کرالا مرد سوار یک خودرو به رویاهای خود را بدست آورده دکترا برای تبدیل شدن به سخنران!

“زندگی من یک سری شکست اما من مصمم به نوبه خود این شکست را به سنگ پله و اثبات جهان اشتباه است.”

From مشغول به کار در یک معدن پس از عبور از کلاس 10 به فروش ماهی و رشته شغل های عجیب و غریب که Ajith تا به حال را تا به حفظ خانواده خود را باور نکردنی است.

از این بهتر, صفحه اصلی

اما این را به یاد بگیرند و تعیین می شود از نظر مالی امن او را نگه داشته و سرانجام او به دست چه او یک بار فکر می کردم غیر ممکن بود.

امروز 28 ساله با افتخار می افزاید: پیشوند “دکتر” قبل از نام خود و برای اولین بار خودرو راننده در کرالا به دکترا. در حال حاضر کار به عنوان سخنران مدعو در Malayalam بخش در سری C Achutha منون کالج دولتی در Kuttanellur Ajith به ما می گوید که چگونه او غلبه یک زندگی پر از سختی و تلاش برای رسیدن به این نقطه است.

سوار پر از دست انداز

زمانی که Ajith بود فقط سه ماه پدرش او را رها و مادر خود را. که در آن نقطه در زمان آنها تا به حال هیچ جایی برای رفتن و حتی خود یک قطعه زمین یا خانه خود را.

“مادر من برای ثبت یک طلاق و حتی قبل از اینکه من تبدیل به یکی از ما نقل مکان کرد به او ایجاد کرد. ما تا به حال برای زندگی در یک خانه بدون برق و مادر من می خواهم برای دستمزد روزانه کار به نگه داشتن خانه در حال اجرا و برای فرستادن من به مدرسه. این یکی از سخت ترین مراحل در زندگی ما” به یاد می آورد Ajith.

با مبارزه به پایان می رسد دیدار, آموزش و پرورش شد و حداقل در مورد عامل برای خانواده است.

“من همیشه یک زیر-دانش آموز متوسط و زمانی که من شکست خورده در ریاضیات در کلاس 10 مادرم با آرامش از من پرسید من می خواستم برای انجام. من می دانستم که من تا به حال به او کمک کند بنابراین من تصمیم به رها کردن از مدرسه و ایجاد برخی از پول است.”

جان Ajith پیوست کارگران در معدن و شروع به کار در روز و شب. او خواهد درآمد حدود 100 تا 200 روپیه در هر روز بود که خوب به اندازه کافی برای حفظ یک خانواده دو. اما زمانی که فصل بارانی از شروع کار قطع شد به نیمی از روز را بنابراین او شروع به گرفتن مشاغل دیگر مانند فروش ماهی و مشغول به کار در مزارع در یک مسابقه به عنوان مقدار پول به عنوان او می تواند.

حق گرفتن نوبت

“زمانی که من مشغول به کار بود در معدن بسیاری از مردم از من خواست آنچه که من انجام شده بود وجود دارد و به همین دلیل من کامل نیست آموزش و پرورش است. که در آن نقطه با اصرار به پول فکر نمی کنم در مورد اتمام مدرسه. اما پس از یک سال گذشت من متوجه شدم که من می تواند رسیدن به خیلی بیشتر با پتانسیل و تصمیم به گسترش افق دید من. بنابراین در سال 2007 من بازگشت به زمان دولت دبیرستان به قصد تکمیل تحصیلات” Ajith توضیح می دهد.

از این بهتر, صفحه اصلی

Santhosh کومار Ajith علوم سیاسی معلم در مدرسه انگیزه او برای ادامه تحصیل به طوری که پس از عبور کردن از مدرسه او پیوست کالج سنت پیتر در Kolenchery به دنبال مدرک کارشناسی در مالایالامی. پول هنوز هم یک مسئله اما او تا به حال به اندازه کافی برای خرید یک دست دوم خودرو تا او را که آغاز شده و انجام شب دور پس از کالج و ساخته شده با استفاده از تمام تعطیلات خود را برای به دست آوردن پول برای هزینه های کالج خود را.

یک جاده آسفالت

“هنگامی که من به پایان من مدرک کارشناسی من نمی تواند متوقف خودم از مطالعه بیشتر و پیوست زمان روپیه Narayana دانشکده آموزش و پرورش به دنبال یک تخت درجه. با این خودرو به عنوان یک منبع پایدار درآمد من نمی باید به فکر می کنم دو بار در مورد زیر رویاهای من, می گوید:” Ajith.

با هدف تبدیل شدن به یک مربی Ajith رفت تا خود را انجام دهد بعد از فارغ التحصیل در رشته Malayalam در Thunchath Ezhuthachan Malayalam دانشگاه.

به زودی پس از فارغ التحصیلی در سال 2015 Ajith شد یکی از اولین برای دریافت انتخاب شده به عنوان یکی از 15 دانش آموزان پژوهش دانشگاه.

“این به نوبه خود غیر منتظره در زندگی من است. من هرگز انتظار می رود به عنوان یکی از اولین دانشجویان دکترا از کالج و من واقعا سپاسگزار برای پروفسور T Anitakumari من راهنمای تحقیق برای کمک به من تکمیل دکترای خود را در سه سال می گوید:” Ajith.

هیچ ‘ترمز’ به رویاهای خود را

پس از اهداء دکترای خود را در سال 2019 Ajith هم پاک UGC NET همان سال است. او با این نسخهها کار به عنوان سخنران مدعو در سری C Achutha منون کالج دولتی واقع در Kuttanellur و همچنان خود را به درایو autorickshaw.

“زندگی من یک سری شکست اما من مصمم به نوبه خود این شکست را به سنگ پله و اثبات جهان اشتباه است. تنها چیزی که به یاد داشته باشید است که رویاهای ما هیچ مرزهای. تنها مرز هستند که ما مجموعه” Ajith نتیجه می گیرد.


همچنین بخوانید: ایندور IAS نوبت 2 کیلومتر از Saraswati رودخانه 100% فاضلاب رایگان. در اینجا چگونه!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

از این بهتر, صفحه اصلی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>