Kristin Cavallari و جی کاتلر در حال مشاجره جدید خرید خانه در میان طلاق

kristin cavallari jay cutler divorce

Kristin Cavallari و جی کاتلر طلاق در حال حاضر پیچیده است. تیموتی Hiatt/گتی ایماژ

آن را به دنبال مانند Kristin Cavallari و جی کاتلر در حال آماده سازی به صورت جدی و قانونی نبرد. واقعیت شخصیت تلویزیونی و بازنشسته NFL بازیکن اعلام کرد قصد خود را به طلاق در اوایل این هفته به عنوان هر یک نوشته شده در Instagram عکس یکسان با نوشتن شرح تصاویر و. آن همه به نظر می رسید کاملا مدنی تا زمانی جدید اسناد دادگاه از هر دو Cavallari و کاتلر ظاهر این هفته است.

دیروز لاگونا بیچ آلوم ثبت مقالات ادعا کاتلر مسدود کردن تلاش های خود برای خرید یک جدید اقامت برای خود و سه فرزند خود را, با توجه به E! اخبار. طبق اسناد به دست آمده توسط E!, Cavallari است متهم سابق او از داشتن وکیل خود بگویید در مدیریت کسب و کار نه به او وجوه او نیاز به خرید خانه به عنوان یک راه از “تنبیه” او.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان همچنان در جستجوی دائمی لس آنجلس عمارت

تشکیل پرونده می گوید که Cavallari در ابتدا او شروع به جستجوی خانه در پاییز سال 2019 به عنوان زن و شوهر ازدواج به وخامت بود. این بسیار Cavallari شخصیت می گوید: او در بر داشت یک ملک مناسب و شروع روند خرید که کاتلر خوب بود اما متوقف شد و پس از آنها آشتی.

آنها قادر به کار کردن ازدواج خود را در پایان و پس از بازگشت آنها به نشویل از باهاما گریز (که همچنین منجر به این فوق العاده توییتر موضوع) Cavallari آغاز فرایند خرید خانه دوباره. این زمانی است که غیر معمول جیمز طراح می گوید کاتلر گفته خود را به اشتراک گذاشته مدیر مالی به انتشار پول. او همچنین مدعی است که کاتلر امتناع از ترک خود را به اشتراک گذاشته تنسی خانه که آن را ایجاد یک محیط ناسالم است که در آن او می سازد “نامناسب” نظرات و استدلال در مقابل سه بچه خود را.

Cavallari درخواست که قاضی اجازه می دهد او را به استفاده از بخشی از پول خود را برای تکمیل خرید از خانه مورد نظر.

کاتلر اما فکر می کند او به زودی به شود همسر سابق است که هزینه های بی ارزش, از آنجایی که آنها در حال حاضر خانه های متعدد در این منطقه است. با توجه به اسناد و مدارک قانونی به دست آمده توسط TMZ کاتلر می گوید که او و Cavallari در حال حاضر خود را دو گران خانه در تنسی و هستند که در این میان خرید یکی دیگر از چند دلار سکونت در چهار فصل نشویل. سابق کارفرمایی دیگری می گوید: خانه “بیهوده و بیمعنی و غیر ضروری هزینه می شود.” او می گوید که آنها نیز خود را 75 هکتار کنتاکی مزرعه و لس آنجلس محل سکونت.

Cavallari پاسخ می گوید که یکی از خواص خود را برای فروش او ندارد مثل این است که وجود دارد چرا که به اینترنت وجود دارد که ساخت و ساز آغاز نشده در محل سکونت و در عین حال که کاتلر است و تنها در تلاش برای استفاده از این به عنوان اهرم.

وجود دارد تعداد زیادی از دیگر اتهامات از هر دو Cavallari و کاتلر از جمله استدلال بیش از حضانت فرزندان خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مالی تردیدی. همانطور که در حال حاضر سابق زن و شوهر که گره خورده گره در سال 2013 هنوز هم quarantining همراه با بچه های خود را در ایالت تنسی; مشخص نیست اگر آنها در حال اقامت در 45 هکتار و مستغلات در فرانکلین و یا اگر آنها در حال ساکن در خود را هفت اتاق خواب نشویل عمارت که آنها بوده ام در تلاش برای فروش پس از 2018—شاید آنها را در انتخاب هر کدام یکی نیست داشتن اینترنت مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک Cavallari.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>