لطفا مایرز گرم Instagram توسط های بی انتها ‘Playboy’ پوشش

لطفا مایرز نشان داد او با بدن های باور نکردنی در یکی دیگر از ساز و برگ که در سمت چپ تقریبا هیچ چیز به تخیل. تحریک جدید Instagram update نشان داد سابق ارتش عضو محروم کردن به چیزی بیش از یک جفت از پایین بیکینی.

عکس فوری دستگیر مهربانی در آخرین جلد از Playboy. یک برچسب جغرافیایی در به روز رسانی نشان داد که مدل در استکهلم سوئد برای جایی که او مطرح شده این نسخه از نشریه. در عنوان این پست مدل مشترک با طرفداران خود که او مشغول بوده است در طول زمان خود را در قرنطینه. مدل فرود آمد جولای جلد مجله و او مطمئن ساخته شده برای تگ چند نفر که کمک به آن را ممکن است.

کنتاکی بومی مطرح شده در برابر یک پس زمینه سفید و Playboy نوشته شده بود پشت سر او جسورانه مرجان نامه. بقیه شکل او را احاطه کرده بود کمی گزیده ای که طعنه داستان که در داخل این موضوع. لطفا مواجه او با طرف مقابل به سمت دوربین و شوخی twirled یک رشته در موهای او را بین انگشتان خود را. او با استفاده از دست مخالف به پوشش سینه و نشان داد او انگیز دارایی در حالی که پوشش آنچه لازم بود برای دیدار با Instagram استانداردهای. مهربانی چپ بقیه بالایی-نیمه کشف و به نمایش قهوه ای اش بازوها و شانه ها و شکم.

پایین بخشی از گروه خود را تقریبا به عنوان آشکار است. مهربانی تصمیم گرفتند برای یک جفت کوچک صورتی بیکینی پایین که افتخار ژولیده ، آن نازک طرف بسته بود در لگن و آن ارتباط قطع اجازه او به نمایش گذاشتن مناسب ، رسانه های اجتماعی ستاره اضافه شده چند لوازم جانبی را برای لباس خود را از جمله یک صلیب و گردنبند و گوشواره و سوراخ کردن ناف.

مدل مدل دهید او stringy با قفل با یک قسمت وسط و اکثر یال او ریخته بر شانه و پشت. مهربانی را از ویژگی های خیره کننده با پالت آرایش و نگاه او به نظر می رسد عبارتند از: خط چشم ریمل مژه و هایلایت.

آن را نمی کند به عنوان یک شگفتی آمده است که در این پست به تعلق یک تن از توجه از مهربانی طرفداران. بیش از 18,000 Instagrammers را “دوست” عکس در حالی که یکی دیگر از 350 به علاوه نظر به چپ. اکثر طرفداران او را مورد تحسین شکل مناسب در حالی که مقدار زیادی از دیگران تبریک گفت و او را در انجام.

“خود را با لبخند زیبا و شگفت انگیز خود را به بدن شما آن را سزاوار تبریک به شما” یک پیرو اظهار نظر در کنار چند قلب قرمز.

“در سوئد چرا ایالات متحده شما یکی از زیبا ترین نمونه از یک زن آمریکایی که من تا کنون دیده می شود” یکی دیگر از فن اظهار نظر.

“خود را زرق و برق دار و داغ” یک سوم رسانه های اجتماعی نوشت: در کنار یک سری از شعله emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>