Kristin Cavallari سنگ Daisy Dukes & Marilyn Monroe, پیراهن در حالی که نما با IV Drip

Kristin Cavallari نشان داد طرفداران او چگونه او و دوستان او را باز کردن از پیچ در Instagram update که او به اشتراک گذاشته شده در شنبه شب. این بسیار Cavallari ستاره و گال بگیرید و یاد دهید بودند نما با IV کیسه در می ایستد و تعداد کمی از زنان به نظر می رسد متصل به آنها را.

کریستین, 33, شد, چادری در یک جفت از کوتاه Daisy Dukes و یک تی شرت سفید با مرلین مونرو را به صورت چاپ شده بر روی آن. تصویر تا به حال پرتقال X بیش از آن و ظاهر آن را به یک تصویر از دختر معروف شلیک نهایی با عکاس برت استرن. کریستین بود و او تا به حال مو بور او را به عقب کشیده. او خوشحال و آرام به او با لبخند در دوربین و انداخت یک نشانه صلح.

کریستین فر بود تا بر روی یک مبل در کنار عامل املاک و مستغلات کاراکتر رایلی. دو نفر از دوستان دیگر بریتنی زمینه و چلسی Bulte نشسته با هم روی یک مبل در سراسر آنها. آنها هر دو پای خود را در حال استراحت بر روی لبه یک میز قهوه است که نگاه بخش از یک تنه درخت.

در این عنوان از پست کریستین نمی ارائه هر گونه توضیحی برای آنچه پالس (pals) انجام شد. او نوشت: یک کلمه: “خشمگین.” حضور IV میگذرد در این عکس تا به حال بسیاری از طرفداران او پرسیدن سوال. تعداد کمی از او Instagram followers همچنین با انتقاد از او و دوستان او برای پوشیدن ماسک.

“آیا همه چیز خوب?? چرا وجود دارد هیدراتاسیون میگذرد?” را بخوانید یک پاسخ به کریستین پست.

“چرا میگذرد? شب طولانی شب گذشته lol” یکی دیگر دیدگاه نوشته.

“این است که پلاسما یا شامپاین?” کنایه آمیز یک سوم کاربر.

“با بسیاری از جدید covid موارد در TN, شما واقعا باید با استفاده از پلت فرم خود را برای تشویق پیروان خود را به پوشیدن ماسک… نه نشستن خیلی نزدیک به یکدیگر و انجام غیر ضروری IV درمان” جزئیات بیشتر انتقادی پیام.

یکی از کریستین است برچسب ها حاکی از آن است که IV میگذرد بودند از Arete یک چهارم جوانسازی دهنده در Nashville, Tennessee. با توجه به وب سایت این شرکت را ارائه می دهد وریدی برای درمان “خشکی مبتنی بر بیماری” از جمله hangovers مسمومیت غذایی جت لگ سرماخوردگی و آنفولانزا. آن IV کیسه های برای آبرسانی عمیق پوست حاوی “مایعات الکترولیت ها ویتامین ها و اسیدهای آمینه است.”

کریستین آیا آشکار نیست که چرا او و دوستان او گرفتن IV درمان است. یکی از واقعیت نشان می دهد ستاره پیروان اشاره کرد که او و شوهر جدا سابق NFL بازیکن جی کاتلر قرار گرفتند مشابه درمان در یک قسمت از بسیار Cavallari.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrکریستین صرف چهارم جولای در Barrington, ایلینوی با سه فرزند که او و Jay, به اشتراک گذاری, Camden, 7, Jaxon 6 و Saylor, 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>