KTR خوردن مرغ برای کاستن COVID-19 ترس

حیدرآباد: حداقل سه Telangana وزیران پیوست مردم در غذا خوردن مرغ و تخم مرغ در یک نمایشگاه توسط سازمان صنعت طیور در اینجا در جمعه کاستن از دغدغه های است که مصرف مرغ و تخم مرغ ممکن است منجر به کوروناویروس.

با مرغ کسب و کار آمار مصرف با توجه به شایعات بیش از رسانه های اجتماعی پیوند خوردن مرغ و تخم مرغ به COVID-19 یک ‘مرغ و تخم مرغ میله’ شده است سازمان یافته در مردم پلازا در گردنبند جاده در قلب شهرستان. صدها نفر لذت می بردند مرغ و تخم مرغ ظروف پذیرایی رایگان از هزینه توسط شرکت کردند.

K. T. راما رائو, وزیر صنعت, فناوری اطلاعات و مدیریت شهری پیوست وزیر بهداشت E. Rajender وزیر مالیات غیر مستقیم Srinivas Goud و MP Ranjit ردی به طعم مرغ و تخم مرغ ظروف. آنها سعی در انتقال این پیام است که خوردن مرغ و تخم مرغ امن بود.

“کروناویروس و مرغ به هیچ جا متصل است. ما در حال غذا خوردن مرغ و تخم مرغ هر روز” گفت: K. T. راما رائو.

این رویداد سازمان یافته توسط ملی, تخم مرغ, کمیته هماهنگی, Telangana انجمن پرورش دهندگان مرغ و Telangana, مرغ, فدراسیون, همراه با پیشرو پرورش دهندگان مرغ برای روشن شدن اسطوره.

برگزارکنندگان از میله گفت که با توجه به شایعات در رسانه های اجتماعی بسیاری از مردم از ترس و اجتناب از مصرف مرغ و تخم مرغ است. با توجه به آنها مرغ مصرف می آیند 30 درصد است.

کشاورزان و صنعت طیور در حال رنج و زیان های بزرگ به عنوان قیمت مرغ کاهش یافته است از Rs 80 کیلوگرم (زنده) به تومان 40 کیلوگرم است. پرورش دهندگان با اشاره به این که هزینه تولید خود را است تومان 75 کیلوگرم است.

بازیکنان مختلف در صنعت طیور در حال سازماندهی چنین رویدادهایی در سراسر کشور برای روشن شدن اسطوره ها و برای ایجاد آگاهی عمومی. مردم گفته بودن که COVID-19 که شکست در چین و گسترش به نقاط مختلف جهان را تحت تاثیر قرار پرندگان.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>