Kim Zolciak-Biermann سهام دید عقب از دختر ساله, مدل سازی, نحیف, بیکینی,&, Claps در منتقدان

کیم Zolicak-Biermann در زمان به Instagram روز جمعه برای به اشتراک گذاشتن در پشت صحنه نگاه در عکاسی برای او جدید, شنا, نام تجاری, شور, K. مدل که به نظر می رسد در ویدئو های خود را فقط اتفاق افتاده است به او دختر ساله, و برخی از کیم پیروان راضی نبودند در مورد آنچه که آنها را دیدم.

این نمی تواند الحسین ستاره فیلم نشان داد Brielle, 23 در ساحل. سبزه مدل فیلم برداری شده بود از راه دور به عنوان او در دست ها و زانو در درخشان شن و ماسه سفید. او عینک یک نور آبی رنگ, لباس شنای زنانه دوتکه رشته که ظهور او را در برابر پوست قهوهای مایل به زرد. این دو قطعه شامل یک بالا با تعظیم بزرگ در پشت به جای به طور منظم رشته روابط. دوربین زوم در در بریلل او به عنوان مطرح ارائه یک نگاه دقیق تر در حمام با توجه به بند بازگشت. به سختی وجود دارد پایین سمت چپ کمی به تخیل.

Brielle در نهایت متوجه شدم که او در حال فیلم برداری توسط کسی غیر از عکاس بود که با استفاده از یک گوشی به ضربه محکم و ناگهانی عکس از او و از چند فوت دور. در حالی که او گرد کردن شن و ماسه دست این مدل نگاه به عقب پشت سر او و بدبختانه دوربین دوم ،

در این عنوان از او در پست کیم نشان داد که کسی که اسیر پرده فیلم Brielle دوست ژاک Baus. کیم, 42, همچنین نظر بر سن نشان می دهد که او می خواهم عشق به توان 23 دوباره.

کیم به وضوح خوشحال با کار است که دختر او انجام مدلسازی او شنا. تعدادی از Instagram followers به نظر نمی رسد فکر می کنم که آن را مناسب برای کیم برای به اشتراک گذاشتن تصویری از دخترش ورزشی شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه. کیم سرعت بسته منتقدان پایین یادآوری چند از آنها که در این ویدئو نشان داد Brielle کار و کمک به مادرش ،

“چرا مامان این پست از دختر خود را?” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“او در گرفتن عکس برای من خط بیکینی مامانی,” Kim پاسخ داد.

کیم همچنین توضیح داد که چرا آن را به ارمغان آورد شادی دیدن Brielle تاب ریزه شور K لباس شنای زنانه دوتکه.

“من شما را دوست دارم.. اما این چیزی است که شما باید افتخار” جزئیات یکی دیگر از نکته حیاتی است.

“واقعا!! چون من فقط راه اندازی @saltykswim و آن را فوق العاده با ارزش دیدن دختران زیبا با پوشیدن آن!!” کیم کف بازگشت.

کیم به او پیروان شخصی درس تاریخ پس از دیگری ترول تلقی او تصویری “عجیب و غریب است.”

“من حدس می زنم که چگونه شما بچه ها زندگی را هر چند…نه با استفاده از مغز خود را” دیدگاه نوشته.

“به خوبی مامانی چقدر نادان هستید ؟ من مدرک پرستاری, 3 شرکت ها شده اند و در تلویزیون 13 سال بنابراین من می خواهم بگویم من با استفاده از مغز من. خود را حسادت خود در جایی دیگر” را بخوانید کیم پاسخ.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Brielle همچنین برخی از فیلم از او beachside جلسه عکس خود Instagram صفحه. مدل نشان داده شده در موقعیت های مختلف در تلاش برای گرفتن عکس های بی نقص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>