کیم فرانسه قرار می دهد مجسمه بر روی صفحه نمایش در نور زرد و Spandex, کوتاه,

مدل تناسب اندام کیم فرانسوی اضافه شده جدید تمرین تصویری برای پلت فرم رسانه های اجتماعی Instagram در پنج شنبه, جولای 26, که در آن او نشان داد او مجسمه کون در حالی که انجام شدید HIIT معمول است.

تناسب اندام, مربی, sported یک جفت روشن-زرد spandex, کوتاه, که, گل رز بالا در لگن و طولانی به زیر پشت او برجسته او صدای زیر منحنی. شورت سمت چپ ظهر از او مجسمه پاها در معرض. کیم عینک سفید سینه بند ورزشی در نیمه بالایی که شامل یک افسار به سبک پشت و یقه را با برش های مختلف ناشران در امتداد قفسه سینه. بالا سمت چپ یک نوار از صدای زیر شکم بر روی صفحه نمایش در حالی که جلب توجه به خود مجسمه بازوها و شانه ها.

کیم تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش کتانی سفید و عینک بلند, سبزه, گیسوان در یک موی دم اسبی به نگه داشتن او را از سقوط مو در صورت او در طول تمرینات است.

این تمرین HIIT هدفمند ab عضلات و شامل در مجموع از پنج تمرینات. کیم تکمیل مدار در فضای بیرون از منزل در بخش آسفالت است. او با استفاده از یک کتری بل و حصیر برای تجهیزات. در عنوان پست کیم به او گفت که پیروان او انجام شده و در مجموع چهار دور با 20 ثانیه از بقیه در میان است. این روال در زمان 22 دقیقه برای تکمیل.

کیم آغاز شد و با متناوب پا شیپور خاموشی. او گسترش خود را سر پا و خم به استراحت دست خود را بر روی زمین. او سپس شنود گذاشته یک پا را با طرف مقابل, طرف متناوب. دومین ویدئو کلیپ ویژه نوسان چمباتمه زدن. با استفاده از کتری bell, Kim گسترش پاهای خود را و چرخش وزن از طریق پاهای خود را کاهش بدن او به چمباتمه زدن زیر نوسان.

سوم ورزش بود تخته بازو را افزایش می دهد. حرکت بدن خود را در یک موقعیت تخته کیم برداشته یک دست در یک زمان خاموش حصیر و مطرح کردن آن در مقابل او. حرکت بعدی بود حلقه به گوساله افزایش دهد. کیم چمباتمه زده و آورده کتری زنگ در از طریق پاهای او را بالا بردن خودش را بر روی انگشتان خود را به عنوان او آمد از هر نوسان است. نهایی اسلاید نشان داد که طرف پرتاب, که همچنین نیاز به استفاده از وزن برای اضافه شدن مقاومت.

در زیرنویس کیم توضیح داد که تمرین می تواند انجام شود در هر نقطه و او را تشویق طرفداران به ذخیره ویدئو برای بعد. او افزود که قلب ندارد به یک کار سخت و طاقت فرسا و می تواند سرگرم کننده. کارآموزان خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از کالری آنها را سوزاند و چگونه باور نکردنی احساس می کنند ،

پست به دست آورده بیش از 16,000 دوست دارد و نزدیک به 300 نظر در اولین روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر