“نوزاد مورد نیاز 100 میلی لیتر از خون و من به آسانی اهدا آن است. او 17 امروز و با من تماس برای تمام, تولد,” او می گوید.

Fیا چند دهه از عمر خود را MJ پولس مواج الکلی و نمی تواند انجام هر یک از فعالیت های روزانه خود را و یا حتی انجام کار خود را بدون یک نوشیدنی.

ارتقاء

“این خیلی بد است که من نیاز به یک نوشیدنی مناسب بعد از بیدار شدن از خواب و یا دیگری به دست من خواهد شروع به لرزش. یک روز همسر من, Jonamma تصمیم گرفت که او می خواهم تا به حال به اندازه کافی و در سمت چپ صفحه اصلی با من سه ساله دختر می گوید:” پل.

حتی پس از, Paul ادامه داد: نوشیدن دارد تا زمانی که یک حادثه او را مجبور به گرفتن یک نگاه سخت در خود.

پل و همسرش Jonamma

“من کار به عنوان یک راننده در Alappuzha و به یاد داشته باشید که روز بسیار خوبی است. من رانندگی یک ون با تقریبا 20 زائران سفر به Sabarimala بود و به سختی در حواس من. ناگهان خودرو در زمان به نوبه خود تیز و سقوط کرد. در حالی که مسافران در امان بودند من از دست رفته کار من است. این حادثه یک برکت و رحمت در لباس مبدل چرا که به لطف آن من تصمیم به ترک نوشیدن به طور کامل و شروع به زندگی” او به یاد می آورد.

مدت کوتاهی بعد از پل شروع به کار به عنوان یک راننده برای یک ماهی توزیع کننده. یک روز, او در بر داشت که یک همکار به دنبال اهدا کنندگان خون برای مادر بزرگ خود را عمل. “او به دنبال یک O-منفی خون های اهدا شدهو من یکی پس از من جلو رفتم. چهره خوشحال است که به دنبال کمک مالی به من احساس بسیار فوق العاده” پل یاد.

یک “جهانی سلول های قرمز اهدا کننده” این گروه خونی O منفی رخ می دهد در 1 از هر 15 نفر در سراسر جهان است. در هند تنها 7 درصد از جمعیت این نوع خون.

هنگامی که پل متوجه شدم که چیزی به عنوان ساده به عنوان خون خود را می تواند یک تفاوت بزرگ و صرفه جویی در زندگی او تصمیم گرفت که هیچ راه بازگشتی وجود ندارد.

“تا تاریخ, من به اهدا خون به بیش از 80 نفر است. من می توانم خون اهدا در هر سه ماه و این چیزی است که من انجام شده است به طور مداوم برای بیش از 25 سال در حال حاضر. دولت جشن من نقره ای جشن اهدای خون و حتی افتخار من به عنوان یکی از بهترین اهدا کنندگان خون در کرالا است.” او می افزاید.

در طول راه او آشتی با مردم او قبلا بیگانه—از جمله ،

“افرادی که تا به حال یک بار تمسخر من چون از من سنگدلانه شیوه زندگی آغاز شده احترام من برای آنچه که من انجام داد. زندگی من شروع به گرفتن بهتر پس از آن و شروع کردم به واجد شرایط برای شغل بهتر طریق PSC امتحانات– من برای اولین بار یک کار به عنوان یک راننده در KSRTC. پس از کار وجود دارد در حالی که من نقل مکان کرد و به کار پرداخت بهتر در حالت برق مدیره. Jonamma هم به خانه بازگشت و هنگامی که او را دیدم که من در تلاش برای زندگی در اطراف” او توضیح می دهد.

ارتقاء

پولس تمام اعضای خانواده

پل به یاد می آورد که یکی از بهترین خاطراتی بود که با دادن خون به نوزاد.

“یک روز نوزاد لازم 100 میلی لیتر از خون به صورت فوری عملیات و من به آسانی اهدا آن است. او جان سالم به در برد و او 17 سال است که با من تماس برای هر تولد او. برای من مثل یک فرشته است که زندگی او را نجات داد.” او می گوید.

“اما وجود دارد نیز موارد ناامید کننده بوده است. یک بار وقتی که من رفتم برای اهدای خون به یک مرد متوجه شدم که این سه نفر که آمده بود همراه با او از جمله پسر خود شد از همان گروه خونی اما ترس بیش از حد کمک. من جلو رفتم اما مطمئن ساخته شده به صحبت کردن با آنها در مورد اهدای خون, بعد,” او توضیح می دهد.

علاوه بر اهدای خون, پل نیز به آگاهی در مورد اهمیت آن. او حتی با تشکیل یک گروه واتساپ نام منفی—اعضای خود را که در حال گسترش در سراسر کشور همه باید منحصر به فرد انواع خون.

اعضای ‘منفی’ گروه واتساپ

“آن را در آغاز Cherthala اما تبدیل به یک ایالت اهدا کنندگان خون ، نوع تاثیر است که ما می توانیم امروز غیر قابل باور است,” او توضیح می دهد.

پل که 60 در حال حاضر بازنشسته و از کار خود را در دولت برق مدیره در سال 2015 و اختصاص داده شده خود را به طور کامل نسبت به اهدای خون خود در حال حاضر.

“حدود 30 سال پیش من در شکل وحشتناک—من نوشیدن بدون توقف, همسرم ترک کرده بود و من به خاک سپرده شد در مالی بدهی. من سپاسگزار برای شانس دوم دریافت کردم و ادامه خواهد داد برای کمک به نجات زندگی دیگران تا زمانی که من می توانم” او آمده است.


همچنین بخوانید: زمانی که الکل جریان از طریق کرالا شیپور خاموشی: اینجا چرا این داستان خنده دار باید شما را بترساند


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de