کرالا از ‘نهایی خداحافظی’ کمک کرده بازگرداندن 5000 بدن شرح

از کمک به بازگرداندن بازیگر شايد بدن برای مبارزه با صرف کردن هزینه های شارژ توسط شرکت های هواپیمایی اشرف 20 سال سفر طولانی است او را برنده چندین جایزه و حتی دکترای افتخاری! #CoronaWarriors #احترام

“Death است نه مخالف اما یک بخشی از آن است.” این نقل قول توسط ستاره موراکامی به ذهن می آید که من نشستن به نوشتن در مورد اشرف Thamaraserry.

در 20 سال گذشته اشرف به عودت فانی باقی می ماند در حدود 5,000 شرح که درگذشت در امارات متحده عربی به کشور در سراسر جهان است. او اختصاص داده شده است زندگی خود را به علت و امروز حتی به دنیا آمده است یک وقفه کار خود را ادامه می دهد.

این Padma شری (2018) نامزد به صحبت کرد بهتر هند در مورد سفر خود را و به همین دلیل او اختصاص داده است زندگی خود را به این علت است.

وقتی مرگ آمد و خواستار

اشرف Thamaraserry

در سال 1998 اشرف و خانواده اش نقل مکان کرد به امارت عجمان (در امارات) از کالیکوت امید برای آینده ای بهتر. او راه اندازی یک گاراژ و کار در زمان خاموش. زندگی در حال حرکت بود در طول هموار اما پس از آن یک حادثه تبدیل زندگی خود هدف—او بیش از گاراژ به او برادر در قانون و کامل شد-زمان مددکار اجتماعی.

“این سال 2000 و من در بازدید از یک بیمار در یک بیمارستان در شارجه. من تو را دیدم دو مرد ایستاده در خارج از بیمارستان و گریه بیاختیار. من نمیفهمد که آنها چاق بودند و از آنها پرسیدم که چه اشتباه بود. آنها توضیح داد که آنها برادران پدر خود را و آنها نمی دانند که چه باید بکنید بعد و یا چگونه به بدن خود را به زادگاه خود را در کلم. من می دانستم که به سختی هر چیزی در مورد این روش اما من ارائه شده برای کمک به آنها با بازگشت گواهی عدم سوء پیشینه,” او توضیح می دهد.

اشرف رسیده به سفارت و در عرض چهار روز او قادر به بازگرداندن بدن به کرالا. و از آنجایی که حادثه بسیار ناراحت کننده تماس های تلفنی در تمام ساعات روز را تبدیل به بخشی از زندگی خود را.

Sathish شادی یک کارگر کارخانه در امارات متحده عربی که تجربه کرده است و اشرف عمل تصادفی از مهربانی می گوید: “زمانی که کل خانواده هایی است که بیش از از دست دادن یک دوست, و آن را دشوار است به تمرکز بر روی مسائل عملی مانند مستندات و ترخیص کالا از گمرک. این است که چرا اشرف داداش مداخله مانند یک برکت و رحمت است.”

قبل از بدن می تواند حمل و نقل لازم برای تهیه embalming گواهی است که اعلام کرد که آن را مناسب برای حمل و نقل از طریق هوا یا دریا. برای این بدن باید به embalming مرکز و سپس بدن قرار داده شده است در یک مهر و موم شده تابوت طراحی شده برای هوا/دریا گذشت.

در زمان اشرف حتی از عهده هزینه دادرسی و همچنین همراه بدن به سرزمین مادری. “هزینه حمل و نقل به این بدن گران است و بسیاری از یقه آبی کارگران که در تلاش برای پایان می رسد دیدار با آن را ندارند. در چنین مواردی من کل هزینه و اگر نیاز باشد من آن را بازگشت به خانه خود را,” او توضیح می دهد.

اشرف به یاد می آورد یک حادثه که در آن او به همراه یک بدن به Odisha و رشته وجود دارد به مدت چهار روز قادر به پیدا کردن فرد بستگان. او در نهایت گزارش بدن به ایستگاه پلیس و تصمیم به بازگشت به امارات متحده عربی. اما در راه خود را به فرودگاه او موفق به دریافت یک تماس از ایستگاه پلیس گفت که بستگان ادعا کرده بدن و ترس به ادعای آن را زودتر از آنجا که آنها تا به حال هیچ پولی به او پرداخت.

“من آرزو می کنم آنها تا به حال شناخته شده است که من این کار را رایگان از هزینه” او اشاره.

در سال 2018 اشرف ثبت یک حکم دادخواست در دیوان عالی کشور در برابر هواپیمایی هند’ سیاست از وزن بدن مرده و شارژ 200 تومان به ازای هر کیلو. در حالی که او تا به حال التماس برای هزینه ای که باید به طور کامل چشم پوشی کردن با هواپیمایی که اتفاق رخ نداد. اما با توجه به تلاش مستمر و هوا در هند کشور ملی حامل در حال حاضر اجرا یک اتهام ثابت از 30000 تومان برای حمل و نقل اجسام بدون در نظر گرفتن وزن است.

اشرف نیز یکی پشت بازگرداندن روند برای بازیگر شايد بدن. “پس از این موضوع بود و انتظار با دبی پیگرد قانونی آن در زمان دیگر—حدود سه ماه—برای این روش به پایان خواهد رسید. پس از سوار شدن به تابوت بر روی نعش کش من ترک پس از من تا به حال چهار نفر دیگر بدن به, روند,” او توضیح می دهد.

کار در زمان تاج

یک درایو کمک مالی سازمان یافته توسط اشرف Thamaraserry در امارات متحده عربی برای COVID-19 امداد.

با مستندات اجرا در سراسر کشور تماس در اشرف تلفن سه برابر شده اند. بسیاری از بدن است که تا به حال به ارسال بیش نمی تواند سفر با توجه به محدودیت و غم و اندوه است و حتی بدتر در این نقطه از زمان.

“این هفته من تا به حال با ارسال 10 ساله در بدن کودک را به Kannur کرالا. پدر و مادر اجازه نداشتند به سفر با بدن و آنها تا به حال به تماشای مراسم تشییع جنازه آنلاین. این بود که واقعا دلخراش بود اما در چنین شرایطی هیچ چیز ما می تواند انجام دهد” اشرف توضیح می دهد.

هفته گذشته اجساد سه شرح کرده بودند به offloaded: و ارسال به امارات متحده عربی از فرودگاه دهلی نو.

“اعضای خانواده که در حال حاضر برخورد با غم و اندوه از دست دادن عزیزان خود ویران شد به شنیدن این. من مبارزه با سفارت و اداره مهاجرت برای کل هفته قبل باقی مانده بودند و در نهایت ارسال به هند و دریافت شده توسط خانواده” اشرف توضیح می دهد.

با موارد متعدد مانند این اشرف است که در حال حاضر کار 24/7 برای کمک به NRIs پیدا کردن آرامش در میان پریشانی از این بیماری همه گیر. او همچنین سازمان غذا مجموعه درایو برای نیازمندان است.

او ارکان قدرت

اشرف با خانواده اش

پس از یک روز کار شروع می شود که در 5 هستم و تماس های متعدد و درخواست که نیاز به کار گرفته می شود با دقت اشرف به خانه برگشت به حمایت از خانواده است.

ارتقاء

“اشرف می بیند تقریبا ده مرده بدن در روز است که بسیار ذهنی خسته کننده برای یک فرد است. هنگامی که او به خانه ما نیست از او بخواهید در مورد کار او و نه او به اشتراک گذاری هر داستان از غم و اندوه با ما. وقت خود را با ما پر شده است با مثبت و ما سعی می کنیم که زمان به عنوان شاد به عنوان ما می توانیم ” می گوید اشرف را Suhara.

“در ابتدا بچه ها و من تعجب می کنم که چرا او را در این سفر. من بسیار گیج زیرا او داد تا سهم بزرگی از گاراژ و این بدان معنی است که ما تنها می توانست حداقل به زندگی می کنند. اما چند سال بعد ما با داشتن شام با سفیر هند و خانواده اش. که زمانی که من واقعا درک ارزش کار او و چقدر تفاوت او برای ساخت توانیر جامعه در اینجا در خلیج فارس” توضیح می دهد که Suhara.

اشرف کودکان شفیعی (22), Shefana (17) و محمد امین (8) نیز حمایت خود را از پدر در سفر است.

“من گرفته شده و اطاعت از من بزرگتر در برخی از کار اجتماعی دور از آنجا که در برخی از نقطه من را مجبور به توقف و کسی را به میراث به جلو” توضیح می دهد که اشرف.

در طول سال اشرف برنده جوایز متعدد از پلیس دوبی به عنوان به خوبی به عنوان معتبر Pravasi Bharatiya جایزه در سال 2015 و دکترای افتخاری توسط دانشگاه کینگز, تنسی, ایالات متحده آمریکا. کرالا دولت نیز نامزد او برای Padma شری جایزه در سال 2018 است. Reshel شاه کاپور یک فیلمساز حتی شش دقیقه مستند در اشرف به نام “آندرتیکر’.

اشرف با تمام جایزه او را دریافت کرده است.

اما مرد می ماند همیشه فروتن.

“من باور دارم که هر کس سزاوار یک صلح آمیز خداحافظی از این دنیا و من انجام آنچه من می توانم برای کمک به. بله کار من تاثیر می گذارد من تنها انسانی است. اما خانواده متوفی باید مجاز به سرند در صلح گفت: قبل از فینال خداحافظی. آنها نمی باید به نگرانی در مورد هر چیز دیگری. به همین دلیل من به عنوان ferryman,” اشرف آمده است.


همچنین بخوانید: سوزاندن یا دفن: دکتر رکود اسطوره در اطراف COVID-19 مرگ و میر


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>