کینزی Wolanski نشان می دهد, سینه کلان, دارایی های سختی وجود دارد نیروی دریایی بیکینی

بور زیبایی کینزی Wolanski حیرت زده او طرفداران بسیاری در رسانه های اجتماعی پس از او نوشته شده و یک عکس از خودش در یک آشکار بیکینی در سهشنبه, مارس 24. این احساس به اینترنت در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن عکس با 3.7 میلیون پیروان.

23 ساله آمریکایی بمب در مرکز صحنه در ضربه محکم و ناگهانی و نگاه آرام او به عنوان اسیر نشستن روی یک نیمکت چوبی مرور با اقیانوس در پس زمینه. کینزی برگزار شد تا یک تکه از هندوانه که اضافه پررنگ پاپ رنگ به ضرب گلوله در حالی که اضافی بشقاب پر از میوه نشسته در بالای ران راست. مدل لرزاند حداقل فقط آرایش چشم, اما در غیر این صورت رفت و تازه مواجه شده است. او بلند مو بور آبشاری پایین بیش از شانه های او آن را به عنوان آهنگ شوخی در دو نوارهای شل. چیزی که اکثر پیروان توجه این بود که کینزی را آشکار ساز و برگ است که نمایش داده می شود حد از او معروف دارایی.

کینزی تصمیم گرفتند به ورزش کوچک نیروی دریایی بیکینی بالا در شات که ترک نیست خیلی به تخیل. این لباس شنا پستان بند که گره خورده در اطراف زیبایی را گردن طراحی شده بود با مثلث فنجان که تلاش برای مهار شهوت انگیز او رقم به مقدار کافی از رخ قرار گرفت و همچنین بسیاری از sideboob.

کینزی زوج کوچک بالا با جریان های سفید ساحل دامن. پوشاک و به ویژه آجدار طراحی شد بالا waisted آن را به عنوان جلب توجه به گیج صاف هسته. دامن نیز طراحی شده با دو شکاف که در معرض کینزی است ،

بمب به پایان رسید beachside نگاه کردن فقط با دو حلقه در هر انگشت وسط.

این ççê ی نشان داد که او هنوز هم در باهاما به خصوص Exumas جزیره منطقه به عنوان برنامه های خود را از بازگشت به ایالات متحده در حال حاضر در حالت انتظار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این پست عنوان کینزی اعلام کرد که نسخه ی اجتماعی فاصله به معنی “بدون آرایش ناخن و یا مو شستشو” قبل از بیان است که او می تواند “به آن استفاده می شود.” او علاوه بر این نشان داد که ساز و برگ خود را تولید شده توسط مد نوا یک خرده فروش آنلاین است که او در حال همکاری با.

پست دریافت فوری با پشتیبانی از هزاران نفر از کینزی طرفداران و انباشته بیش از 75,000 دوست دارد در اولین 30 دقیقه از رفتن زندگی می کنند. بیش از 600 طرفداران نیز باران مدل با تعارف و ستایش در بخش نظرات.

“شما بسیار شگفت انگیز” یک کاربر نظر.

“شما آنقدر با ارزش زمانی که شما لبخند” دوم فن اضافه شده است.

“شما در حال تعریف از ‘زیبایی’,” یک سوم فن chimed در.

“زیبایی های طبیعی! درست مانند یک رویا” یک چهارم کاربر اعلام کرد.

به عنوان کینزی بوده است در تعطیلات آخر هفته و نیم او به اشتراک گذاشته است چندین سیگار-داغ بیکینی جرقه بزند از خودش. فقط در مارس 23, او حیرت زده طرفداران جسورانه یک تکه است که نمایش داده می شود حد از او قاتل منحنی در هر Inquisitr. این پست را به دست آورد بیش از 230,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>