کیم جونگ سازمان ملل متحد می تواند پر از سوراخ در رفت و آمد مکرر با “لذت تیم ملی’ — یک گروه از 2000 بردگان جنسی گزارش ادعا می کند

کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است ماندن در یک تفریحگاه ساحلی با آنچه شناخته شده به عنوان “لذت تیم ملی” — یک گروه از 2000 بردگان جنسی فرستاده شده به او را سرگرم کند و او را به خاطر شرکت در یک گزارش جدید حدس.

این رهبر کره شمالی شده بود از چشم های عمومی برای بیش از سه هفته منجر به شایعاتی که او ممکن است کاهش یافته و به حالت اغما یا درگذشت. هر چند کره شمالی دولت منتشر شد عکس این ادعا را نشان می دهد کیم در مراسم بریدن روبان این هفته خود را دقیق وضعیت سلامت و محل نگهداری آنها تایید نشده است.

به عنوان خورشید در گزارش این هفته, کیم ممکن است پنهان کردن در لوکس بندر شهر ونسن با سربازان زیادی از زنان جوان فرستاده شده به طور خاص برای سرگرم کردن او را. در این گزارش اشاره کرد که این گروه از زنان برای اولین بار کنار هم قرار دادن او در اواخر پدر بزرگ کشور را پدر و بنیانگذار. این گزارش اضافه شده است که برخی از اعضای این گروه گفت: آنها استخدام به خدمات به رهبر کره شمالی به عنوان جوان به عنوان 13 کشیده و مجبور به برده داری جنسی در, خدمت رهبر, در کره شمالی.

“آن را در دیوار خود را فوق العاده حفاظت شده کاخ که لذت تیم ملی را فراهم می کند سرگرمی های عالی رتبه کره شمالی مقامات” در این گزارش اشاره کرد. “2000-قوی حرم گفته می شود ساخته شده به آواز خواندن و رقص برای ملت نخبگان — اما همچنین در بخشی جنسی عجیب و غریب بازی ها و مجالس.”

این گزارش اضافه شده است که این “لذت تیم ملی” نیز فراهم می کند رذیلت که کیم گفت: برای لذت بردن از جمله الکل و مواد غذایی خوب.

شده اند وجود دارد گزارش های دیگر که کیم عقب نشینی به ونسن برای جلوگیری از شیوع کروناویروس ولی با وجود تایید اگر اتهام “لذت تیم ملی” با او نيست.

دیگر کره شمالی خودی را افشا اطلاعات در مورد وجود این گروه مرموز با یک پناهنده های اطلاعات ملی در سال 2010 در مورد کار برای کیم جونگ سازمان ملل متحد, پدر کیم جونگ ایل. کوه یو-hwan استاد از کره شمالی مطالعات در سئول Dongguk University, گفت اخبار, خروجی که زنان مشغول به کار در این گروه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خدمت نه تنها رهبر اما دیگر مقامات ارشد دولتی.

“بر خلاف سرمایه داری کشور [لذت جوخه] موفق در سطح دولت” کوه گفت. “آنها نه تنها برای کیم جونگ ایل بلکه برای ارشد دیگر کادر. آنها در خدمت رسمی توابع از طبقه حاکم است.”

وجود دارد به نظر نمی رسد به تایید که کیم بود همراه با این گروه در ونسن و آن را به نظر می رسد در تضاد با گزارش است که او به آنجا سفر برای جلوگیری از گسترش coronavirus که شامل دور ماندن از گروه زیادی از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>