کرک Ferentz ادعا می کند که او هرگز در مورد نظرات نژادپرستانه از خود دستیار مربیان تا زمانی که به تازگی

کرک Ferentz بوده است Iowa Hawkeyes سر مربی تیم فوتبال برای 22 سال است. یکشنبه شب دنیس داد از CBS Sports گزارش Ferentz ادعا کرد در این هفته اولین بار بود که مربی شنیده ام هر اتهامات نژادپرستانه نظرات و بدرفتاری از بازیکنان توسط مربیان دستیار. داد متوجه شد که نظر تکان دهنده به اندازه کافی. این نویسنده گفت: آن را سخت به این باور و یا درک با توجه به Ferentz طولانی ترین-مربی شاغل در کشور در یک مدرسه.

“من نمی خواهم بگویم من کور طرفه” Ferentz گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با رسانه های اعضا در روز یکشنبه “… اما خط پایین این است که ما نمی خواهیم کسی به ترک این محل احساس نمی مانند این بود که یک تجربه خوب.”

چند تا از Ferentz سابق بازیکنان جلو آمد در هفته گذشته و روشن ساخته است که آنها نمی همیشه یک تجربه خوب. Offensive lineman James Daniels یکی از, اگر نه اولین بازیکن را با خود ندارد. او در زمان به توییتر در شب جمعه با ادعای وجود “بیش از حد بسیاری از نابرابری نژادی” در Hawkeyes برنامه. دیگر بازیکنان به زودی به دنبال کت و شلوار. آن را حدود 40 بازیکنان مختلف جلو آمد بیش از آخر هفته.

بسیاری از کسانی که بازیکنان اتهام آنها احساس فرهنگ در شهرستان آیووا ساخته شده آن را سخت به یک مرد سیاه و سفید در یک عمدتا سفید منطقه از کشور است. مربی قدرت برایان دویل ساخته و آن را به صراحت دشوار است با کارگردانی نژادی القاب در چند تا از بازیکنان آینده رو به جلو است. توسط صبح روز یکشنبه دویل قرار داده شد در مرخصی اداری.

داد به گزارش همه چیز آنقدر گرم می شود, بازیکنان, بودند, رو به جلو در آینده با یک اتهام علیه Ferentz خود, پسر, حمله, خط, مربی برایان در حالی که سر مربی بود در تماس با رسانه ها.

در حالی که آن را بلافاصله روشن آنچه برایان Ferentz آیا بازیکنان ادعا دویل ساخته و آنها را به راه رفتن بر روی پوسته. یکی سابق Hawkeye ادعا مربی تیم گفت: این بازیکن او قرار داده و او را “در خیابان.” یک بازیکن دیگر گفت: دویل سوء استفاده شد و پس از ثابت و شدید آن موجب اضطراب مسائل.

دقیقه قبل از تماس با Ferentz, دویل در زمان به توییتر و ارسال شده انکار است. وی افزود: در این توییت او ارسال خود را انکار با وجود اینکه گفته به “سکوت.”

Ferentz خواسته شده بود در مورد دویل را ادعا می کنند. این Hawkeyes سر مرد گفت که او نمی به یاد داشته باشید با استفاده از کلمه سکوت. او پس از آن به نظر می رسد به حمایت از دویل گفتن سمت خود را از همه چیز گفتن با رسانه ها او را درک دستیار او مایل “فرصتی برای صحبت می کنند.”

داد فکر می کند وضعیت کل خلاصه شده بود در یک ارز در طول تماس. خبرنگار پرسید: Ferentz “چگونه این اتفاق می افتد؟” Ferentz جواب داد: “این سوال خوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>