نوشت که او را بیشتر ناراحت است که او co-stars فکر می کنم او دوستی است “عجیب و غریب است.”

“آن را از دست داده است بر من که در حالی که اریکا و Rinna موافقت شده است که دوستی من با Teddi است ‘جادویی’ آنها در واقع مانند دوقلوها “کایل است.

Teddi همچنین در زمان به توییتر برای دفاع از خود دوستی با کایل زیر قسمت.

“تا زمانی که من ملاقات این گروه من همیشه یک تخت یا اتاق با یک دوست در هنگام سفر با هم. اما بعد از آن دوباره من هرگز فکر نمی کردم یک دوستی واقعی بود و موضوع را تا زمانی که من ملاقات کرد این گروه,” او نوشت.

پاسخگویی مربی شوخی که او و کایل در حال “یک زوج جلسه درمان به دور از پیوستن به فصل آینده ازدواج Bootcamp. “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>