Kristian آلفونسو واریز ‘روز از زندگی ما’: ‘من نمی خواهد بازگشت’

Kristian آلفونسو که به تصویر می کشد امید بردی ویلیامز در روز از زندگی ماخراشیده طرفداران با اعلام امروز که او را ترک صابون. ستاره است که بخشی از 37 سال اعلام خروج در رسانه های اجتماعی.

در یک بیانیه آلفونسو نوشت که او در حال حاضر فیلم برداری نهایی قسمت از NBC sudser.

روز یکی از سخت ترین کار خدمه در تلویزیون بسیاری از آنها را تبدیل به بخشی از خانواده من. من احساس پر برکت و افتخار دعوت شده اند به خانه های مردم را برای بیش از سه دهه است. آن است که در حال حاضر زمان برای من برای نوشتن فصل بعد. من نمی خواهد به بازگشت به روز هنگامی که آن رزومه تولید در ماه سپتامبر. من در حال حاضر فیلم برداری آخرین قسمت چند ماه پیش.”

صابون جانباز همچنین تشکر اواخر بتی کوردی و ان بی سی اجازه می دهد او را به آوردن شخصیت به زندگی او اذعان کرد او castmates با آنها او را برای ایجاد زندگی دوستی. در نهایت آلفونسو او تشکر کرد طرفداران وفادار و نشان داد که او هرگز نمی تواند انجام آنچه او در این صابون بدون طولانی مدت پشتیبانی می کند.

Actress Kristian Alfonso attends the Days Of Our Lives' 50th Anniversary Celebration at Hollywood Palladium on November 7, 2015 in Los Angeles, California.
  Vivien Killilea / گتی ایماژ

نزدیک به 12000 Instagrammers آمار دکمه مانند بر روی آلفونسو اعلام در رسانه های اجتماعی محبوب پلت فرم و تقریبا 3200 چپ یک نظر برای بازیگر. بسیاری از کسانی که پاسخ داد: در میان آلفونسو را castmates از جمله Paul Telfer (Xander Kiriakis), sputnik us Archey (الی گرانت), Sal Stowers (Lani قیمت), Charles Shaughnessy (شین داناون) مارتا مدیسون (خوشگل سیاه و سفید) و چند نفر دیگر که به اشتراک گذاشته اند روی صفحه نمایش کوچک با بیش از سال. بسیاری از طرفداران نیز بیان احساسات خود را در مورد بازیگر زن ترک است.

“بو و امید… دست پایین مورد علاقه من در طول روز زن و شوهر… لذت بردن از گام بعدی خود را!!! با تشکر از شما برای تمام خاطرات فوق العاده!!” نوشت: یک زمان طولانی بیننده از صابون.

آلفونسو بخشی از روز زن و شوهر فوق العاده که شامل شخصیت او امید و پیتر Reckell را بو. بسیاری از طرفداران دیگر chimed در با شبیه خاطرات و ابراز لطف آلفونسو برای او 37 سال از آوردن امید به زندگی سالم. چند نیز به نام او توسط شخصیت مستعار — چهره های فانتزی. بسیاری از بینندگان نیز ذکر شده چگونه غم آنها به دیدن او برود پس از سالها تنظیم برای دیدن او به عنوان امید.

DOOL آغاز شد و در 8 نوامبر 1965 و آن را در میان طولانی ترین در حال اجرا اسکریپت های تلویزیونی در جهان, مردم گزارش شده است. در حال حاضر ان بی سی روز درام است که تنها از چهار نفر باقی مانده اپرا صابون است که پخش جدید داستان پس از بستن در میان coronavirus همه گیر و آن را برنامه ای برای از سرگیری تولید در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>