واقعی, Kyle Richards و آژانس از بنیانگذاران Mauricio Umansky هنوز هم مصمم به بخش خود را با Bel Air خانه. واقعیت شخصیت تلویزیونی و املاک و مستغلات مغول بوده است تلاش برای پیدا کردن یک خریدار برای لس آنجلس عمارت برای نزدیک به سه سال و در حال حاضر آنها در حال دادن آن به دیگری را امتحان کنید.

ریچاردز و Umansky در اصل ذکر شده هفت اتاق خواب و 7.5-حمام خانه برای کمتر از 7 میلیون دلار در اواخر سال 2017 و پس از آنها قادر به پیدا کردن یک حزب علاقه مند در بر داشت شانس بهتر در لوکس بازار اجاره. آنها گرفته ام 6,229 فوت مربع اقامت در بازار چند بار به طور پیوسته در قیمت با تخفیف; آن گذشته بود برای فروش ارائه شده برای لمس تحت $6 میلیون.

همچنین نگاه کنید به: Diane Keaton سابق Bel Air خانه به فروش می رساند برای $16.5 میلیون

در حال حاضر ریچارد و Umansky در حال تست کردن بازار یک بار دیگر با کمی تعدیل شده قیمت $5.95 میلیون. حتی اگر آنها تا به حال به کاهش انتظارات خود را کمی اگر آنها net کامل بپرسید که هنوز هم قابل توجه سود حاصل از $3.05 میلیون آنها پرداخت شده برای صفحه اصلی در سال 2011.

kyle richards lists bel air home for sale again

Kyle Richards است که هنوز در حال جستجو برای یک خریدار در بال ایر. Noel Vasquez/گتی ایماژ

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز شخصیت آورده در او دیرین pal, طراح داخلی فی رزنیک به سبک خانه.

چشمگیر ورود با سیاه-و-سفید کف سنگ مرمر و درخشان لوستر منجر به خانه و وجود درهای فرانسوی در طول هر مثال که برگزار می شود البته با Umansky و قدیمی فرح بریتنی در آژانس.

آشپزخانه نصب شده است با cabinetry, لوازم فولاد ضد زنگ و یک سنگ مرمر صدر مرکز جزیره است و باز به اتاق خانواده با آجر-قاب شومینه. یک ناهار خوری جداگانه محاصره لهجه با دیگری پر تلالو لوستر و سفید-آجر شومینه.

Kyle Richards و Mauricio Umansky در حال حاضر نقل مکان کرد و به یک بزرگتر عمارت در انسینو. پریسلی ان/PMC

وجود یک دفتر و یک چوب paneled فیلم و تئاتر و همچنین به عنوان یک فضای سرگرم کننده با یک شومینه و به طور کامل مجهز به نوار مرطوب.

کارشناسی ارشد مجموعه واقع شده است طبقه بالا با یک منطقه صندلی, بخاری, دو پستو و روح, حمام, با دو ظواهر و ساخته شده است در وان.

در خارج وجود دارد یک استخر ورزشی, دادگاه, قرار دادن رنگ سبز و مقدار زیادی از lounging و سرگرم کننده فضاهای.

ریچارد و Umansky در حال حاضر طولانی نقل مکان کرد از این هوا ادم خانه به عنوان در سال 2017, آنها doled $8.25 میلیون عظیم 10,500 فوت مربع اسموکی رابینسون و مستغلات در انسینو; جدید خود را وسیع و مستغلات در حال حاضر ویژگی های در زنان خانه دار واقعی مقدار زیادی از زمان. آنها نیز خود را یک بیابان عقب نشینی در لا کوئینتا که آنها برای خریداری $2.35 میلیون در سال 2014.