Krissy Cela قدرت از طریق دمبل Booty Workout خاکستری سینه بند ورزشی و سبز پوش

انگلیسی, تناسب اندام, مربی, Krissy Cela نشان داد طرفداران آنها چگونه می تواند تن خود را glutes با دمبل در تازه ترین سری از فیلم های او Instagram صفحه.

لباس پوشیدن و در لباس خاکستری سینه بند ورزشی و سبز زنگار, سبزه, بمب, شروع تمرین با یک سری از جام squats. این تمرین مورد نیاز خود را به نگه داشتن dumbell درست در مقابل قفسه سینه خود را به عنوان او خم زانو های خود را برای تکمیل او تکرار است. در عنوان دار توصیه می شود انجام چهار مجموعه از 20 تکرار.

در کلیپ دوم او در نقل مکان کرد به انجام سخت پا deadlifts به قورباغه پمپ. دومی ورزش مورد نیاز خود را به غیر روحانی کردن بر پشت او و محوری او لگن به سمت بالا در حالی که انجام یک بحران. او عنوان توصیه می شود انجام سه مجموعه از 10 تکرار برای هر ورزش. سومین فیلم او را دیدم دست کشیدن از یک مجموعه ای از تقسیم squats که در طی آن او استراحت یک پا پشت در مدفوع. او سپس خم شده و در مقابل او زانو در حالی که نگه داشتن dumbells در او طرف است. برای این یکی Krissy پیشنهاد سه ست 12 تکرار

Krissy کردم روی زمین برای حرکت بعدی یک سری از glute پل. او برگزار شد dumbell در لگن قبل از بالا بردن باسن او به سمت بالا. او سپس کاهش آنها را تا زمانی که آنها ماند چند اینچ از زمین. پس از آن او با قرار دادن وزن در کنار برخی از شروع پیاده روی پل. این شبیه به تمرین قبلی اما شامل متناوب پا پسوند پس از هیپ محوری.

در حالی که Krissy به نظر می رسید به یک فن بزرگ با استفاده از وزن او به نظر می رسد پیش بینی است که طرفداران از او بخواهید در مورد جایگزین برای دمبل. در عنوان او پیشنهاد کرد که شیر کارتن بزرگ بطری های آب و وزن بدن می تواند به جای استفاده می شود.

پست انباشته بیش از 15000 دوست دارد در یک ساعت و بیش از 100 Instagram کاربران اظهار نظر بر روی آن تا کنون. در کسانی که نظرات طرفداران خود را به اشتراک گذاشته قدردانی برای تمرین تظاهرات.

اما دیگران در زمان این فرصت برای تعریف مدل بدن.

“Omg شما ضمیمه زیبا” یک نفر نوشت: قبل از اضافه کردن دو قلب-چشم emoji به نظر خود. “این بدن=رویای بدن.”

دوم دیدگاه ستایش Krissy برای دستاوردهای آنها می خواهم دیده می شود او را در خود سفر تناسب اندام.

“آیا من می توانم فقط بگویم که پیشرفت خود را با تناسب اندام و زندگی به طور کلی بیش از سال گذشته شده است به طوری که الهام بخش” آنها نوشت. “حفظ درخشان و رو به رشد ملکه.”

اما در میان همه این سوال برخی از طرفداران به حال سوال برای Krissy. یک نفر از او پرسید که در مورد تغییرات در تمرینات.

“من زانو درد زیادی پا گسترش ماشین آلات تمایل دارند به سختی هر گونه خوب تمرینات برای قدس??”

Krissy نشده در پاسخ به پرس و جو از این نوشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>