آشپزخانه آزمایش کمک 23-YO بمبئی دختر شروع-آرایش طبیعی با نام تجاری!

“من می دانستم که من می خواستم من محصولات به صورت گیاهی عاری از ستم و طبیعی — محصولات است که نه آزار حیوانات و نه سیاره.” #LiveGreen #womenentrepreneurs

یکپاسخ شما کسی را دوست دارد ؟ آیا شما می خواهم به دنبال در خود باارزش ترین مجموعه از سرب با غرور و دائما خودتان را مرور آنلاین برای سایه حق با حق لباس ؟ خوب شما تنها نیستید. آرایش می تواند باعث شکستن و یا هر نگاه و بنابراین یک جنبه جدایی ناپذیر چگونه یک ارائه خود را. و بسیاری از ما واقعا نمی فکر می کنم از کلماتی مانند “ظلم و ستم حیوانی یا گیاهی محصول’ در حالی که خرید.

اما این کلمات صحبت می کنند از تاریکی زشت حقیقت را از مارک های ما خیلی دوست دارم. تحقیقات انجام شده توسط جامعه انسانی بین المللی رفاه حیوانات سازمان تخمین می زند که حدود 500.000 حیوانات مرگ در سراسر جهان با توجه به آزمایش های انجام شده بر آنها توسط صنعت زیبایی.

Kajol است 23 ساله و تاسیس Boss Lady – او وگان, زیبایی, تجاری, زمانی که او تنها 21.

این هم درست است که لوازم آرایشی غول کسب سود کردن ناامنی مردم در مورد راه آنها نگاه کنید. بنابراین انسانی و مسئول مارک های زیبایی هستند و نیاز به ساعت.

در حالی که کار به عنوان یک هنرمند را از دو سال پیش بر اساس بمبئی-کارآفرین Kajol Mahendra بسنا حال همان تجلی است که باز شدن راه های جدید برای او.

“من در بر داشت که بسیاری از این برندها تمرکز بر گفتن مردم چگونه خود را آرایش می دهد آنها را به مانند یک فرد جدید به طور کامل. کل این ایده را به کمک به شما را در آغوش خود را با افزایش زیبایی خود را می گوید:” 23 ساله. بعلاوه, Kajol متوجه باشند که با استفاده از مارک های چنین بود تضاد با اخلاق بیش از حد. “من به دنبال آرمان و نه آسیب رساندن به هر حال. بنابراین من می دانستم که من می خواستم از محصولات است که عاری از ستم” او می گوید.

این نقطه که در آن Kajol تصمیم به شروع خود را با نام تجاری و او بسیار واضح و روشن در مورد نظام ارزشی بر اساس آن شرکت خواهد بود تاسیس شد.

بنابراین, Kajol تاسیس ‘دختر’, گیاهی و طبیعی و عاری از ستم آرایشی و بهداشتی با نام تجاری در ماه فوریه 2019. محصولات ساخته شده با استفاده از مواد تشکیل دهنده مانند جوجوبا روغن روغن آفتابگردان بادام و روغن گل همیشه بهار موم در میان دیگران.

پس از آنها شروع به عملیات خود, رئیس, بانو راه اندازی کرده است حدود 15 محصولات که شامل سایه های مختلف از سرب مداد طرح کلی و highlighters.

جعل مسیر خود با وگان محصولات زیبایی

رئیس بانوی محصولات گیاهی عاری از ستم و طبیعی است.

اگر چه Kajol همواره علاقه مند به آرایش تصمیم به آن را به عنوان یک حرفه بعدا آمد.

او فارغ التحصیل از Jai Hind کالج در سال 2017 با مدرک لیسانس در تاریخ و علوم سیاسی. در همان سال او برای ثبت نام مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی از Shreemati Nathibai Damodar Thackersey (SNDT) زنان دانشگاه. اما فقط پس از یک سال او متوجه شد این است که در آن شور و شوق خود را دراز.

“من می دانستم که من انجام چیزی است که من را دوست داشت و به عنوان من عاشق آرایش, من می دانستم که مسیر من باید شروع می گوید:” Kajol. بنابراین با یک چشم انداز روشن در ذهن او برای تبدیل شدن به یک هنرمند آرایش او ثبت نام برای یک آرایش هنری دوره پوشا پنج سال از بمبئی مد (لب) آکادمی در سال 2018 است.

هنگامی که او به پایان رسید در این دوره او آغاز شده و مستقل به عنوان یک هنرمند آرایش حرفه ای با یک استودیو در بمبئی. او را گاهی اوقات بازدید از لب به عنوان یک آرایش مربی در حالی که کنسرتهایی کوچک در سمت حوادث مانند مراسم عروسی و سرمقاله شاخه.

“مراسم ازدواج و سرمقاله در شاخه های خود را تا به حال بسیاری از انواع مختلف و سبک است که من می تواند با آزمایش وابسته است که اگر آن را یک روز یا یک شب نگاه,” او می گوید.

Kajol می افزاید که این تجربه بسیار instrumental آن را به عنوان به او کمک کرد تا یاد بگیرند که در مورد تن های مختلف پوست و نوع پوست است که تقویت درک خود را از آرایش و نیازهای مختلف پوست و صورت سازه.

“با اين وجود درآمد پایدار در این آن را به عنوان تنها وابسته به تعدادی از مشتریان من را دریافت کنید. بنابراین شروع کردم به درخواست های مختلف آنلاین آرایش تجارت الکترونیکی شرکت های که ارائه شد موقعیت برای یک هنرمند را که می تواند در ایجاد محتوای وب را برای آنها,” او می گوید.

در حالی که انتظار برای شنیدن از این شرکت ها با او شروع به تحقیقات خود را بر روی لوازم آرایشی و بهداشتی شرکت. این تحقیقات چیزی است که منجر به تاسیس ‘دختر’.

شروع از ابتدا

اگر چه این شرکت شروع به عملیات خود در ماه فوریه 2019 آن ثبت شده بود در ماه اوت سال 2018 است. ساختمان را تا کسب و کار بدون دانستن چگونه برای آماده سازی فرمولاسیون بود یک چالش بزرگ برای Kajol. بنابراین او شروع به دنبال در واحدهای تولیدی است که در حال حاضر تولید آرایشی که همسان او ارزش گیاهی عاری از ستم و تمام محصولات طبیعی است.

برای این سفر تمام راه را به دهلی و بعد تامیل نادو برای دیدار با چنین تولید کنندگان اما این به صورت جدی تلاش خرس نیست هر میوه.

“این تولید کنندگان می خواستم سفارشات بزرگتر و زمانی که من محاسبه چه مقدار از آنها می خواهم هزینه به ازای هر واحد هزینه خواهد شلیک کردن سقف” یاد می آورد Kajol. دلسرد Kajol آمد به خانه تصمیم به گرفتن یک قدم به عقب و فکر می کنم در مورد چگونه او را مدیریت ساخت بیت از عملیات در یک شیوه ای امکان پذیر.

دسته اول از وگان سرب ساخته شده توسط Kajol در آشپزخانه

“کسی که از لب آکادمی بود و برگزاری یک کارگاه آموزشی در مورد چگونگی ساخت لوازم آرایشی در منزل. من بلافاصله علاقه مند است که وجود دارد و من یاد گرفتم چگونه به سرب” به یاد می آورد Kajol.

“من متوجه شده بودم که در مورد آن اشتباه به دنبال تولید کنندگان در جای دیگر هنگامی که من در واقع می تواند آن را از من ، من شروع به آزمایش با مواد تشکیل دهنده مانند روغن بادام رنگدانه های طبیعی آفتابگردان موم در میان دیگران” او می گوید.

Kajol می گوید که آن را در زمان ماه کامل فرمولاسیون اما او در نهایت با یک دسته ای قابل استفاده در اوایل سال 2019. پس از آن بود که یک کسب و کار کوچک در آن زمان او تا به حال به شکل تدارکات و پیدا کردن تولید کنندگان بسته بندی. او همچنین تا به حال به دریافت محصولات آزمایش در یک آزمایشگاه خصوصی برای اقدامات ایمنی.

برای چند ماه اول او در زمان سفارشات در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Instagram. او به تدریج راه اندازی وب سایت خود را در مارس 2019 زمانی که دستور آغاز شده جاری شدن سیل در.

“ما سازماندهی ویژه روز مادر فروش در وب سایت من راه اندازی شد برخی از رنگ های جدید در زمان. برخی از این سایه بودند پس از نام زنان مشهور مثل فریدا کالو, رزا پارک و یک سایه, من نام بعد من, مادر, گودی,” او می گوید.

از سایه های مختلف از رئیس مانتو وگان رژ لب

پاسخ به وگان محصولات در طول این دوره فوق العاده بود و به او اعتماد به نفس به چوب به ایده های کسب و کار و بهبود محصولات خود و حتی بیشتر.

پوسته پوسته شدن کسب و کار مانند یک رئیس

اگر چه کسب و کار کوچک او انجام شده بود واقعا خوب Kajol می دانستم که او می خواست به مقیاس او عملیات. برای انجام این کار او نیاز به یک FDA مجوز که او ندارند ،

“همچنین ساخت رژ لب در خانه نبود عملی دیگر اگر من می خواستم به مقیاس. نتیجه جستجوی من برای حق تولید کنندگان شروع دوباره,” او می گوید.

او در بر داشت کامل تولید کنندگان در Belleza ایتالیا تولید کننده بر اساس بمبئی است. این افراد نه تنها دارای FDA مجوز برای تولید در مقیاس بزرگ, اما آنها نیز به دنبال او از آرمان های گیاه خواری و عاری از مواد شیمیایی را با تمام مواد تشکیل دهنده در حال اخلاقی.

“آنها بسیار مفید هنگامی که من در تماس با آنها. پس از آن نهایی شد که آنها را تولید ما در مورد سایه های تشکیل دهنده برای استفاده و حتی بسته بندی,” او می گوید.

های مختلف گیاهی شاخص در حال آزمایش.

آن را تنها در ماه دسامبر سال گذشته زمانی که او مجددا او رژ لب با کمک از تولید کنندگان. تصمیم گیری به دنبال کمک از با تجربه کنندگان به رئیس مانتو وگان محصولات یک پیچ و تاب و جدید و همچنین کمک به آنها را جلب مشتریان.

Devashree Nampurkar به عنوان مثال برای اولین بار کشف, رئیس, بانوی محصولات از طریق تاثیر گذار آنلاین در ژانویه این سال است. آنچه واقعا جذب او به این محصول شد و رنگ و بسته بندی از سرب است.

“شکل رژ لب پوشش بسیار جالب است. آن را تقریبا مانند یک locket که شما می توانید با یک صفحه فلزی کوچک متصل به آن بود که به نام این شرکت” او می گوید.

او همچنین سقوط در عشق با منحصر به فرد سایه و به پایان رسید با خرید ‘OMG OMG OMG’ رژ لب و آغوش در تمام طول روز’ ضد آب خط چشم. “هر دو این محصولات واقعا شگفت انگیز هستند. وگان رژ لب ترکیبی از شراب و رنگ بنفش سایه و شما فقط نیاز به استفاده از یک سکته مغزی و آن را به شما در تمام طول روز. من به دنبال به جلو به تلاش کردن بیشتر از محصولات خود را,” او می گوید.

چالش های یک کارآفرین جوان

محصولات تست شده توسط گروه تمرکز

Kajol اجرا می شود یک زن نشان می دهد و از این رو او روز است مربا بسته بندی شده با همه چیز برای انجام. او شروع روز خود را با رفتن به معبد و هنگامی که او بازگشت او کمک می کند تا با کارهای خانگی. هنگامی که او انجام داده است با او صبحانه به استودیو کوچک که در آن او کشتی سفارشات برنامه های جلسات و استراتژی های بازاریابی. سفر این دور نبوده است یک تکه از کیک را برای کارآفرین جوان.

Kajol می افزاید که پس از او جوان است, مردم اغلب نه جدی. “مردم به طور مداوم نگه داشتن درخواست من در جلسات اگر من می دانستم که آنچه من انجام آنچه من خواهد بود طرح احتمالی که این شکست چگونه من می دانم اگر من ایده این است که رفتن به محل کار. اما من همیشه اعتقاد خودم و که به من کمک کرد تا به حال,” او می گوید.

او همچنین چند کلمه از تشویق برای صاحبان کسب و کار کوچک مانند خودش.

“تبدیل شدن به یک کارآفرین است که سرگرم کننده و هیجان انگیز اما این است که آسان است. شما باید هرگز. قرار داده و در تمام خلاقیت خود و مهارت و شور و شوق و کار سخت در آنچه شما انجام دهد. مطمئن شوید که آنچه شما انجام می دهند این است که برای ایجاد یک تاثیر و همیشه آگاه از محیط زیست در حالی که انجام کسب و کار خود و” او می گوید:

پس آنچه در پیش روست برای رئیس ،

Kajol آگاه است که او در حال حاضر در حال توسعه و راه اندازی یک مجموعه تابستان که شامل سایه های زیبا. “من همیشه بر این باور بودند که آرایش باید فراگیر شود و آن را برای همه جنس. بنابراین ما تمرکز گروهی که سعی کنید محصولات ما دارای بسیاری از زنان و مردان” او می گوید. او اعتماد به نفس است که این امر می تواند به خوبی دریافت شده توسط مردم است.

“تبدیل شدن به یک میلیارد دلار شرکت است که واقعا دید من. در دراز مدت, من می خواهم برای تبدیل شدن به یک نام خانگی بدون نیاز به سازش در ارزش من. آنچه که من واقعا امید است که رئیس بانوی محصولات تبدیل شدن به یک بخشی از همه غرور, کیسه,” او می گوید: امضای کردن.

Rapid-fire:
*یک کارآفرین شما را تحسین.
جواب: Kari مهتا موسس – مدیر عامل انسان بمبئی.

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک
جواب: پلاستیک-رایگان مواد بسته بندی پایدار.

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک
جواب: درست بودن خود را در مورد نام تجاری خود را ارزش.

*هر گونه برنامه/نرم افزار است که کمک می کند تا شما را مدیریت کار خود را
جواب: PlannerPro

*کتاب های مورد علاقه خود
جواب: Kite Runner توسط خالد حسینی

*در وقت آزاد من ____…
جواب: تماشای فیلم صرف وقت با خانواده و سازماندهی/ تمیز کردن خانه/استودیو

* قبل از این مصاحبه من بود ____…
جواب: کار در استودیو

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است
جواب: چگونه به انجام مالیات مذاکره و مقابله با شکست

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…
جواب: آنچه که خود بزرگترین شکست

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…
جواب: اگر شما تا به حال گریه ایستادن در حالی که شما آن را انجام دهد.


همچنین بخوانید: پونا مادر را در خانه ارزن مبتنی بر غذای کودک در حال حاضر او بیش از 30000 سفارشات یک ماه


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>