بین نژادهای مختلف, کند, رقاصه انشعابات در سینه صورتی Bodysuit در Instagram

بین نژادهای مختلف, نشان داد انعطاف پذیری خود را در یک پست جدید در Instagram در روز پنج شنبه. این مدل یک سری از عکس ها در خوراک است که در آن او sported صورتی و سیاه و سفید رقاصه با ساز و برگ او به عنوان یک چند عمودی انشعابات خارج است. Khloe را skintight strapless bodysuit و دامن کوتاه سمت چپ کمی به تخیل و چیزی جز نعمت برای او منحنی.

این عکس نشان داد, Khloe ایستاده بر روی یک پل چوبی با رنگ سفید نرده. در پس زمینه یک چند بلند خانه ها دیده می شود می تواند به عنوان به خوبی به عنوان یک درخت نخل. با توجه به پست geotag ساقه در محل کانال ونیز در ونیز کالیفرنیا. آن را به نظر می رسد تاریک و پوشیده از بعد اما است که متوقف نمی Khloe از بهره گیری از هوای گرم در کالیفرنیا آب و هوا در نحیف او را ساز و برگ.

Khloe نگاه شامل یک نور صورتی skintight bodysuit که او را در آغوش گرفت, سینه کلان, قفسه سینه و شکم صاف نزدیک است. پایین برش بالا نگاه نزدیک به کشویی پایین و باعث خرابی کمد لباس به عنوان Khloe نقل مکان کرد.

نیمه پایین تر از یک قطعه برجسته و پارچه های سیاه در یک cheeky برش که در معرض Khloe را پرت derriere. او تحت پوشش کت و شلوار با دامن جریان هر چند در دامن بود به سختی به اندازه کافی برای نگه داشتن او تحت پوشش بلند و لاغر پا شد و به طور کامل در معرض.

در مچ پا, Khloe عینک سیاه گتر و صورتی وزن دستبند. او accessorized با دستبند نقره بر روی یک مچ دست و مطابق با تماشای دیگر است. این مدل هم به نظر می رسد آرایش-رایگان برای شلیک هر چند او به سختی نیاز به هر گونه پوشش برای زیبایی های طبیعی خود را. Khloe را بلند و موهای بور به عقب کشیده شد به یک شسته و رفته مستی.

در اول و سوم, عکس, Khloe تکیه به یک تقسیم عمودی که ناشی از دامن او به سقوط و آشکار او دور ، او با اشاره انگشتان خود را که دراز او را پین. Khloe نگاه کردن از دوربین به عنوان او برگزار شد و بر روی نرده.

در عکس دوم نشان داد Khloe کشیدن یک پا پشت سر او به عنوان قوسی پشت او در راه است که نشان داد او شکل ساعت شنی. او تمدید او بازوی دیگر برای تعادل و مستقیم به جلو خیره شد در تمرکز.

این پست را به دست آورد بیش از 2100 دوست دارد و نزدیک به 100 دیدگاه در کمتر از یک ساعت, اثبات می شود یک ضربه با Khloe طرفداران. بسیاری از مدل پیروان چپ ستایش برای او بی عیب و نقص, هیکل در بخش نظرات.

“دوست دارم که نگاه!” یکی از طرفداران گفت: با آتش emoji.

“این عالی است” کاربر دیگری اضافه شده است.

“شما نگاه شگفت انگیز” یک سوم پیرو نوشت.

Khloe همیشه می داند که چگونه به درایو طرفداران او ، در یک پست در اوایل این هفته او را لرزاند فوق العاده کوچک یک تکه لباس شنا است که پیروان خود را دوست داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>