کرالا راه اندازی می کند مقاوم در برابر آب چرم جایگزین کردن آب نارگیل!

جای تعجب این محصول توسط Malai Biomaterials طراحی Pvt با مسئولیت محدود, PETA-مورد تایید شرکت طول می کشد تنها 90-150 روز به تجزیه!

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Most از ما آگاه هستند از مزایای نارگیل برای پوست بدن و سلامت. معطر شفت (میوه درونی گوشت و دانه احاطه شده توسط یک پوسته سخت) دارای خواص درمانی فراهم می کند تغذیه و تشنگی.

اما آیا می دانستید که آب نارگیل دارای پتانسیل برای محافظت از حیوانات و می تواند یک جایگزین برای ؟

بله. خود را به عنوان خوانده شده که حق با شماست! یک کرالا-شرکت بر اساس Malai Biomaterials طراحی Pvt با مسئولیت محدود است تولید بیو مواد کامپوزیت از آب نارگیل است که نگاه و احساس از چرم است.

“این انعطاف پذیر biocomposite مواد یک دایره چرخه زندگی. ما با استفاده از مواد خام مانند زباله, نارگیل, موز, بنیادی سیزال فیبر و الیاف کنف که انجام هر گونه نیاز به استفاده از انرژی و یا مواد شیمیایی. محصول نهایی زیست تخریب پذیر است که می تواند تجزیه 150 روز. ما محصول گیاهی و محیط زیست” زوزانا Gombosova از بنیانگذاران این شرکت می گوید بهتر است هند (TBI).

Malai با استفاده از سلولز باکتریایی در آب نارگیل را جایگزین چرم

زوزانا یک طراح از اسلواکی مستقر در هند توسعه یافته که مواد همراه با Susmith C Suseelan یک مهندس از کرالا. یک علاقه مشترک برای صنعت مد و ريشه نگرانی برای محیط زیست سوار اواز یا موسیقی دو نفری به سمت سرمایه گذاری تقریبا یک سال کامل محصول و راه اندازی شرکت.

در حال حاضر این شرکت عمده مشتریان بر اساس هستند در سراسر اروپا و ایالات متحده است. آنها در حال تهیه محصول خود را به شرکت های معتبر مانند تهیه پلاستیک, تن, Ma-tt-er Kazeto است که پس از آن تغییر به ابزار رسن کیسه حمل و نقل کردن کیف کیف لپ راديال کیف, کیف پول, کوتاه, کوله پشتی, و بیشتر.

هفته مد تابستانی 2020 منبع عکس: FS تصاویر / هفته مد Lakme / IMG اعتماد

علاوه بر ایجاد یک پایگاه قوی با مشتریان خود پایدار محصول نیز آن را به لندن هفته طراحی و پراگ هفته طراحی در سال 2018 است.

آنها شروع به تجمع خود را پس انداز های شخصی

زوزانا یاد گرفتیم در مورد سلولز باکتریایی در دوران کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه هنر لندن در سال 2013. پایان نامه خود را حول microbially رشد مواد از طریق فرآیند تخمیر.

“من مورد مطالعه چگونه باکتری های رشد کرده در نارگیل است که مورد استفاده در صنایع غذایی در فیلیپین و صنعت مد در مکان های بسیار کمی. اما با توجه به عدم در دسترس بودن نارگیل در لندن, من قادر به آزمایش در جزئیات. این ایده با من می ماند,” او می گوید.

پس از او کارشناسی ارشد, Zuzana رفت و به کار در لندن و استانبول قبل از فرود در بمبئی به عنوان یک طراح. در اینجا او ملاقات Susmith که به پیوست این شرکت پس از اتمام مهندسی مکانیک و طراحی محصول از هند موسسه علوم بنگلور.

زوزانا گفت Susmith در مورد پتانسیل های باکتریایی سلولز موجود در آب نارگیل. هنگامی که این دو قابل درک است که آنها تا به حال یک علاقه مشترک برای پایداری آنها ترک شغل خود و نقل مکان به چننپتنا شهر در کارناتاکا را رمنگرا منطقه برای مدت یک سال تحقیق و توسعه فاز تامین می شود پس انداز شخصی خود را. آنها همچنین همکاری با کارناتاکا واحد تولیدی است که در حال حاضر مشغول کار بر روی یک شبیه فرآیند تخمیر.

پس از یک سری از اشتباهات و شکست های خود را آزمایش و در نهایت شکل گرفت و اولین نمونه (یک متر مربع در طول) آماده بود تا در ظرف شش ماه.

ارتقاء

برای شش ماه آینده اواز یا موسیقی دو نفری مشغول به کار بی وقفه برای ایجاد محصول خود را به عنوان محکم به عنوان چرم. دوام و درنتیجه مقاومت محصول مورد آزمایش قرار گرفت در این شرکت آلمانی TUV – مستقر در چنای است که دارای تخصص در آزمون محصول.

“یک گواهینامه TUV تایید است که نمونه محصول تست شده برای ایمنی و حداقل ملزومات آلمان تجهیزات و ایمنی محصول عمل می کنند. طبق گواهینامه محصول نسبتا خوب در مقایسه با چرم. آن است که چسبناک است و همان ضخامت به عنوان چرم می گوید:” زوزانا.

در سال 2018 آنها به طور رسمی راه اندازی شد bootstrapped شرکت.

پردازش محصول

پردازش نارگیل

این شرکت را جمع آوری نارگیل از کشاورزان در کرالا, و سپس شیر آب جماهير آن و ترک آن را دست نخورده برای کشت باکتریایی به خوراک ، پایان روند نتایج ژله مانند سلولز است که مخلوط با موز فیبر یا آدامس برای ایجاد مواد خام به شکل ورق و یا اشکال 3 بعدی. به ورق های رنگارنگ و براق این شرکت با استفاده از رنگهای طبیعی مانند نیلی madder یا cutch.

آنچه را که بهترین بخش ؟ وجود دارد هیچ تهاجمی مواد شیمیایی مورد استفاده در تمامی مراحل.

“تخمیر دوره بین 12-14 روز و در پایان آن یک ورق سلولز ‘ژله’ تولید شده است. باکتری سلولز است متراکم وب نانو الیاف از سلولز است. آن رشد می کند و در آن به صورت خالص و در نتیجه بدون نیاز به مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد برای استخراج آن را به عنوان در مورد گیاهی سلولز” او می افزاید.

در مرحله نهایی ورق هوا خشک شده و نرم شده با آب ملایم مقاوم به درمان است. ورق های بازیگران در بافت های مختلف مانند نیمه براق و براق یا مات از طریق آب یا روغن بر اساس پوشش و پس از آن گردد به طیف وسیعی از محصولات.

ورق های ساخته شده از آب نارگیل

همانطور که برای هزینه آن کمی بالاتر از نرخ بازار از محصولات مشابه است. زوزانا توضیح می دهد که دلیل آن “بسیاری می گویند این حق بیمه قیمت عمدتا به دلیل قیمت آن جایگزین ارزان است با توجه به دسترسی آسان. آن است که تقریبا غیر ممکن است برای رقابت با آنها. به عنوان یک تولید کننده زنجیره تامین ما بسیار غیر معمول است. به همین دلیل بسیاری از مشتریان ما بر اساس خارج از هند است. اما ما قصد داریم به آن را بیشتر مقرون به صرفه در آینده است.”

Malai را واحد پردازش در حومه کوچی ماهانه ظرفیت تولید 200 متر مربع از مواد را در قالب یک جدول و یا اشکال 3 بعدی.

برنامه ای برای راه اندازی این محصول در بازارهای هند

Malai محصولات زیست تخریب پذیر

به تازگی PETA-مورد تایید شرکت مسجل برنده عنوان در دایره چالش طراحی در Lakmé هفته مد تابستان/رفت و آمد مکرر 2020. همچنین در این سال این دو برنامه ریزی شده بود به Malai بیشتر در دسترس در بازار هند با پیوستن به دست با یک تیم تحقیقاتی از IIT-حیدرآباد. اما با توجه به زمان COVID-19 وضعیت و مستند خود را پردازش واحد متوقف شد تولید آن است.

“تولید متوقف شده است اما ذهن ما در حال اجرا هستند برای طراحی یک محصول است که نسبت به چرم است. ما می خواهیم برای ورود به حوزه های مختلف مانند مبلمان و طراحی داخلی در آینده” زوزانا می گوید.

زوزانا و Susmith نادر مسئول و آگاه طراحان که به طور مستمر در آینده با ایده های نوآورانه برای ارائه پایدار انتخاب برای مصرف کنندگان است که می تواند بازی را تغییر در آینده است.

همه عکس ها از منابع زوزانا

دریافت در تماس با Malai Biomaterials اینجا

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>