کرالا دوستان در ساخت خانه & مدارس برای قربانیان سیل را هیچ کارگری به اتهام

“همه این افراد مانند اعضای خانواده خود در حال حاضر. بنابراین ما دیگر نیاز به رزرو هتل و یا غذا خوردن در یک رستوران در این مناطق است. خانواده ما آماده است تا به استقبال ما. در یک راه آن است که صرفه جویی در پول!”

ارتقاء

“تیاو 2018 کرالا سیل آمد و به عنوان یک برکت و رحمت برای من… خانه ما استفاده می شود به زندگی می کنند ساخته شده از تخته و ورق های پلاستیکی. ما حتی نمی تواند تماس آن خانه است. آن را نمی تواند تحمل کوچکترین باد. آن را فقط ممکن است غیر ممکن است برای شما به تصور من چهار فرزند از جمله دختر من زندگی را در آن ریخته و می گوید:” Sujatha یک بیوه دستمزد روزانه کارگر در حالی که صحبت کردن در مورد این تیم ساخته شده است که از داشتن مقاومت خانه او در حال حاضر زندگی می کند و دوست دارد.

از محدوده کوچک متزلزل کلبه Sujatha و خانواده او در حال حاضر زندگی می کنند در یک pucca خانه کامل با پنجره های بزرگ و یک سقف است که نمی خواهد سر و صدا و پچ پچ و یا بدتر را در زیر باران های موسمی دوش.

Kerala floods srishti architecture

دیدار Srishti مهندسین و سازندگان شرکت شلوغ با انرژی جوان سازندگان و مهندسین با شور و شوق به ایجاد ساختارهای گذشته برای نیازمندترین افراد ما بسیاری است. بدون شارژ کار هزینه های این تیم تکمیل 12 پروژه های ساخت و ساز برای قربانیان سیل که زده کرالا در سال 2018 است.

Sujatha یکی از آنها بود.

بهتر هند (TBI) در تماس با آرون Narayanapanicker که شرکت تاسیس Srishti با برادر کوچکترش ویشنو و دوستان Gibin و Mobin Mohan. این شرکت تاسیس شده در سال 2017 شده است بارقه امید برای بسیاری از خانواده های بی خانمان در کرالا است.

در واقع زمانی که من به نام آرون او در راه خود را به تحویل اورژانس دارو به عنوان بخشی از خدمات خود را در طول COVID-19 مستند.

ساختمان خانه محروم در کرالا:

Kerala floods srishti architecture

داستان های بسیاری از شجاعت و محبت و قهرمانی گزارش شده در طول عظیم کرالا سیل از سال 2018 است. Arun, Vishnu, Gibin و مبین بیش از حد بخشی از همین روایت است.

“ما درگیر شدند و در بسیاری از فعالیت های داوطلبانه مانند تخلیه تهیه دارو و آب و غذا در میان دیگران. همانطور که ما در سفر به مناطق داخلی کشور ما آشنا با plights از ساکنان وجود دارد. بسیاری از مردم از Kuttanad منطقه (که تحت پوشش Alappuzha کتیم و Pathanamthitta منطقه) در زندگی شکننده اسکان موقت که نمی خواهد نگه داشتن زمین اگر باران های سنگین و یا مانند دیگر فاجعه اعتصاب. ما شناسایی برخی از آنها و شروع به فکر راه هایی برای کمک به آنها را به اطلاع آرون.

به عنوان یک تیم به هدف خود همواره به این شرکت کمک می کند که محروم ساخت خانه هایی رویایی خود.

“ساختمان خانه خود رویایی است که هر کس و گرامی داشتن. تمام نقطه شروع Srishti به جای پیوستن به تاسیس شرکت معماری بود قادر به تحقق این رویا از دیگران است. حتی محروم نوعی از پناهگاه اما این است که واقعا خانه ؟ ما می خواهیم برای ساخت خانه های که ارائه فضای حریم خصوصی و امنیت برای کارکنان” ویشنو سهام با TBI.

در حالی که تنها 1 درصد از جمعیت در کرالا سقوط به زیر خط فقر زندگی برای آنها غیر قابل تحمل می شود در طول مکرر موسمی-فرفورژه سیل. آن است که به خوبی تقریبا غیر ممکن است برای کسانی که زندگی در پناهگاه موقت یا کلبه به صورت جمله بی رحم خشم طبیعت است.

اما با تلاش های هماهنگ و چشم انداز برای کمک به حاشیه رانده چهار دوستان کمک کرده اند چندین خانواده ها از جمله تغییر به امن تر و راحت خانه در عرض فقط دو سال!

چگونه کرالا تیم موفق به این کشش:

Kerala floods srishti architecture
(چپ به راست): Vishnu Gibin, Arun و Mobin.

نیروی محرکه اصلی در پشت Srishti است 50+ دستمزد روزانه کارگران که کار با این شرکت و کسانی که واقعا می تواند همدردی با گرفتاری کسانی که زندگی می کنند در Kuchha کلبه.

آرون سهام با ما که کارگران ساختمانی اختصاص زمان بیشتری برای ساخت خانه یافتند.

“ما کارگر قدرت ما است. برخی از آنها ساکن در خانه های اجاره و بنابراین ما همیشه سپاسگزار آنها را برای خود حمایت قوی” آرون سهام. او اضافه می کند که آنها نیز در ارتباط با گروه های داوطلب و سازمان های مانند Khalsa کمک و سیل داوطلبان خانواده برای کمک های مالی.

“با Khalsa کمک های ما به اتمام فعالیت های تعمیر و نگهداری از دو مدرسه بودند که تحت تاثیر 2018 کرالا سیل. از آنجا که سطح زمین از کلاس های درس بسیار پایین بود آنها شد اب اشباع در طول فصل بارانی. بنابراین ما مطرح کف تا 1.5 ft ارتفاع برای جلوگیری از این مشکل” 28 ساله و مهندس عمران می افزاید.

Kerala floods srishti architecture

این فعالیت های ساخت و ساز انجام می شود بدون شارژ هیچ هزینه نیروی کار قابل ملاحظه ای کاهش هزینه های هر پروژه. “در حال حاضر همه این افراد مانند اعضای خانواده خود. بنابراین ما دیگر نیاز به رزرو هتل و یا غذا خوردن در یک رستوران در این مناطق است. خانواده ما آماده است تا به استقبال ما. در یک راه آن است که صرفه جویی در پول!” او انگلیسی دوبله.

این تیم تکمیل 12 پروژه تا کنون برای کمک به خانواده ها و مدارس نیاز دارند. Sujatha یک چنین سپاسگزار “خانواده” از ایشان است. یکی دیگر از Ratheesh یک کشاورز که از خانه اش در سیل. حتی پس از آن او به خارج از انجام ماموریت های امداد و نجات. او را از خانه به خانه در قایق خود را و نجات کسانی که در نیاز.

“تیم من در تماس با من بعد از آنها پیدا کردن در مورد عملیات نجات در Pulinkunnu. آنها به من نزدیک شد و پرسید: اگر من نیاز به چیزی. بسیاری از مردم تا به حال به من نزدیک قبل از ارائه کمک کند اما زمانی که من به آنها و نه پاسخ به تماس. اما این تیم از Srishti موفق به تکمیل ساخت و ساز از خانه من در یک ماده از 3-4 ماه. چهار مهندسین پیوست ساخت و ساز کارگران در محل کار. آنها انجام فلز و آجر و غیره. این خیلی دلگرم کننده برای من برای دیدن که می گوید:” Ratheesh.

بسیاری از میان ما تعهد به قرض دادن یک دست کمک به نیازمندان و تنها چند در واقع قدرت و درایو به حمل آن را از طریق. این Srishti مردان برخی از کسانی که نمی توانند تحمل به سکوت تماشاگران از بدبختی دیگران است. آنها لذت بردن از بودن در ضخامت از چیزها کمک به برادران خود در زمان نیاز. زندگی در این دوران وخیم چنین قدرت شخصیت است که در واقع نیاز به ساعت.


همچنین بخوانید: این 24-YO کرالا دختر جنگیدند برای رویاهای خود را تا استخوان های او را شکست کاملا به معنای واقعی کلمه


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از آرون Narayanapanicker/ Srishti مهندسین و سازندگان.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>