Kyle Richards سهام خیره کننده عکس های خانوادگی در طول اسپن گریز با Mauricio Umansky & دختران خود

Kyle Richards مشترک یک سری از زرق و برق دار عکس های خانوادگی به Instagram به افتخار شوهرش Mauricio Umansky را 50th birthday.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز ستاره و خوش تیپ, شوهر مطرح با دختران خود فرح, Alexia سوفیا و پورشه در عکس های گرفته شده در طول یک خانواده گریز به آسپن.

زرق و برق دار خانواده صرف روز در یک پیاده روی در آسپن جنگل و تصویر شد در گاه به گاه دنده در یک محیط دور از خود انسینو و مستغلات. در اولین عکس ارسال شده در کایل را Instagram صفحه ریشو Mauricio مطرح بازوی خود را بالا به زنان در خانواده اش نشسته اند در کنار او در یک روز زیبا و آفتابی. یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی به آنها نشان داد عبور از یک پل چوبی و دیگر عکس نشان داد که دختران خود مد دنده پیاده روی به عنوان آنها مطرح شده توسط دریاچه.

یک عکس نهایی نشان داد کایل و خانواده اش به شام که در آن تولد پسر عینک سیاه کلاه کابوی به عنوان او درگیر در یک گروه آغوش با همسر و دختر خود. کایل و او فرزند ارشد دختر فرح به نظر می رسد به خصوص عاطفی در عکس.

در این عنوان به تصاویر به صورت خودکار, Kyle نشان داد که خانواده های بسته بندی شده به یک پیک نیک و رفت و در یک پیاده روی به مناسبت Mauricio زندگی در یک “زیبا” است. او همچنین اشاره کرد که زمانی که آخرین عکس گرفته شده بود شوهرش از 24 سال گفت: کلمه صمیمی بود که همه آنها در اشک.

در نظرات به عکس کایل طرفداران شگفت زده چگونه به او عشق عمیق برای یکدیگر آشکار است.

“من این را بیش از یک میلیون دلار در هر روز کایل” یکی از طرفداران نوشت. “شما واقعا خوش شانس به مانند یک خانواده دوست داشتنی. و آخرین تصویر صحبت می کند جلد است.”

“به طور جدی ؟ در حال حاضر من در اشک” یکی دیگر اضافه شده است.”اصالت خانواده خود را همیشه نشان می دهد از طریق!”

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه احساس عشق که در آخرین تصویر” یک سوم فن chimed در. “شما بچه ها بسیار پر برکت است.”

“چه افتخاری برای تماشای این خانواده رشد در طول سال” دیگر اضافه شده است. “عشق واقعی. درست است پدر و مادر. شگفت آور خانواده است. در واقع خانواده و عشق من دیده ام در هر واقعیت نشان می دهد.”

در حالی که Mauricio هدیه ای از یک دوست داشتن خانواده هر روز از زندگی خود کایل نمی کم در خود واقعی هدیه تولد. در Instagram داستان واقعی زنان خانه دار از بورلی هیلز veteran به اشتراک گذاشته است که او مرد ناهموار دوچرخه های برقی به عنوان هدیه برای او نقطه عطف تاریخ تولد با توجه به عکس های ارسال شده توسط Bravo.com. کایل همچنین تشکر Mauricio برای اینکه یک الگوی مثبت برای خود و دختران خود را برای خروجی طبیعت و حس ماجراجویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>