کریستن بل سهام ضربه محکم و ناگهانی از هرج و مرج مدرسه در منزل وضعیت

بازیگر زن کریستن بل از این جای خوب و منجمد حق رای دادن است درست مانند هر پدر و مادر در تلاش برای homeschool بچه های خود را. در یک Instagram پست در روز سه شنبه بل به اشتراک گذاشته تصویر از هرج و مرج مدرسه در منزل وضعیت با snarky عنوان “Homeschool رفتن خوب است.”

در تصویر بل است نشستن در یک جدول با یک پنجره در صفحه اصلی. او اقدام به نوشتن بر روی یک لپ تاپ است که در لبه پنجره رساند در صورتی چسباننده. اطراف لپ تاپ, یک لیوان قهوه چندین فنجان های پلاستیکی و یک بچه بشقاب ناهار. بل سگ فر در دامان او یکی از دختران او نشسته است بر روی شانه های او و دیگر او دختر است چسبیده به بازوی او. زنگ درو فلش بر روی تصویر اشاره به هر موجودی را حلق آویز بر روی با برچسب “سگ” و “فرزندان.” بل خیره به دوربین با, درمانده, اذیت بیان.

در عرض چند دقیقه محبوب پدر و مادر حساب مامان ترسناک بود اعلان مجدد ضربه محکم و ناگهانی اضافه کردن متن خود را بر روی تصویر: “کریستن بل است, یک بار دیگر همه ما است.” حساب اضافه شده به عنوان “ما احساس می کنیم شما @kristenanniebell.” همانطور که اشاره شده توسط ترسناک مامان و متن و عنوان زنگ شناخته شده است برای به اشتراک گذاری فوق العاده relatable تجربه در مورد یک پدر و مادر و همسر.

این Instagram پست نبود اولین بار است که بل در مورد مبارزات که مدرسه در منزل ارائه. در اوایل Instagram پست زنگ به اشتراک گذاشته شده در مورد تجربه خود در تلاش برای به دست آوردن دختر خود را به نوشتن یک نظر مقاله. دختر او تصمیم به نوشتن در مورد “چگونه مامان من واکنش نشان می دهد به من” و شواهد او را به حمایت از نظر او کمتر از افتخاری به حداقل می گویند. بل به اشتراک گذاشته شده در یک ضربه محکم و ناگهانی از دخترش مقاله طرح که شامل تمام راه های منفی دختر او فکر می کند او واکنش نشان می دهد به او.

در یک مصاحبه با مردمو بل نشان داد که او در آغاز قرنطینه به عنوان یکی از کسانی که مادرم با یک سازماندهی رنگی برنامه روزانه برای دو دخترش دلتا و لینکلن که 5 و 7. او همچنین نشان داد که او پاره کردن برنامه تنها پنج روز بعد.

“به من گفت: اگر این طرح است و همه بدبختی درس است به محوری. محور حق است ؟ ” گفت: بل. “ما با استفاده از ترکیبی از چند مختلف آموزش آنلاین تکنیک های. یکی که در آن معلمان خود می توانید فیلم ها و آنها تقسیم کار در میان کل کلاس از معلمان که نوع نابغه است.”

بل خلاصه رویکرد او به مدرسه در منزل به عنوان انجام “یک چیز برای مغز شما یک چیز برای بدن شما است.” او توضیح داد که او در تلاش برای مطمئن شوید که بچه ها در حال گرفتن مدرسه کار خود را انجام داده اما او همچنین مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از خود و داشتن سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>