پادشاه اردن عکس های منتشر شده پس از پاکسازی بیش از کودتا طرح’

ریاض: عربستان سعودی تصاویر منتشر شده از ملک سلمان انجام سلطنتی خود را وظایف روز یکشنبه پس از خیره کننده پاکسازی از حداقل سه نفر از شاهزادگان از جمله برادر و برادرزاده به اتهام توطئه کودتا.

عربستان گارد سلطنتی در روز جمعه بازداشت سه نفر منابع متعدد گفته است: در یک حرکت است که سیگنال های تاج شاهزاده محمد بن سلمان را سفت گرفتن در قدرت است.

گمانه زنی در مورد کینگ سلامت

دستگیری ها نیز مطرح شده گمانه زنی ها در مورد سلامت 84 ساله پادشاه و اینکه آیا شاهزاده محمد را به جانشینی جهان عرب قدرتمند ترین تاج و تخت قریب الوقوع بود.

اما رسمی در حمله عربستان ارسال شده عکس پادشاه ریاست جمهوری را بر برگزاری مراسم تحلیف از تازه منصوب شده عربستان سفرای اوکراین و اروگوئه.

یک منبع نزدیک به رهبری عربستان به خبرگزاری فرانسه گفت در روز شنبه “پادشاه سالم است و خوب” و بازداشت شد به منظور اجرای “نظم و انضباط” در درون خانواده سلطنتی.

پاکسازی بیش از کودتا طرح’

تاج و تخت شاهزاده “در کنترل” و پاکسازی انجام شد “پس از تجمع منفی رفتار توسط دو شاهزادگان” این منبع اضافه شده و بدون توضیح.

شاهزاده احمد بن عبدالعزیز آل سعود برادر پادشاه اردن و پادشاه برادرزاده شاهزاده محمد بن نایف بازداشت شدند پس از آنها متهم به توطئه کاخ کودتا با هدف unseating ولیعهد و وارث تاج و تخت عربستان, منابع گفت.

شاهزاده نایف برادر کوچکترش شاهزاده نواف بن نایف نیز بازداشت آنها اضافه شده است.

سرکوب توسط کلاغ شاهزاده

دستگیری علامت گذاری به عنوان آخرین سرکوب توسط شاهزاده محمد پسر پادشاه که تثبیت قدرت را در دستان خود با زندانی کردن روحانیون برجسته و فعالان سیاسی و نیز شاهزادگان و تجار و بازرگانان.

او در حال حاضر به عنوان عملا حاکم کنترل تمام اهرم دولت از دفاع به اقتصاد است.

منبع: AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>