یادگیری یک عمر سفر خود را. آن است که یک فرایند دستیابی به جدید و یا تغییر دانش است. اختراعات و اکتشافات با اصطلاحات جدید. با مقدمه ای از اینترنت, ایمیل, گرفت از ایمیل postbox صندوق ، هر زمان که شما با دوستان خود شما استفاده می شود به درخواست چه چیزی است ؟ در حال حاضر شما در تماس با دوستان و بستگان خود دور ساعت از طریق WhatsApp.

رمان Coronavirus بیش از حد به ارمغان آورد برخی از واژگان یا اصطلاحات با آن است. اجازه دهید ما را نگاه در آن شرایط است.

منطبق با توجه: این ویژه ایمنی پوشاک فرسوده برای محافظت از خودتان را از مواد خطرناک و یا مواد از جمله مواد شیمیایی و عوامل بیولوژیکی (ویروس ها) و یا مواد رادیواکتیو. این روزها نیز به عنوان Coronavirus حفاظت از کیت.

این کیت شامل چندین لوازم جانبی مانند فولاد مو, پوشش, طراحی تصفیه هوا تنفسی و هود دو جفت نیترید دستکش های غیر قابل نفوذ (رویین تن) لباس شب, غیر قابل نفوذ coverall, غیر قابل نفوذ/پا کفش را پوشش می دهد. Hazmat آنلاین در دسترس است در amazon.com, pinterest.com و سایت های دیگر در Rs.1900/ و بالاتر بسته به مدل. Hazmat در دسترس است و نه تنها برای شما در دسترس است برای خود را doggie بیش از حد.

PPE: تجهیزات حفاظت شخصی. این شامل پزشکی مورد تایید لباسهای پیش بند یا بارانی یا روپوش و دستکش و ماسک صورت محافظ و ماسک.

جوجه کشی: در واقع جوجه کشی یک دوره است که یک مرغ بر روی تخم مرغ برای جوجه ریزی. اما در مورد همه گیر آن در طول زمان بین زمانی که یک فرد آلوده می شود و زمانی که او آزمایش مثبت برای این بیماری است. پس از آن است که برای فرد آلوده به نشستن در خانه و بدون افشای خود را به جهان خارج به امن نگه داشتن او از ابتلا به این بیماری و یا او ممکن است به گسترش این بیماری به دیگران. با توجه به این که دوره کمون برای COVID-19 محدوده های از 1-14 روز معمولا حدود پنج روز است.

Self-انزوا: کسی که تایید کرد که تحت تاثیر بیماری مسری است برای جدا کردن خود از افراد سالم در اطراف او.

مستند: یک وضعیت که در آن افراد مجاز برای ورود و یا ترک یک ساختمان و یا یک منطقه آزادانه به دلیل اضطراری.
وجود دارد سخت است مستند در کشور ما برای جلوگیری از گسترش coronavirus. لطفا دنبال آن شدت و حفظ کشور را از یک فاجعه بزرگ.

بومی: یک بیماری و یا یک بیماری است که به طور منظم یافت می شود و بسیار شایع در میان یک گروه خاص در یک منطقه خاص. به عنوان مثال: مالاریا نژادپرستی و فقر و خشونت و غیره.

شیوع: شیوع بیماری است که حملات بسیاری از مردم در همان زمان و ممکن است گسترش از طریق یک یا چند جوامع است.

همه گیر: زمانی که یک بیماری همه گیر در سراسر جهان آن را به نام همه گیر.

Coronavirus: یک خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری اعم از سرماخوردگی به بیماری های شدید از جمله سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

SARS-CoV-2: نام داده شده به “رمان” کوروناویروس که برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان.

COVID-19: مخفف ایجاد شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) که مخفف بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.
تماس نزدیک: همچنین به عنوان “تماس مستقیم” این زمانی است که یک فرد است که از لحاظ جسمی به اندازه کافی نزدیک به یک فرد آلوده و تماس مستقیم با مایعات بدن از جمله قطرات تنفسی که از طریق آن ویروس را انتقال میدهد.

مسطح منحنی: کاهش یک ویروس را به پایین قله تعدادی از موارد مربوط به مطالبات بیمارستان ها و زیرساخت ها است.

ضعف سيستم ايمنی: افرادی که ضعیف و یا دچار اختلال ایمنی ناشی از یک بیماری مزمن, بیماری, دارو یا سوء تغذیه.

قرنطینه: دولت دوره یا محل جداسازی است که در آن افراد و یا حیوانات است که از جاهای دیگر وارد شده است و یا در معرض عفونی یا بیماری های مسری قرار می گیرد.

R-صفر و یا R0: اپيدميولوژيك متریک استفاده می شود برای توصیف چگونه یک عفونت مسری است. در مورد COVID-19 تحقیقات هنوز در مراحل اولیه است اما شواهد نشان می دهد آن R0 است بین 2 و 2.5 که بدان معنی است که یک فرد آلوده منتقل خواهد شد عفونت به حداقل دو نفر دیگر.

اجتماعی فاصله: هر تعداد از اقدامات انجام شده برای افزایش فضای فیزیکی بین مردم به سرعت گسترش ویروس. آنها عبارتند از ماندن در منزل و در اغلب موارد با ابتلا به عزیزان حاضر به جای در فرد به شدت محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان را به صفحه اصلی خود و دور ماندن از افراد دیگر هنگامی که شما در یک فضای عمومی است. که توصیه می کند که بیش از یک متر (سه پا) دور از نزدیکترین فرد در حالی که برخی از کارشناسان بهداشت پیشنهاد کرده اند حفظ فاصله حداقل دو متر از دیگران است.

بیماری زمینه ای: در دراز مدت موضوع سلامت از جمله آسم و دیابت HIV به بیماری مزمن ریه, سرطان و بیشتر.

وضعیت اضطراری: یک وضعیت اضطراری می توان اعلام کرد در طول بلایای طبیعی و بیماری های فراگیر و عمومی بهداشت و درمان اضطراری. اعلام وضعیت اضطراری در بیش از یک دوجین متحده —نیویورک نیوجرسی و میشیگان و غیره.— انجام شده است. آن را می دهد مقامات دولتی این قدرت را به اقدامات اضافی برای محافظت از مکان های عمومی مانند تعلیق مقررات و یا جابجایی وجوه به کاهش گسترش بیماری است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de