بین نژادهای مختلف, در کونی, در, رنگارنگ, نقاشی با مداد رنگی با زیپ,

Playboy , مدل, بین نژادهای مختلف, flaunted او شکل ساعت شنی در چشم نواز بیکینی در حالی که نما در اتاق خواب خود را.

در تاریخ یکشنبه 26 ساله کانادایی بمب در زمان به Instagram برای نشان دادن منحصر به فرد دو قطعه. از شنا تا به حال نقاشی با مداد رنگی پالت رنگ که مناسب برای فصل بهار. این underwire فنجان از balconette-سبک بالا برجسته رنگ-مسدود کردن در و مرجان یاس بنفش. بقیه بالا ساخته شد از سفید آجدار پارچه. شد طلا زیپ در مرکز سینه و سه ضخامت تسمه جانبی اضافه شده و حتی بیشتر بصری علاقه به لباس.

Khloe تطبیق کف برجسته مشابه رنگ-مسدود کردن. آنها تا به حال یک جبهه bookended توسط دو راه راه از مرجان. ضخامت طرف شد و یاس بنفش و آنها تاب با افقی بلند زیپ دار. Khloe برچسب طراح لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان اسم حیوان دست اموز ساحل شنا.

بور زیبایی قابل توجه لباس شنا تحت فشار قرار دادند او کافی رخ بالا و سمت چپ کمی از مجسمه نیم تنه خود را در معرض. او کف نشستم پایین کمر خود را ساخته شده است که او نیم تنه دیگر نگاه کنند. Khloe نیز نشان کردن عضلات شکم و باسن.

این مدل تا به حال خود را هایلایت مو بور مدل دهید در فر فنری. او نگاه زیبایی بود نرم و زیبا است. او تاب کمی براق صورتی رنگ پریده و لب. چشم او سایه بود shimmery هلو رنگ که تقریبا همسان با مداد رنگی مرجان پانل های از لباس شنای زنانه دوتکه. رنگ نیز ساخته شده او را نور چشم سبز pop. Khloe اتمام آرایش چشم با یک کت سیاه ریمل روی او بلند و فر مژه. او تیره بور ابرو نگاه کرد و یک نور نرم افزار از برجستهنگار به او بی عیب و نقص پوست تب و تاب بودن سالم.

Khloe مشترک مجموعه ای از پنج عکس از لباس شنای زنانه دوتکه. همه آنها را selfies که محدود مقدار از بدن خود را که او می تواند نشان می دهد. در تعداد کمی از عکس های او رسیدن به او را لمس حجیم ، این ژست نشان داد که او با پوشیدن طلا الماس تنیس دستبند و النگو طلا نکردم با سنگهای.

Khloe عکس های گرفته شده در داخل اتاق خواب خود را در مرینا دلم رعی صفحه اصلی.

در پاسخ های خود را به عکس های خود را برخی از Khloe پیروان اشاره به راه او توضیح داد که خودش را در عنوان.

“Haha همسایگان باید مرگ” خواندن یک پاسخ به او ارسال.

“اگر شما درب بعدی من خواهد بود زنی چمن برای شما” فن دیگری نوشت.

“زرق و برق دار!!!! عاشق این کت و شلوار حمام کردن!!!!” اظهار داشت: یک سوم تحسین.

“من کاملا مطمئنم که شما یک فرشته” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Khloe پیروان نیز عاشق سینه سبز یک قطعه که او تصویر پوشیدن در یک عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>