Kristin Cavallari ناودان برای ارسال اواخر روز پدر پیام به جی کاتلر

Kristin Cavallari گرفتن ناودان برای او اواخر روز پدر پست به افتخار شوهر سابق او جی کاتلر. واقعیت ستاره و کارآفرین ارسال شده در اواخر Instagram ادای احترام به جی دو ماه از تیتر-ساخت طلاق, اعلام, اما برخی از پیروان فکر آن آمد مشکوک.

روز دوشنبه کریستین مشترک رجعت عکس از سه تا از بچه ها — Saylor کمدن و Jaxon — تماشای معروف خود را در زمین فوتبال است. همانطور که با تمام عکس های ارسال شده توسط بسیار Cavallari ستاره کاتلر بچه ها تنها بودند دیده می شود از پشت در عکس.

در این عنوان به عکس که نوشته شده بود در اواخر روز و روز پس از روز پدر — کریستین نوشته است که او را نجات داد “بهترین” برای آخرین بار. TheUncommon جیمز بنیانگذار آرزو سابق او یک “مبارک (دیر) و روز پدر” را به عنوان او نشان داد که صرف یک “زیبا” بعد هم در خانه جدید خود را. کریستین اضافه شده است که سه بچه خود را در حال خوش شانس به جی به عنوان پدر خود و او نوشت که او امیدوار است که آنها تمام ارث او قلبی از طلا.

در نظرات به photo برخی از پیروان از جمله کریستین را دوست خوب جاستین Anderson, ستایش exes برای قرار دادن بچه های خود را جلوتر از خود را طلاق درام.

“شما دو نفر در حال بالا بردن کمی شیرین ترین تیم آنها خیلی خوش شانس هستند که شما بچه ها” اندرسون نوشت.

اما دیگران لعنتی کریستین برای او دیر پیام به فرزندان او را پدر گفت: برخی از این شد disprespectful.

“Nahhhh خیلی دیر در حال حاضر” یک دیدگاه نوشته.

“در مورد زمان KC!” یکی دیگر اضافه شده است.

“او باید واقعا عصبانی شما خاموش دیروز:” یک سوم دیدگاه نوشته به کریستین.

“پس از تمام فن شکایت شما آمد از طریق” دیگری نوشت. “که به نام صرفه جویی در خود را یک**! شما نباید دیر شده است با نشان دادن [جی کاتلر] احترام به پدر بزرگ او است.”

پست آمد یک روز کامل بعد از کریستین ارسال شده در یک روز پدر و روز ادای احترام به خود, پدر, دنیس Cavallari, on Instagram او به عنوان او را برای تدریس او می تواند انجام دهد “هر چه من می خواهم در این زندگی است.” کریستین همچنین یک عکس از خودش با پوشیدن نحیف سیاه و سفید لباس مینی چند ساعت قبل از او نوشته شده پیام در مورد جی.

ماه گذشته برخی از طرفداران نیز مورد تردید جی روز مادر پست در مورد کریستین.

پس از جی Instagram ویژه یک عکس از کریستین و سه بچه خود را در ساحل با یک روز مادر تبریک و عنوان “این 3 آنهایی که کمی برداشت یک” نظر برخی از متهم کریستین ارسال عکس و پیام خودش. این بسیار Cavallari ستاره آوازی است در مورد این واقعیت است که او استفاده می شود برای مدیریت جی حساب های رسانه های اجتماعی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>