Kristin Cavallari در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را برای خرید یک پست-خانه زناشویی

Kristin Cavallari در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را به خرید یک خانه جدید در نشویل. پل Archuleta/گتی ایماژ

به سختی یک هفته رفته پس Kristin Cavallari و جی کاتلر که از قصد خود برای طلاق, اما نبرد قانونی کثیف کردم و نه به سرعت. هر دو لاگونا بیچ آلوم و سابق NFL quarterback ثبت اسناد دادگاه با اتهامات علیه دیگر از جمله یک اختلاف بیش از Cavallari تلاش برای خرید یک خانه جدید است.

Cavallari ادعا سابق او در تلاش است به “مجازات” او با امتناع از رایگان تا وجوه او نیاز به خرید یک خانه جدید است. Cavallari گفت کاتلر خوب بود با خرید زمانی که او اولین نگاه در خانه جدید در پاییز سال 2019 هنگامی که او و کاتلر بودند دچار مشکلات زناشویی هر چند او متوقف روند پس از زن و شوهر آشتی. در پاسخ مغبون بازیکن فوتبال گفت: آن را “بیهوده و بیمعنی و غیر ضروری” هزینه از آنجا که زن و شوهر در حال حاضر صاحب یک شماره از گران خواص در اطراف نشویل.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle با توجه به اقیانوس آرام Palisades عمارت

اما در حال حاضر آنها آمده ام تا به یک توافق موقت. با توجه به Us Weekly, قاضی دستور آزادی دارایی های منجمد Cavallari نیاز به خرید املاک و جدید.

kristin cavallari jay cutler divorce

Kristin Cavallari و جی کاتلر که از قصد خود برای طلاق فقط بیش از یک هفته پیش. تیموتی Hiatt/گتی ایماژ

در ازای Cavallari حرکت های آینده و خرید فوق خانه او و کاتلر توافق کرده اند که به تقسیم وقت خود را با سه بچه خود را در E! اخبار. خروجی گزارش می دهد که کودکان باقی مانده در خانه, در حال حاضر, و Cavallari خواهد آمد و اقامت یک هفته با کاتلر در حال حرکت به عقب در هفته. قبل از این توافق جدید Cavallari و کاتلر شد هر یک از گذراندن سه روز در هفته با بچه ها در تنسی صفحه اصلی.

به طور موقت بازداشت توافق را تغییر دهید یک بار Cavallari حرکت به خانه جدید او بنا به گزارش ها انتظار برای بستن در خانه در ماه آینده.

این هنوز روشن نیست که دقیقا Cavallari جدید خانه واقع شده است اما ما فرض می کنیم آن را در جایی در نشویل منطقه است. Cavallari و کاتلر در حال حاضر خود را 45 هکتار و مستغلات در فرانکلین که آنها ساخته شده و محل اقامت اولیه خود را از دو سال پیش (که همه بازی کردن در بسیار Cavallari)و آنها در میان خرید یک آپارتمان در چهار فصل نشویل. آنها هنوز هم به دنبال یک خریدار برای دیگر خود را نشویل عمارت که آنها بوده ام تلاش برای offload پس از سال 2018 است. آن را هنوز نشسته در بازار فروش با $4.95 میلیون قیمت برچسب متصل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>