لطفا مایرز Flaunts معروف منحنی در سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه در Instagram

لطفا مایرز wowed طرفداران های دیگر بیکینی چادری پست در خوراک در جولای 19. بسیار گرم عکس مشخص شده دوم خود را در روز به عنوان بسیاری از و آن را ایمن می گویند که او 2 میلیون طرفدار شده اند دوست داشتن دید.

عکس دستگیر شده در این مدل مطرح شده در یک استخر. به عنوان او geotag نشان مهربانی بود و در مرکز شهر نشویل ، لطفا موقعیت خود در مقابل طرف سفید, کاشی پوشیده شده و آب آبی درخشان می تواند دیده می شود در پشت او است. The Playboy , بمب, به نظر می رسد در مرکز شات و gazed به دوربین با لب خود را کمی از هم جدا. لطفا جمع آرنج در نزدیکی او طرف و برداشت مقدار کمی از مو را در هر دو دست. او اسیر مخاطب او توجه نشان دادن به شکل باور نکردنی خود در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه.

بالای کت و شلوار را ترک نمی کند بسیار به تخیل. آن را به حال نازک تسمه کشیده است که او را بیش تر و تمیز اسلحه و یک مجموعه کوچک مثلثی فنجان که درمان طرفداران به یک زیبا از رخ. این نحیف برش کت و شلوار نیز مجاز مهربانی برای نشان دادن یک زیرچشمی نگاه کردن از sideboob. بمب را پایین بودند فقط به عنوان و افتخار یک کم افزایش جلو که آمار چند اینچ پایین تر از او مجسمه abs و نشان قرمز, تا تو, در کنار او. طرف با کت و شلوار بودند نازک و آمار در نزدیکی او hipbones در حالی که برجسته او دور کمر کوچک و کوچک میانی.

لطفا اضافه شده مجموعه ای از لایه گردنبند به برنز یقه. او sported کوچک نقره گردنبند صلیب و اضافه شدن یک پاپ از رنگ با یک طلا زنجیره ای است که شامل یک سنگ بنفش. این مدل نیز تزئین شده او موز با, ساده, گل میخ نقره ای, سوراخ کردن بدن, و او دهید او بلند, بور گیسوان مستقیم-سبک. مهربانی مو سقوط کردن قفسه سینه و پشت.

او مطمئن ساخته شده به برچسب خود عکاس لوئیس گومز در عنوان و خاطر نشان کرد پیروان است که شما هرگز می تواند پوشیدن بیش از حد سیاه و سفید. این پست در حال حاضر تعلق بیش از 27000 و 600-plus نظرات از Instagrammers. بسیاری بودند که به نظر او به شکل باور نکردنی در حالی که چند نفر دیگر اجازه دهید او را می دانم که آنها واقعا تحسین است.

“شما هرگز نمی توانید فصل به اندازه کافی سیاه” یکی پیرو بوده در کنار سه نفر از شعله emoji.

“Omg که قطعا نه به اندازه lol. فوق العاده زرق و برق دار عزیز من!!!,” دوم فن بانگ زد.

“زیبا و سکسی. تو را به سیاه و سفید رنگ نگاه زیبا بر تو. جاذبه جنسی به یک جدید با کیفیت بالا” دیگر رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

“شما یک بچه گربه ناز من عشق خود را ظرافت و انرژی شما یک ستاره” یک بیشتر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>