کیم فرانسوی سهام بدن های باور نکردنی تحول در قبل و بعد از عکس ها در Instagram

انگلیسی, مربی تناسب اندام کیم فرانسه به او نشان داد Instagram followers چگونه او تعهد به ورزش تبدیل شده بدن خود را از طریق آخرین پست در Instagram صفحه. در یک سمت-توسط-جانبی کامپوزیت تصویر کیم مشترک دو عکس از خودش. در این بزرگتر عکس, کیم عینک منحنی-بغل کردن, sparkly, لباس سیاه و مطرح با یک مرد همراه که پشت سر او ایستاده بود. او را به شکل قابل ملاحظه بود فولر در عکس به خصوص در اطراف ناحیه میانی.

بیشتر عکس های اخیر نشان داد کیم با مخروط بدن است که طرفداران او آمده اند به او را می دانم است. او sported یک گل سینه بند ورزشی و شورت سفید و کشیده در هر دو به افشای حتی بیشتر از او مجسمه abs. این لباس همچنین flaunted این تعریف عضلانی در پاها و به طور خاص او چهار سر ران.

در عنوان, Kim اشاره کرد که عکس گرفته شده بود پس از تولد فرزند دوم خود را. او نوشت: در مورد احساس که او می خواهم که به “قبول” راه که او در آن زمان است. کیم به اشتراک گذاشته است که او بعد از تغییر نگرش او نسبت به تناسب اندام و تشویق طرفداران خود را به انجام همان, به خصوص اگر آنها احساس دلسرد با توجه به اهداف خود.

پست شده است دوست نزدیک به 30000 بار به عنوان این نوشته و بیش از 700 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در آن نظرات برخی از طرفداران به نام کیم الهام بخش است.

“لعنت به دختر بچه!!! شما در حال fave من Instagram تمرین پست به سازمان دیده بان!” یک نفر نوشت. “من استفاده می شود به وزن 295 پوند پس از من تا به حال 4 کودکان و نوجوانان ارزش آن کسانی که دختران در حال دنیای من….اما امروز 145…بله! آیا تا به حال حل و فصل!”

“با تشکر از شما برای الهام اقامت واقعی است که به شما مجموعه جدا” یکی دیگر اضافه شده قبل از جمله یک قلب قرمز از emoji به نظر خود.

“شما مانند یک محرک بزرگ, نقش مدل در سراسر AH-MAZING!” یک سوم حامی اظهار نظر.

“به طوری باور نکردنی! شما به طور جدی به من خیره در هر زمان تنها یک تغییر و تحول شده است” یک چهارم دیدگاه بوده.

کیم سهام به طور منظم ورزش تظاهرات در Instagram صفحه. در پست های قبلی او آموزش دیده خود را پایین بدن با یک مدار که شامل سه گانه مکث squats متحد زننده رشوه, banded تک پا زانو چمباتمه متحد پرش چمباتمه متحد glute پل آدم ربایی و متحد هیولا پیاده روی.

“این مدار بود که در واقع بسیار دشوار است,” او نوشت: قبل از اضافه کردن یک شکلک خندان به عنوان. “همه شما نیاز دارید این است که وزن بدن خود را & bands. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن بیشتر شدت سپس با استفاده از یک وزن بیش از حد!”

ارسال شده در دوست داشت بیش از 25000 بار به عنوان این نوشته و بیش از 630 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>