لطفا مایرز نشان می دهد باب روز پشت در Cheeky آبی بیکینی

لطفا مایرز به طرفداران یک نگاه اجمالی از او پرت derriere در آخرین ها که اضافه شد به او غذا. عکس مشخص شده دوم دارای گونه های برامده پست در روز به عنوان بسیاری از و مهربانی را 1.9 میلیون پیروان کاملا دوست داشتن دید.

بسیار گرم شات گرفته شده در این مدل قابل توجه مطرح در خارج از منزل. او با استفاده از برچسب جغرافیایی به نشان می دهد محل دقیق او, اما او ایستاده بود در مقابل بی نهایت لبه استخر که نادیده گرفته گیاهی یک منطقه و یک رشته کوه گسترده. “حرفه ای Smokeshow” رو او را پشت به دوربین در حالی که استراحت هر دو دست را در دو طرف و زل زده به دوربین با یک کشنده خیره. او مطمئن ساخته شده برای تگ کل گلم تیم ملی در زیرنویس اعتباری آنها را برای نگاه بی عیب و نقص.

با مهربانی نگاه سیگار کشیدن او به عنوان خیس کردن برخی از ویتامین D در ورزشهای آبی آبی شنا که او برجسته بمب بدن. بالا افتخار halterneck سبک با رشته ها که گره خورده در اطراف گردن و پشت در حالی که ترک بلند و باریک خود بازوها و شانه ها بر روی صفحه نمایش کامل. آن آبی روشن رنگ ظهور برمی داریم او سراسر نور و بیکینی ساخته شد از قلاب دوزی پارچه به جای سنتی نایلون. کت و شلوار به نظر می رسد که مجموعه ای از مثلث کوچک فنجان که در معرض مقدار زیادی از sideboob برای دوربین است.

مهربانی همچنین درمان طرفداران فراوان از bodacious پشت با تشکر از گونه های برامده برش از پایین بیکینی. قطعه برجسته کوچک string تسمه که استراحت بر روی باسن خود و برجسته او دور کمر کوچک و میانی. بسیار گرم و پوشاک و همچنین در سمت چپ او عضلانی پاها در معرض در تمامیت خود. The Playboy مدل نیست اضافه کردن هر بیشتر لوازم جانبی را برای او به سختی وجود دارد نگاه میکند و تضمین میکند که همه چشم به چسب به ساعت شنی منحنی.

او کثیف, بور قفل بسته بود در یک موی دم اسبی بالا که قرق بالای شانه های او. او را همه انجام می شود تا در یک برنامه کامل از گلم آورده است که همه از ویژگی های پررنگ و نگاه به نظر می رسد شامل تعریف ابرو, خط چشم, ریمل و رژگونه.

طرفداران نشده اند خجالتی در مورد دوش گرفتن بسیار گرم شات با ستایش است که آن را سزاوار. در کمتر از یک ساعت تصویر را به دست آورده بیش از 3000 لایک و 100 نظرات از طرفداران.

“فقط فوق العاده و زیبا” یکی از رسانه های اجتماعی کاربر بوده با یک گروه سه نفره از قلب صورتی.

“نگاه کاملا شگفت انگیز است و به عنوان خوب به عنوان افراد” دوم رسانه های اجتماعی کاربر قدردانی کرد.

“مثل یک اشعه آفتاب شما در چنین تاریک و دلتنگ کننده خودخواه جهان با تشکر از شما برای روشن روز من” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>