کریستن بل را بازی در یک نقش جدید در تلویزیون اپل+ نمایش ‘پارک مرکزی,’ دیگر ابراز مخلوط-مسابقه شخصیت

ساعت پس از Jenny Slate ترک ابراز یک شخصیت در Netflix بکشد سری دهان بزرگ, کریستن بل به طور مشابه پا به دور از ابراز مخلوط-مسابقه شخصیت در تلویزیون اپل+ نمایش پارک مرکزی. با توجه به تنوعبل را به تصویر کشیدن یک شخصیت متفاوت در سری متحرک در حال حرکت رو به جلو است.

بازیگر شده است ابراز یکی از نشان می دهد شخصیت های اصلی مالی Tillerman دختر لسلی Odom جونیور شخصیت اون Tillerman و Kathryn Hahn شخصیت پیج Tillerman. Tituss بورگس شده است ابراز مولی برادر کول.

انواع گزارش داد که این سری را دوباره بازیگران این قسمت با یک بازیگر است.

بل شخصیت جدید هنوز اعلام شده است یا نه. اما, آن است که به احتمال زیاد تغییر خواهد اجرا نمی شود تا بعد در فصل اول و یا ممکن است در نشان می دهد و در فصل دوم که مهلت گزارش داده شده بود چراغ سبز بیش از دو سال پیش است.

در بیانیه منتشر شده توسط پارک مرکزی‘s تیم خلاق آن گفته شد که “مصاحبه از شخصیت مولی است یک فرصت برای دریافت نمایندگی راست به بازیگران سیاه و سفید و یا مخلوط نژاد بازیگر و مولی صدایی که طنین انداز با تمام نکات دقیق وظریف و تجربیات این شخصیت به عنوان ما کشیده شده است.”

انواع مشترک تمامیت طولانی بیانیه کامل.

تیم خلاق بیان شده است که آنها “می توانید انجام دهید بهتر” و “متعهد به ایجاد فرصت برای مردم رنگ و سیاه مردم در همه نقش در تمام پروژه های ما — پشت میکروفن در اتاق نویسندگان در تولید و پس از تولید. انیمیشن قوی تر خواهد بود برای داشتن صدای تجارب و دیدگاه ما به عنوان احتمالا می تواند به این صنعت است.”

تصمیم به دوباره بازیگران مولی نشان دهنده یک تغییر از قلب از خالق لورن بوچارد قبلی اظهارات در مورد ریخته گری تصمیم گیری است.

در ماه ژانویه در یک پارک مرکزی پنل بوچارد گفت که “کریستن نیاز به مولی; ما نمی تواند او را مولی.”

او توضیح داد که آنها نمی تواند تغییر مولی یا بل نژاد به طوری که آنها “فقط به حال برای رفتن به جلو.”

واکنش به تصمیم به توزیع مجدد مولی نقش با بازیگر دیگری شده است ملاقات با یک مقام مسئول در رسانه های اجتماعی. برخی از مردم احساس می کنند که همه چیز رفته اند “بیش از حد” و بازیگران “اقدام” و باید قادر به بازی که آنها می خواهند.

دیگران قدردانی تصمیم اما هنوز نا امید بل که ریخته شد در وهله اول.

از منجمد صدای بازیگر همچنین یک کپی از بیانیه خود Instagram صفحه و عذرخواهی برای همدستی در پذیرش نقش در وهله اول.

پارک مرکزی است که در حال حاضر جریان قسمت های جدید هر جمعه در تلویزیون اپل+. در کنار این بازیگران در بالا ذکر شد این مجموعه همچنین امکانات اقدام صدا از Josh Gad daveed را از دست Diggs و Stanely Tucci.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>