خاصی را زن چپ یک بانک به دم تا توانمندی برای 300+ قهوه کشاورزان

“هنگامی که من تصمیم گرفتم برای شروع خود من سرمایه گذاری بسیاری از مردم دلسرد و فکر کردند که من دیوانه به اجازه رفتن از یک بانک پایدار است.” #WomenEntrepreneurs

ارتقاء

Tدر اینجا هیچ چیز مانند ضربه فوق العاده قوی قهوه در صبح برای روشن شدن خواب آلود گرفتاری از ذهن خود را! که از آسام من به طور طبیعی رشد نوشیدن چای, اما به عنوان یک کار حرفه ای من آمده اند به درک که وقتی که می آید به یک تکان خوردن به سیستم, قهوه, لوبیا همیشه پیروزی بر برگ چای.

هر چند من دوست دارم برای معطر چای از سبز شمال شرق کشور ادامه خواهد داشت برای همیشه لطفا برای من هیجان زده به صحبت Dasumarlin Majaw از مگالایا که به تاسیس خود قهوه با نام تجاری!

دودی می افتد قبیله قهوه یک نام تجاری است که منابع قهوه از 300+ کشاورزان در مگالایا

Dasumarlin از شیللنگ بنیانگذار ‘دودی می افتد, قبیله, قهوه,’ شرکت آغاز شده در نوامبر 2015. معمولا خطاب به عنوان “داسو’ بنیانگذار ویژه ارتباط با قهوه می توان به دوران کودکی خود را.

“من بومی روستای Tyrna و رشد من به یاد داشته باشید نوشیدن قهوه با مادر بزرگ من. این قهوه استفاده می شود به رشد وحشی در منطقه و هر کس چند گیاهان در حیاط خلوت خود. مردم در من ایجاد کرد نوشیدن قهوه زیادی اما من شروع به توجه به مردم منتقل تنظیمات خود را به چای. من آن را تعجب آور بود چرا که وجود پتانسیل بسیار در قهوه و من متوجه شدم که من می تواند چیزی در این زمینه” به یاد می آورد 38 ساله.

این فکر که تحت فشار قرار دادند به او به کاوش در این حوزه و منجر به تاسیس خود را سرمایه گذاری. در حال حاضر او تولید بیش از هفت تن قهوه در سال از منابع شبکه خود را از 300+ کشاورزان است.

داسو آثار او عشق قهوه به مادر بزرگ خود را با آنها او را به نوشیدن قهوه

علاوه بر این او لوازم قهوه او به 14+ کافه در شمال, در حالی که همچنین فروش در فروشگاه های خرده فروشی مستقر در شهرستانها مانند بنگلور و بمبئی و چنای گواتی در میان دیگران و کشورهایی مانند فرانسه و نیوزیلند بنگلادش و جنوب آفریقا است.

کارآفرین پوشیدن کلاه های متعدد

جالب است که کارآفرینی به هیچ وجه در کارت برای داسو. پس از عبور با مدرک کارشناسی ارشد در رشته بیوشیمی از شمال شرق تپه دانشگاه (NEHU) در سال 2004 او به تدریس در مدارس ابتدایی در حالی که برای.

داسو با پدرش که او می گوید موثر بوده است در کمک به راه اندازی کسب و کار

سپس در سال 2006-07 او در نظام ملی نوآوری بنیاد ابتکار برای تقویت مردمی نوآوری های تکنولوژیک بر اساس احمدآباد. او بعد از آن به دنبال دکترای خود را از NEHU. این که کار نمی کند و او تا به حال به رها کردن برنامه به طور کامل.

در این زمان بود که او برای اولین بار تصمیم به دنبال چیزی مرتبط با قهوه. “فکر توانمند سازی کشاورزان از من ایجاد شده بود در حال اجرا از طریق ذهن من واقعا برای برخی از زمان. من در نهایت فضا و زمان به انجام چیزی و من تصمیم به راه اندازی یک کافی شاپ در سال 2009 و نام آن را ‘سیاهی و سفید”. در اینجا من شروع به منابع قهوه در مقادیر کم و از آنجا که من نمی باید هر گونه تجهیزات حرفه ای من خواهد پان-کباب و سپس خرد کردن آن” به یاد می آورد داسو.


هر چند او تا به حال به بسته کافه به آن دشوار است برای مدیریت او دوباره استراتژی خود و شروع به کسب و کار قهوه.

او در ابتدا خریداری شده 1 کیلو گرم لوبیا قهوه سرخ و توزیع نمونه ها را به دوستان و بستگان و آشنایان. زمانی که او یک پاسخ خوب او در زمان یک وام از Rs 3 lakhs و خرید 5 کیلوگرم سرخ برای افزایش ظرفیت تولید است. این بود آغاز اسموکی می افتد قبیله قهوه و در اواسط سال 2016 او راه اندازی یک کافی شاپ با همین نام است.

دانستن که دم بستگی کامل کباب او در زمان یکی دیگر از وام و خرید یک, آلمانی, coffee roaster که در آن او می تواند به کنترل درجه حرارت نگاهی به نمودار نظارت بر برشته زمان همراه با دیگر ویژگی های مفید.

داسو نیز راه اندازی خود را در کافه ای با همین نام که در آن او در خدمت او قهوه تازه دم

پس از این وجود نداشت توقف داسو از پوسته پوسته شدن او در عملیات.

منابع لوبیا از کشاورزان زمینه

داسو آغاز شد منابع از دیگر روستاهای دیگر از بومی ایجاد کرد Tyrna. پدرش Dondor گیری Nongkhlaw شده است ابزاری در توسعه شبکه خود را از کشاورزان اطلاع داسو.

“پدر من می بازدید از این روستاها توسط خود و دیدار با کشاورزان است. ما کشف کرده اند که بسیاری از آنها از طریق این ورزش است. او همچنین با انجام چندین کارگاه آموزشی و آموزش چندین کشاورزان به طوری که کشاورزان می توانید راه اندازی مزارع قهوه. در حال حاضر ما می دانیم که بسیاری از کشاورزان که نه فقط عرضه به ما بلکه دیگران” به اطلاع داسو.

داسو پدر ارائه آموزش ها و کارگاه های آموزشی برای کشاورزان

دودی می افتد قبیله قهوه شناسایی کرده جیب که در آن ارتفاع مناسب برای مزارع قهوه و عرضه شده کشاورزان را با دانه به صورت رایگان به طوری که آنها می توانید یک headstart. آنها در حال حاضر منبع دانه های قهوه از کشاورزان متعلق به مناطق مانند Kongthong Ri Bhoi, خاصی تپه Jaintia تپه Garo Hills, در میان دیگران.

معمولا این کشاورزان که بیا و رها کردن دانه های قهوه و اما در مورد کشاورزان در روستاهای دورافتاده داسو است به اطمینان حاصل شود که کسی از این راه اندازی می رود و آن میدارد تا. منابع از چندین کشاورزان پراکنده در اطراف این مناطق مختلف و در موجدار زمین اغلب می تواند یک کار دشوار است.

هر چند در ابتدا کسب و کار کوچک بود منابع روبوستا انواع دانه های قهوه اما داسو به زودی متوجه شد که آن را کمی در طعم تلخ و فنی و تنوع بیشتر محبوب در میان توده ها. بنابراین او به زودی ساخته اند روشن است.

قهوه گیلاس پس از برداشت

بسیاری از تدارکات می گیرد بین ماه های مارس و آوریل هنگامی که دانه های قهوه برداشت شده. آنها معمولا قهوه در دو شکل خشک آلبالو خشک و لوبیا سبز است که شما می توانید یک بار گوشت گیلاس برداشته شده است. هنگامی که آنها دریافت قهوه در خشک گیلاس فرم startup حذف پالپ با استفاده از یک دستگاه پوست گیر ماشین و پس از آن لوبیا سبز به دست آمده است.

این بیشتر نیاز به پردازش که در آن واقعی دانه های قهوه نیاز به حذف از پوسته. از آنجا که کسب و کار ایجاد می کند نه خود دستگاه این است که فرستاده شده به یک واحد پردازش در گواتی.

هنگامی که آنها دریافت و لوبیا و این درجه بندی بر اساس کیفیت و رطوبت و پس از آن در نهایت می تواند بو داده.

یک کشاورز جمع آوری قهوه, گیلاس

“هنگامی که لوبیا شده اند بوداده ما باید به دنبال این روش به نام “degassing’. در اینجا دانه های قهوه در حال استراحت به انتشار دی اکسید کربن ساخت تا در طول برشته. پس از آن به استراحت برای 12 تا 24 ساعت ما خرد کردن دانه های قهوه یا ریز و یا درشت. برخی از مردم ترجیح می دهند لوبیا و سفارشات خاص برای که. بنابراین ما حتی بسته بندی دانه های قهوه یک بار کبابی” به اطلاع داسو.

داسو تلاش کمک کرده اند و بسیاری از کشاورزان در این منطقه است.

را Wefstar Dsira برای مثال کسی که یک کشاورز بر اساس تورا در مگالایا. 62 ساله در حال رشد بوده است قهوه برای بیش از 20 سال همراه با تولید مثل پرتقال areca آجیل و فلفل سیاه و آناناس, در میان دیگران.

داسو با تعداد کمی از کشاورزان در شبکه

او یکی از کشاورزان برای اولین بار است که کسب و کار کوچک آغاز شده منابع قهوه از. “من عرضه هر دو روبوستا و عربیکا, قهوه, گونه های اسموکی می افتد قبیله قهوه. آنها منبع تقریبا 1.5 تن قهوه از من. چیزی که من در مورد کار با آنها این است که آنها نه تنها پرداخت یک قیمت عادلانه است اما داشتن یک مکان برای عرضه در مگالایا برای ما راحت است. این کاهش هزینه های ما از حمل و نقل به شرکت در مکان هایی مانند کلکته یا بنگلور” به اطلاع Dsira.

مدیریت همه چیز است نه یک تکه از کیک

داسو است و نه فقط یک کارآفرین اما بسیار شلوغ مادر و دختر. او بعد شروع می شود و خیلی زود او به عنوان گرم کردن کودکان در مدرسه با حدود 6:30. او می آید به خانه برگشت و پس از اتمام کارهای خود. در ساعت 9:30 به او بار واحد واقع نزدیک به خانه اش.

در علاوه بر این به در حال اجرا خود را در کافه Shillong داسو نیز تهیه قهوه لوبیا به 14+ کافه در شمال

در سال گذشته داسو مواجه اصلی شکست. پدر او که بوده است در این عملیات بود که مبتلا به سرطان است. این بدان معنی است که او نیاز به مقابله با این حالی که مدیریت یک کسب و کار و خانواده اش. همچنین از آنجا که پدر او نبوده است در بهترین سلامت خود را, او به دور مانده از عملیات.

خوشبختانه پدر او است و دوره نقاهت را که یک تسکین بزرگ برای داسو.

چالش دیگر می آید در صورت تمایل در کشاورز در اتخاذ فنی و کشاورزی به عنوان آن نیاز به توجه بیشتری دارد. “این قهوه روبوستا است که به عنوان محبوب مصرف کنندگان در هند. بنابراین ما سعی کنید به آنها را تشویق به رشد فنی و انواع مختلف که آنها را واکشی یک مقدار خوبی و آنها همچنین می توانید فروش به قهوه هیئت مدیره. اما از آنجایی که آنها به مراقبت های ویژه ای در این تنوع آنها نمی خواهند به تمرین این” او توضیح می دهد.

قهوه تمیز بودن و مرتب در واحد

اما با skilling و کارگاه های آموزشی آنها شده اند قادر به تشویق کاملا چند از کشاورزان و در آینده آنها برنامه ریزی بر روی پوسته پوسته شدن این. از خود او آموخته وجود دارد چند راهنمایی که داسو می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با دیگر صاحبان کسب و کار کوچک.

“همیشه نگاهی به چالش های خود را سر و نترس به شکست است. همیشه در مواظب برای دولت طرح های که شما می توانید فایده مزایای. نخست وزیر اشتغال نسل برنامه (PMEGP) طرح کمک کرده است تا من سود 30 درصد یارانه برای کسب و کار من. برای یک زمان کوچک کارآفرین مثل من این بوده است بسیار مفید است. همچنین باز به پیشنهادات و کمک کند. آن است که تنها از طریق خبره از آنها به من آموخته اند مهارت های من,” او می گوید.

داسو کار سخت نیز به رسمیت شناخته شده توسط سیستم عامل های مختلف. در سال 2019 او دریافت مگالایا کارآفرینی به رسمیت شناختن جایزه توسط وزیر برای popularising بومی قهوه تولید شده در دولت است.

اولین قهوه مثل آتش و ماشین آلات خریداری شده توسط داسو

“سال گذشته من تصمیم گرفتم برای شروع دوم من سرمایه گذاری که در آن من شروع به پردازش jackfruit به محصولات مانند شکلات از jackfruit دانه های گیاهی گوشت از jackfruit گوشت و خرما و کره, در میان دیگران. من راه اندازی این سرمایه گذاری اما من قصد دارم در گسترش این,” او می گوید.

او در حال حاضر می خواهد به مقیاس خود عملیات و اتخاذ روستاها بیشتر برای تهیه قهوه است. او همچنین می خواهد به برگزاری کارگاه های بیشتری به طوری که کشاورزان می توانند یاد بگیرند و کمک به افزایش مقدار قهوه در منطقه است.

در داخل واحد با ارزش برشته ماشین

“هنگامی که من تصمیم گرفتم برای شروع خود من سرمایه گذاری بسیاری از مردم دلسرد و فکر کردند که من دیوانه به اجازه رفتن از یک بانک پایدار ، حتی زمانی که من شروع به مردم گفت: من برای دریافت لوبیا از جنوب و پس از پردازش آن به فروش آن تحت نام تجاری است. اما که شکست تمام هدف کمک به کشاورزان بود که یکی از دلایل اصلی من برای راه اندازی کسب و کار من. من درست آرمان است به صداقت و انجام کمی من در قرار دادن مگالایا روی نقشه وقتی که می آید به قهوه” می گوید: یکی از اسموکی می افتد, قبیله, قهوه, امضای کردن.

Rapid-fire:
*یک کارآفرین شما را تحسین.
جواب: Hemaprabha Devi از آسام

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک
جواب: اینترنت و رسانه های اجتماعی باید به من خیلی کمک کرد در انتشار محصولات من.

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک
جواب: صداقت در حالی که انجام کسب و کار

*کتاب های مورد علاقه خود
جواب: من واقعا نمی بخوانید زیادی اما من با ابتلا به فرزندان من و شوهر.

*در وقت آزاد من ____…
جواب: صرف وقت با کودکان و پدر تا آنجا که من می توانم.

* قبل از این مصاحبه من بود ____…
جواب: گرفتن خورشیدی نم نصب شده در واحد

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است
جواب: من احساس می کنم هر جریان در دانشگاه باید آموزش اصول اولیه کارآفرینی.

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…
جواب: چگونه متعهد آنها به پیوستن به کسب و کار

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…
جواب: پدرم همواره به من گفت که به صورت جدی در حرفه و به دنبال رویاهای من.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>