Kourtney Kardashian, تماس, ‘KUWTK’ A ‘سمی محیط زیست’ در پرده مصاحبه

Kourtney Kardashian باز کرده است تا در مورد تصمیم خود را به مرحله بازگشت از فیلمبرداری قسمت جدید از Keeping Up with the Kardashians در کنار معروف او اعضای خانواده. مامان از سه رو بسیار کاندید مورد رابطه جنسی خشن زمان او تا به حال در نشان دادن نسبت به پایان خود را از روی لئامت دادن و توصیف طولانی در حال اجرا E! سری واقعیت به عنوان تبدیل شدن به یک “سمی محیط زیست” برای او.

41 ساله ستاره ساخته شده اعتراف طول یک پوشش مصاحبه برای ماه جولای/آگوست موضوع رواج سعودیدر E! اخبار. او مورد بحث و چرا آن را بسیار مهم برای او به یک گام به عقب از دوربین های پس از او تایید کرد در اوایل این سال است که او خواهد بود برش پایین او اعتبار در نشان می دهد و نمی خواهد فیلمبرداری آنجا در کنار خواهر کایلی و کندال Jenner و Khloe و کیم کارداشیان و همچنین مادر, Kris Jenner.

“من شده اند با فیلمبرداری نشان می دهد non-stop برای 13 سال در 19 فصل و شش spin-off فصول” Kourtney — که به تازگی قرار داده و او را بی عیب و نقص بدن در ساحل در یک خیره کننده Instagram به اشتراک گذاری — گفت: در این پوشش جدید داستان.

“من احساس نشده و آن را تبدیل به یک سمی محیط زیست برای من به ادامه آن را اشغال و به همان اندازه از زندگی من به عنوان آن بود” او اضافه شده است.

واقعیت ستاره نیز به اشتراک گذاشته شده چگونه او قصد دارد به صرف زمان بیشتری را با کودکان و نوجوانان و در حال حاضر اجرا گاه به گاه بیشتر معمول به زندگی خود را در حال حاضر او نمی تواند در مقابل دوربین بسیار است. Kourtney است مادر به 10 سال Mason 7 ساله پنه لوپه و 5 ساله سلطنت که او سهام با سابق, دوست پسر, Scott Disick.

Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian and Kim Kardashian attend the 2019 E! People's Choice Awards
  فریز هریسون / گتی ایماژ

“من معمولا یک روز در آخر هفته که در آن ما هیچ برنامه ما چسبیدن به در خانه… من دوست دارم را نمی توان در یک برنامه در آن روز” او توضیح داد.

در همان مصاحبه هر نفر, Kourtney همچنین باز کردن در مورد چگونه او آموخته است که چگونه به مراقبت بهتر از خودش را در حال حاضر. او به اشتراک گذاشته است که او متعهد دو جلسه درمان در هر هفته است که به او کمک کرد تا قادر به تعیین حد و مرز در زندگی خود را که او قبل ندارد.

“برای سال های من که در, که در آن من می توانم بگویم هیچ و مرزهای مجموعه” ستاره گفت.

مامان از سه و پوش بنیانگذار قبلا نشان داد که او می تواند در نظر گرفتن یک “گام” از فیلمبرداری KUWTK در یک قطعه-به-دوربین در یک فصل 18 قسمت و اشاره کرده در خروج در رسانه های اجتماعی چندین بار پس از.

او توضیح داد در این قسمت از نشان می دهد که به پخش در ماه آوریل که او می خواست می شود قادر به “انتخاب” چه دوربین فیلم وقتی که می آید به زندگی خود و زندگی از فرزندان او.

“من فکر می کنم فقط در حال حاضر زمانی که من چیزی که برای من جالب است به فیلم یا که من احساس هیجان زده به فیلم که من که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>