کوبه برایانت بیوه شکایت هلیکوپتر شرکت بیش سقوط مرگبار

لس آنجلس: Kobe Bryant بیوه ونسا واصل طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه در برابر اپراتورها از بالگرد که سقوط کرد در ژانویه 26, قتل NBA آیکون و هشت نفر دیگر.

کت و شلوار واصل در لس آنجلس دادگاه عالی

کت و شلوار واصل شد در لس آنجلس برتر دادگاه در همان روز که برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر در تصادف کشته memorialized در مراسم های عمومی در مرکز استیپلز.

طرح دعوی در دادگاه نام جزیره بیان هلیکوپتر از جزیره بیان برگزاری Corp. و املاک و هلیکوپتر خلبان Ara Zobayan بود که در میان قربانیان است.

Gianna برایانت بسکتبال هم تیمی های الهام Altobelli و Payton چستر Altobelli پدر و مادر و جان کری با کوتوله ها, سارا و مربی بسکتبال کریستینا Mauser نیز کشته شدند.

ملی ایمنی حمل و نقل است که هنوز هم در حال بررسی دقیق علت این تصادف اگر چه یافته های اولیه نشان داد هیچ نشانه ای از شکست مکانیکی.

مه سنگین و کم ابرها

روز دوشنبه طرح دعوی در دادگاه گسل های این شرکت برای اجازه دادن هلیکوپتر به پرواز در “مه سنگین و کم ابرها” که صبح روز یکشنبه شرایط است که باعث “سازمان های اجرای قانون و شرکت های تور” به زمین هلیکوپتر خود را.

“اطلاعات و اعتقاد به جزیره بیان هلیکوپتر فدرال حمل و نقل هوایی دولت عامل گواهی آن را محدود خلبانان به پرواز تنها تحت ویژوال پرواز قوانین” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

“موضوع این هلی کوپترها مجاز نیست و یا تایید شده برای پرواز به ابزار شرایط. در اطلاعات و اعتقاد خلبان در فرمان آرا جورج Zobayan شد مورد نیاز برای پرواز تنها در شرایط که او می تواند حرکت بصری.

“آرا جورج Zobayan اقدام به مانور هلیکوپتر و رو به جلو برای روشن شدن ابرها و سپس وارد یک نوبت ارسال هلیکوپتر به شیب زمین در حدود 180 مایل در ساعت” با توجه به کت و شلوار. “شاهدان بر روی زمین گزارش شده دیدن هلیکوپتر پرواز را از طریق یک لایه از ابر و مه قبل از هلیکوپتر سقوط کرد.”

طرح دعوی در دادگاه اشاره می کند که در سال 2015 Zobayan نوشته شده توسط FAA برای نقض بصری قوانین پرواز حداقل توسط “پرواز به حریم هوایی کاهش دید از شرایط آب و هوایی.”

جزیره اکسپرس را بلافاصله اظهار نظر در مورد کت و شلوار که به دنبال نامشخص کلی اقتصادی و خسارت تنبیهی.

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>