کیم کارداشیان سهام عکس از خودش با پوشیدن لباس قرمز و Bandana شلوار در Instagram

کیم کارداشیان مشترک چندین شیک عکس ها در Instagram صفحه در شنبه, جولای 4.

این SKIMS بنیانگذار ارسال شده چند جرقه بزند که گرفته شد در طول خواهر, Khloe Kardashian جشن تولد در ماه ژوئن. کیم عکس اول نشان داد او با پوشیدن لباس قرمز آستین بالا محصول با یقه. او بالا بود دکمههای در وسط و نشان داد او رخ. او همچنین عینک, قرمز, تنگ, bandana شلوار که متوقف در مچ پا. در علاوه بر این به bandana, شلوار, کیم لرزاند یک کیف دستی است که همسان با شلوار. به پایان کردن نگاه کیم تصمیم به لرزش تا موهایش را برای باش. به جای پوشیدن امضای او تیره گیسوان او افزود قرمز برای موهای خود را به صورت آتشین مدل موی جدید.

در دوم عکس کیم است که بیشتر اهل تفریح و بازی به عنوان او لذت می برد او را با کودکان خود. او عکس گرفته شده در خارج از, استخر, به عنوان او برگزار شد پسرش سنت غرب دست. سنت را لرزاند شلوار باد کرده و یک اندازه را فشار دهید تا در حالی که او با مادر خود را. او همچنین تا به حال خود را مو فرفری مدل دهید در یک نیمه تا نیمه به پایین نگاه کنید. مادر و پسر اواز جامعی دیگر عکس این زمان آنها آماده بودند برای ژست گرفتن برای دوربین است. کیم عکس شد خیزان و flaunted یک لبخند کوچک. پسر او ساخته شده یک احمقانه چهره برای دوربین به عنوان او نشان داد او خاکستری, کفش ورزشی.

پست سوم از کیم نشان داد یک لحظه بین سنت و همسرش, Kanye West. کیم عکس گرفته شده در حال استراحت بر روی لبه یک نیمکت به عنوان او با تمرکز بر روی دوربین. Kanye به نظر می رسد مطالعه چیز دیگری به او نگاه دور زمانی که عکس گرفته شده بود. او عینک سیاه و سفید شلوار چرم مطابق بالا و یک جفت سفید Yeezys. سنت نشسته بر روی زمین در کنار پدر خود را با سر خود را پایین.

کیم به سادگی زیر نویس عکس با یک قلب قرمز از emoji. در زمان انتشار خود او موفق به دریافت بیش از 2 میلیون نفر را دوست دارد و بیش از 15000 نظرات.

“WHATTTTT” یکی از طرفداران نوشت.

“این موهای قرمز!!!” دیگری گفت.

“جدی و شوهر اهداف” یک سوم فن گفت: از کیم و کانیه وست.

“این برکین برای من” چهارمین فن گفت: از کیم کیف دستی.

با توجه به مردمکیم عرضه نگاه جدید خود را در رسانه های اجتماعی در دوشنبه, ژوئن 30. پس از او نوشته شده در مورد تمایل به تغییر تا نگاه طرفداران مشکوک او تنها تلاش کردن رنگ از طریق یک کلاه گیس و یا پسوند. اما کیم hairstylist کریس اپلتون تایید E! ستاره هم رنگ او قفل قرمز رنگ و می خواستم به گام به دور از موی طبیعی معمول است.

“کیم یک trendsetter و نه ترس از انجام چیزی جدید” اپلتون گفت. “ما انجام داده اند و در صورتی قبل و قرمز غیر منتظره بود. من دوست دارم که در مورد کیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>