Kristin Cavallari مخالف منتقدان با دیگر فشن عکس لباس شنای زنانه دوتکه و با رفیق جاستین اندرسون

Kristin Cavallari نیست اجازه دادن به منتقدان کلمات خشن او را از های بسیار گرم, لباس شنا عکس در رسانه های اجتماعی.

روز جمعه 33 ساله بسیار Cavallari ستاره آپلود جدید عکس لباس شنای زنانه دوتکه به او Instagram صفحه. کریستین بود تصویر flaunting او مناسب بدن در کوچک سیاه و سفید دو تکه. او کت و شلوار حمام کردن کف تا به حال نازک سمت تسمه و دارای گونه های برامده شورت لا کونی که نشان داد او را پرت خلفی. تسمه شانه های خود را بالا crisscrossed در بازگشت به یک X بین تیغه های شانه او. رشته ها نیز رنگ و لعاب از طریق پشت لباس شنای زنانه دوتکه او بالا و گره خورده است به طوری که حلقه به پایان می رسد و از کمان سوار کردن او دباغی باب روز بازگشت.

کریستین به حال مو بور او را کشیده تا در یک موی دم اسبی. او تصویر از پشت او ایستاده بود و آرام ران-در اعماق آب اقیانوس است. او بازوی خود را در اطراف او نزدیک pal, hairstylist جاستین اندرسون. او با پوشیدن یک جفت سیاه و سفید-و-آبی شنا تنه که شامل یک الگوی کوسه سر با آرواره های باز. او نیز تاب فلاپی کلاه نی. جاستین تا به حال دست راست خود را در اطراف کریستین شانه او پرتاب نشانه صلح.

کریستین نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد سر و صدا تنظیم عکس خود را در عنوان پست خود. او با استفاده از دو شکلک به مرجع جاستین مطرح و دارای گونه های برامده او لباس شنای زنانه دوتکه.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که کریستین بود به شدت انتقاد توسط برخی از پیروان برای به اشتراک گذاری عکس لباس شنای زنانه دوتکه در اوایل این ماه. آنها استدلال می کنند که در حال حاضر نیست زمان ارسال این تصاویر با بسیاری از آنها ارجاع مرگبار COVID-19 شیوع. این متوقف نمی کریستین از های دیگر لباس شنا عکس چند روز بعد. او حتی اشاره بهداشت جهانی بحران در عنوان با نوشتن است که او “اجتماعی فاصله.”

کریستین آخرین عکس نبود ملاقات با کاملا به عنوان نقد است اما بسیاری از طرفداران او می خواستم به می دانم که در آن او بود.

“در جایی که جی کاتلر?” یکی از کریستین پیروان پرسید.

یکی دیگر از فن پیشنهاد کرد که ممکن است وجود داشته باشد یک دلیل Jay نیست تصویر در هر یک از کریستین اخیر Instagram photos.

“جی کرگدن در نقاب خواننده. من آن را می دانم!!!!” دیدگاه نوشته.

اما جی را به ظاهر در یک تصویر لحظهای است که جاستین به اشتراک گذاشته شده در Instagram صفحه. که عکس گروه همچنین ارائه یک نمای جلوی کریستین را بالا لباس شنای زنانه دوتکه.

در حالی که کریستین مواجه است بسیار کمی از واکنش بیش از قرنطینه, عکس بسیاری از طرفداران او نیز در دفاع از تصمیم خود برای به اشتراک گذاشتن آنها.

“او به اشتراک گذاری عکس ها از یک مکان زیبا با دوستان او خود quarantining با چه اشتباه با این ؟ هیچ چیز” یک دیدگاه نوشته. “او نزدیک نمی شود هر کسی که در این عکس به غیر از کسی که او را خود quarantining با. برخی از مردم نیاز به متوقف بودن تا منفی. ما همه فقط تلاش برای دریافت از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>