لطفا مایرز سنگ نشاط در جنگل: ‘من ارزش آن را? همیشه بوده و همیشه خواهد بود.’

لطفا مایرز طریقی دیگر دیوانه کننده سکسی, cumshot on Instagram خوراک ، delighting او 1.9 میلیون طرفدار دارد. آوریل 7 ها نشان داد که مدل در یک جفت از عدم تطابق زیر که کاملا چسبیده به برنز خود را کشف. در اعتماد به نفس پست Playboy مدل به اشتراک گذاشته است که او همیشه بوده است و همیشه خواهد بود “به ارزش آن است.”

در این عکس زیبایی آمریکایی دیده می شد ایستاده در وسط یک جنگل زیبا و درختان بلند و سبز در پشت او است. او به نظر می رسد در جلو و مرکز زل زده به دوربین با یک کشنده خیره او به عنوان شوخی در شبکه در باند او.

حتی اگر او تصمیم غیر متعارف جایی برای مطرح مایرز sizzled در یک مجموعه دو قطعه که نمایش او انگیز منحنی. برهنه کف افتخار محض الگو در دو طرف و همچنین به عنوان یک تعظیم جزئیات. او کشیده پوشاک daringly بالا, افشای او مجسمه و بخشی از او دور پایین. رسوا شورتی, همچنین, ویژه, “v” است که آغشته به پایین به او لگن نقشه کشی توجه به تعریف abs که تزئین شده با سوراخ کردن ناف.

کنتاکی متولد عیار افزود و سفید توری, پستان بند, به ساز و برگ خود را کامل با نازک ابریشمی تسمه که امن در پشت او است. بزرگ فنجان پوشش داده شد با پیچیده توری جزئیات طول و رنگ ظهور او را در برابر زرق و برق دار, تب و تاب بودن. سینه بند آغشته به سینه او ترک او دکولته بر روی صفحه نمایش به در بندان خود مخاطب است.

مایرز اضافه شده یک گردنبند و یک جفت تطبیق گوشواره نقره ای به عنوان تنها لوازم جانبی در جنگل شلیک کنید. او جدا موهای خود را در وسط کج کردن سر خود را به عقب و اجازه دادن به او خوش مزه قفل سقوط خود را به عقب. او همچنین sported قابل توجه صورت آرایش که شامل بنفش سایه چشم تیره, رژلب صورتی, سرخ, سوسو زننده, هایلایت و تعریف ابرو. او لب کامل دست نخورده باقی مانده است اجازه, طبیعی, رنگ صورتی برای خود صحبت می کنند.

قضاوت با ترافیک مایرز’ زدم عکس از ورزشگاه و پیروان در حال حاضر اظهار نظر بیش از 130 بار در کمتر از یک ساعت از رفتن زندگی می کنند به روز رسانی در خوراک.

“زیباترین دختر جهان” یک پیرو raved اضافه کردن یک قلب صورتی emoji با یک ستاره در هر گوشه.

“قلب من عزیزم من شما را خیلی دوست دارم” یک دوم تحسین اظهار نظر با علاوه بر این از قلب بنفش از emoji در کنار خود نوع کلمات.

“زرق و برق دار, زیبا, قشنگ, ناز, فرشته, I love you so much” دیگری مشتاق فن نوشت.

اواخر هفته گذشته مایرز طعنه طرفداران در یکی دیگر از بمب نگاه که flaunted کافی sideboob.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>