کرالا ‘بلبل-19’ ربات در خدمت وعده های غذایی کمک می کند تا پزشکان درمان COVID-19 بيمار

“پزشکان, پرستاران و غذاخوری کارکنان باید به طور منظم بازدید از بیماران در اتاق خود را برای ارائه وعده های غذایی و آب و تنقلات و حتی برای چک آپ به دور است. آنها را مجبور به پوشیدن یک PPE کیت و دور آن را بلافاصله. این زمانی است که ما فکر می کردیم چرا ایجاد صرفه جویی در هزینه های ربات است که می تواند کمک به با این روال بازديد?”

Fیا یک هفته گذشته این راهرو از Kannur کالج پزشکی بیمارستان شده اند خالی است. اگر چه وجود دارد حدود 50 بيمار بستری شده است پس از برگزاری نمایشگاه علائم COVID-19 پزشکان و پرستاران لازم نیست به اجرا در اطراف بیمارستان در PPE کیت با تشکر از سرپرست جدید است که به تازگی گرفته مسئول است.

از این بهتر, صفحه اصلی

طراحی و توسعه توسط اساتید و دانشجویان از Vimal Jyothi دانشکده مهندسی ‘بلبل-19 ربات ارائه شده است بیماران در بیمارستان با وعده های غذایی و آب و حتی یک شانس برای برقراری ارتباط چهره به چهره عملا با پزشکان که درمان آنها.


تاریخ بهتر از هند “با هم بهتر” ابتکار برای کمک به کارگران مهاجر روزانه دستمزد حقوق بگیران تقريبا کارگران و همه کسانی که نیاز به پشتیبانی ما در این مبارزه با COVID-19.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


با یک ظرفیت برای نگهداری موارد تا 25 کیلوگرم می تواند در خدمت وعده های غذایی و 1 لیتری و بطری به 15 نفر در یک زمان و اجازه می دهد تا بیماران را به تماس با دکتر خود و حتی بستگان خود را.

ربات افتتاح شد از طریق تماس ویدیویی در هفته گذشته و عملکرد شده است پس از آن.

چگونه یک ونتیلاتور تبدیل به یک ربات

بلبل-19 ربات

پروفسور Sunil پل یکی از بسیاری از مغز در پشت بلبل-19 در ابتدا به دنبال ایجاد نوآورانه ونتیلاتور—یکی خواهد بود که بهبود بر زمان طراحی—اما قبل از اقدام آنها بازدید Kannur کالج پزشکی بیمارستان و خواسته کادر پزشکی برای چه نوع کمک آنها به دنبال.

پاسخ قاطع بود که آنها به دنبال کاهش بازدیدکننده داشته است مکرر به اتاق بیمار.

“پزشکان, پرستاران و غذاخوری کارکنان باید به طور منظم بازدید از بیماران در اتاق خود را برای ارائه وعده های غذایی و آب و تنقلات و حتی برای چک آپ به دور است. هر بار که آنها رفت و آنها را مجبور به پوشیدن یک PPE کیت و دور از آن بلافاصله. این زمانی است که ما فکر می کردیم چرا ایجاد صرفه جویی در هزینه های ربات است که می تواند کمک به با این روال بازديد?” توضیح می دهد که Sunil.

این تیم به رهبری پروفسور TD جان دین از رباتیک بخش طراحی و توسعه اولین نمونه از بلبل-19 در آغاز ماه آوریل است. این نمونه اولیه بود مینیاتوری شکل واقعی مدل و می تواند حمل سه بطری.

بر اساس بازخورد دریافت کردند این تیم تصمیم به ربات را بیشتر کاربر پسند برای کارگران پزشکی و استفاده از MDF (تخته فیبر چگالی متوسط) به جای فلز به طوری که این ربات می توان به ضد عفونی بدون ایجاد خوردگی.

این تیم شامل یک تماس ویدئویی واحد در ربات به طوری که بیماران می توانند صحبت با پزشکان از راه دور.

پروفسور Sunil پل با ربات

“زمانی که دکتر می آید برای دور آنها به طور کامل پوشش داده شده تا در PPE کیت و بیمار قادر خواهد بود برای دیدن چهره خود را زمانی که آنها صحبت می کنند. ربات دوربین تسهیلات قادر خواهد بود برای شکستن این سد است اما مهمتر از آن کاهش خطر گسترش” توضیح می دهد که دکتر Ajtih کومار, گره, افسر, Kannur کالج پزشکی بیمارستان

پس از دو نسخه ی نمایشی مدل های, تیم نهایی در مدل سوم که تعمید به عنوان “بلبل-19′.

ساخته شده با یک میکروکنترلر هیئت مدیره یک ماشین برف پاک کن موتور خودرو, موتور و یک مسابقه هواپیماهای بدون سرنشین دوربین ربات را می توان کنترل از راه دور در یک 1km محدوده.

“استخراج دانش از ما تجارب قبلی ما در زمان پایدار ترین و قابل اعتماد تجهیزات برای این ربات و از آنجا که ما با استفاده از مواد ما آشنا بودند, از آن آسان بود به منظور توسعه و همچنین” توضیح می دهد که Sunil.

او اصرار دارد که این پروژه به طور کامل یک تلاش گروهی است. “ما دانش آموزان امل ببو دانیل پل و Noel یوسف نیز انتخاب شده به کار بر روی این پروژه همراه با استادان ساخته شده است که روند همه بیشتر هیجان انگیز و پربار” او می افزاید.

هزینه توسعه این ربات حدود 45 ، 000 تومان است که بسیار مقرون به صرفه نسبت به PPE کیت که به قیمت 1500 تومان در هر ست و نمی توان مورد استفاده مجدد قرار. “همچنین آنها بسیار راحت برای پوشیدن دارم—به خصوص در این گرما. بنابراین ربات کمک کرده است تا در این زمینه نیز می گوید:” Dr Ajithkumar.

از این بهتر, صفحه اصلی

علاوه بر این ربات این تیم از امل Jyoti کالج نیز بیمارستان با پا پمپ عفونی.

پروژه های آینده

وقتی پرسیده شد که در مورد توسعه این ربات علاوه بر پروفسور Sunil پولس توضیح داد که در حال حاضر این بخش دارای چند در حال انجام پروژه های تحقیقاتی با دانشگاههای آلمان است که ممکن است کمک در تولید سریع تر از روبات ها است.

“نیاز به این روبات تنها به گسترش در آینده است. بر اساس عملکرد خود را در طول دو هفته بعد ما شروع به تهیه روبات های بیشتر به بیمارستان های دیگر در مدت کوتاهی می گوید:” سونیل نتیجه رسید مکالمه.


همچنین بخوانید: تا IAS افسر ایجاد, با کیفیت بالا PPE کیت در نصف قیمت بازار!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>